Collection:

ELMEX

  • Elmex Caries Junior Manual Toothbrush, 1 piece
    -24%

    Elmex Junior Manual Toothbrush for Tooth Decay, 1 unit

    Regular price €3,90 3,9 € / 1ud
    Sale price €3,90 Regular price €5,14
    You are saving: -€1,24
    3,9 € / 1ud
  • Elmex Caries Manual Toothbrush, 1 pc.
    -6%

    Elmex Caries Manual Toothbrush, 1 pc.

    Regular price €4,10 4,1 € / 1ud
    Sale price €4,10 Regular price €4,34
    You are saving: -€0,24
    4,1 € / 1ud
  • Elmex Sensitivity Manual Brushes , 1 unit
    -24%

    Elmex Sensitivity Manual Brushes , 1 unit

    Regular price €4,40 4,4 € / 1ud
    Sale price €4,40 Regular price €5,79
    You are saving: -€1,39
    4,4 € / 1ud
  • Elmex Caries Junior Toothpaste , 75 ml
    -10%

    Elmex Caries Junior Toothpastes, 75 ml

    Regular price €5,20 6,93 € / 100ml
    Sale price €5,20 Regular price €5,79
    You are saving: -€0,59
    6,93 € / 100ml
  • Elmex Sensitivity Toothpastes , 75 ml
    -5%

    Elmex Sensitivity Toothpastes , 75 ml

    Regular price €6,00 8,0 € / 100ml
    Sale price €6,00 Regular price €6,34
    You are saving: -€0,34
    8,0 € / 100ml
  • Elmex Caries Toothpaste , 75 ml
    -24%

    Elmex Caries Toothpaste, 75 ml

    Regular price €4,30 5,73 € / 100ml
    Sale price €4,30 Regular price €5,67
    You are saving: -€1,37
    5,73 € / 100ml
  • Elmex Sensitivity Mouthwash , 400 ml
    -22%

    Elmex Sensitivity Mouthwash , 400 ml

    Regular price €7,90 1,98 € / 100ml
    Sale price €7,90 Regular price €10,11
    You are saving: -€2,21
    1,98 € / 100ml
  • Elmex Sensitivity Toothpastes, 2X75 Ml
    -7% Promo FD

    Elmex Sensitivity Toothpastes, 2X75 Ml

    Regular price €11,80 7,87 € / 100ml
    Sale price €11,80 Regular price €12,68
    You are saving: -€0,88
    7,87 € / 100ml
  • Elmex Caries Mouthwash , 400 ml
    -5%

    Elmex Caries Mouthwash , 400 ml

    Regular price €7,80 1,95 € / 100ml
    Sale price €7,80 Regular price €8,21
    You are saving: -€0,41
    1,95 € / 100ml
  • Elmex Caries Toothpaste, 75 ml, pack of 2
    -25%

    Elmex Caries Toothpaste, 75 ml, pack of 2

    Regular price €8,50 5,67 € / 100ml
    Sale price €8,50 Regular price €11,34
    You are saving: -€2,84
    5,67 € / 100ml
  • Elmex Sensitivity Mouthwashes, 400 ml, pack of 2
    -23%

    Elmex Sensitivity Mouthwashes, 400 ml, pack of 2

    Regular price €15,60 1,95 € / 100ml
    Sale price €15,60 Regular price €20,22
    You are saving: -€4,62
    1,95 € / 100ml
  • Elmex Caries Junior Toothpaste, 75 ml, pack of 2
    -12%

    Elmex Caries Junior Toothpaste, 75 ml, pack of 2

    Regular price €10,20 6,8 € / 100ml
    Sale price €10,20 Regular price €11,58
    You are saving: -€1,38
    6,8 € / 100ml
  • Elmex Anti-Caries Toothpaste, 75 ml, pack of 3
    -26%

    Elmex Anti-Caries Toothpaste, 75 ml, pack of 3

    Regular price €12,60 5,6 € / 100ml
    Sale price €12,60 Regular price €17,01
    You are saving: -€4,41
    5,6 € / 100ml