Collection:

ALVITA

  • Alvita Rita Glasses 3,5 dioptre
    -9% Promo FD

    Alvita Rita Glasses 3,5 dioptre

    Regular price €11,75 11,75 € / 1ud
    Sale price €11,75 Regular price €12,85
    You are saving: -€1,10
    11,75 € / 1ud
  • Alvita Simon Glasses 1 dioptre
    -14% Promo FD

    Alvita Simon Glasses 1 dioptre

    Sold out
    Let me know
  • Alvita Glasses Simon 1.5 dioptre
    -16% Promo FD

    Alvita Glasses Simon 1.5 dioptre

    Regular price €10,82 10,82 € / 1ud
    Sale price €10,82 Regular price €12,85
    You are saving: -€2,03
    10,82 € / 1ud
  • Alvita Simon Glasses 3,5 dioptre
    -18%

    Alvita Simon Glasses 3,5 dioptre

    Regular price €10,60 10,6 € / 1ud
    Sale price €10,60 Regular price €12,85
    You are saving: -€2,25
    10,6 € / 1ud
  • Alvita Zinnia 1 dioptre glasses
    -14%

    Alvita Zinnia 1 dioptre glasses

    Regular price €11,03 11,03 € / 1ud
    Sale price €11,03 Regular price €12,85
    You are saving: -€1,82
    11,03 € / 1ud
  • Alvita Glasses Zinnia 1,5 dioptre
    -18%

    Alvita Glasses Zinnia 1,5 dioptre

    Regular price €10,60 10,6 € / 1ud
    Sale price €10,60 Regular price €12,85
    You are saving: -€2,25
    10,6 € / 1ud
  • Alvita Zinnia 2 dioptre glasses
    -16%

    Alvita Zinnia 2 dioptre glasses

    Regular price €10,82 10,82 € / 1ud
    Sale price €10,82 Regular price €12,85
    You are saving: -€2,03
    10,82 € / 1ud
  • Alvita Glasses Zinnia 2,5 dioptre
    -14%

    Alvita Glasses Zinnia 2,5 dioptre

    Regular price €11,03 11,03 € / 1ud
    Sale price €11,03 Regular price €12,85
    You are saving: -€1,82
    11,03 € / 1ud
  • Alvita Zinnia 3 dioptre glasses
    -14%

    Alvita Zinnia 3 dioptre glasses

    Regular price €11,03 11,03 € / 1ud
    Sale price €11,03 Regular price €12,85
    You are saving: -€1,82
    11,03 € / 1ud
  • Alvita Glasses Zinnia 3,5 dioptre
    -18%

    Alvita Glasses Zinnia 3,5 dioptre

    Regular price €10,60 10,6 € / 1ud
    Sale price €10,60 Regular price €12,85
    You are saving: -€2,25
    10,6 € / 1ud
  • Alvita Distilled Water, 1 l
    -17%

    Alvita Distilled Water, 1 l

    Regular price €1,50 0,15 € / 100ml
    Sale price €1,50 Regular price €1,80
    You are saving: -€0,30
    0,15 € / 100ml
  • Alvita Distilled Water, 5 l
    -15%

    Alvita Distilled Water, 5 l

    Regular price €4,30 0,09 € / 100ml
    Sale price €4,30 Regular price €5,05
    You are saving: -€0,75
    0,09 € / 100ml
  • Alvita Moisturising Drops with Hyaluronic Acid, 10 ml
    -18%

    Alvita Moisturising Drops with Hyaluronic Acid, 10 ml

    Regular price €3,40 34,0 € / 100ml
    Sale price €3,40 Regular price €4,15
    You are saving: -€0,75
    34,0 € / 100ml
  • Alvita Povidone Ioada 10%, 50 ml
    -20%

    Alvita Povidone Ioada 10%, 50 ml

    Regular price €1,60 3,2 € / 100ml
    Sale price €1,60 Regular price €2,00
    You are saving: -€0,40
    3,2 € / 100ml
  • Alvita Hydrogen Peroxide Reinforced 250 Ml, 250 ml
    -25%

    Alvita Hydrogen Peroxide Reinforced 250 Ml, 250 ml

    Regular price €1,20 0,48 € / 100ml
    Sale price €1,20 Regular price €1,60
    You are saving: -€0,40
    0,48 € / 100ml
  • Alvita Reinforced Hydrogen Peroxide 1000 ml, 1000 ml
    -19%

