• Miniland Thermibag Rose 500Ml
-20% Promo FD

Miniland Thermibag Rose 500Ml

SKUMI8413082892432

Isothermal bag thermibag Rosé 500ml

Regular price €11,59 2,32 € / 100ml
Sale price €11,59 Regular price €14,50
You are saving: -€2,91
2,32 € / 100ml
Miniland Thermibag Rose 500Ml
Miniland Thermibag Rose 500Ml
Regular price €11,59 2,32 € / 100ml
Sale price €11,59 Regular price €14,50
You are saving: -€2,91
2,32 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me