• Miniland Thermibag Rose 350Ml
-36%

Miniland Thermibag Rose 350Ml

SKUMI8413082892425

Thermibag Rosé isothermal bag 350ml

Regular price €8,59 2,45 € / 100ml
Sale price €8,59 Regular price €13,50
You are saving: -€4,91
2,45 € / 100ml
Miniland Thermibag Rose 350Ml
Miniland Thermibag Rose 350Ml
Regular price €8,59 2,45 € / 100ml
Sale price €8,59 Regular price €13,50
You are saving: -€4,91
2,45 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me