    Alvita Reinforced Hydrogen Peroxide 1000 ml, 1000 ml

    Regular price €2,90 0,29 € / 100ml
    Sale price €2,90 Regular price €3,60
    You are saving: -€0,70
    0,29 € / 100ml
  • Alvita Nasal Spray, 100 ml
    -21%

    Alvita Nasal Spray, 100 ml

    Regular price €5,00 5,0 € / 100ml
    Sale price €5,00 Regular price €6,35
    You are saving: -€1,35
    5,0 € / 100ml
  • Alvita Alcohol 70º, 250 ml
    -21%

    Alvita 70º Alcohol, 250 ml

    Regular price €1,50 0,6 € / 100ml
    Sale price €1,50 Regular price €1,90
    You are saving: -€0,40
    0,6 € / 100ml
  • Alvita Alcohol 96º, 250 ml
    -21%

    Alvita 96º Alcohol, 250 ml

    Regular price €1,50 0,6 € / 100ml
    Sale price €1,50 Regular price €1,90
    You are saving: -€0,40
    0,6 € / 100ml
  • Alvita Reinforced Hydrogen Peroxide, 500 ml
    -19%

    Alvita Reinforced Hydrogen Peroxide, 500 ml

    Regular price €2,10 0,42 € / 100ml
    Sale price €2,10 Regular price €2,60
    You are saving: -€0,50
    0,42 € / 100ml
  • Alvita Alcohol 96º, 500 ml
    -21%

    Alvita 96º Alcohol, 500 ml

    Regular price €3,00 0,6 € / 100ml
    Sale price €3,00 Regular price €3,80
    You are saving: -€0,80
    0,6 € / 100ml
  • Alvita Alcohol 96º, 1000 ml
    -12%

    Alvita 96° Alcohol, 1000 ml

    Regular price €4,90 0,49 € / 100ml
    Sale price €4,90 Regular price €5,55
    You are saving: -€0,65
    0,49 € / 100ml
  • Alvita Deodorant Alum Stone Deodorant, 50 ml
    -41%

    Alvita Deodorant Alum Stone Deodorant, 50 ml

    Regular price €2,30 4,6 € / 100ml
    Sale price €2,30 Regular price €3,89
    You are saving: -€1,59
    4,6 € / 100ml
  • Alvita Deodorant White Tea, 50 ml
    -34%

    Alvita Deodorant White Tea, 50 ml

    Regular price €2,30 4,6 € / 100ml
    Sale price €2,30 Regular price €3,50
    You are saving: -€1,20
    4,6 € / 100ml
  • Alvita Repairing Hand Cream, 100 ml
    -33%

    Alvita Repairing Hand Cream, 100 ml

    Regular price €2,00 2,0 € / 100ml
    Sale price €2,00 Regular price €3,00
    You are saving: -€1,00
    2,0 € / 100ml
  • Alvita Insect Repellent Spray, 125 ml
    -15%

    Alvita Insect Repellent Spray, 125 ml

    Regular price €6,00 4,8 € / 100ml
    Sale price €6,00 Regular price €7,05
    You are saving: -€1,05
    4,8 € / 100ml
  • Alvita Sweet Almond Body Oil, 250 ml
    -13%

    Alvita Sweet Almond Body Oil, 250 ml

    Regular price €4,30 1,72 € / 100ml
    Sale price €4,30 Regular price €4,95
    You are saving: -€0,65
    1,72 € / 100ml
  • Alvita Rosemary Alcohol, 250 ml
    -23%

    Alvita Rosemary Alcohol, 250 ml

    Regular price €2,70 1,08 € / 100ml
    Sale price €2,70 Regular price €3,50
    You are saving: -€0,80
    1,08 € / 100ml
  • Alvita Aloe Vera Body Gel, 250 ml
    -20% Promo FD

    Alvita Aloe Vera Body Gel, 250 ml

    Regular price €5,10 2,04 € / 100ml
    Sale price €5,10 Regular price €6,35
    You are saving: -€1,25
    2,04 € / 100ml
  • Alvita Tea Tree Intimate Gel, 250 ml
    -21%

    Alvita Tea Tree Intimate Gel, 250 ml

    Regular price €3,80 1,52 € / 100ml
    Sale price €3,80 Regular price €4,80
    You are saving: -€1,00
    1,52 € / 100ml