Collection:

Hygiene

  •  
  • Uriage Freshness Deodorant 125 ml
    -23%

    Uriage Freshness Deodorant 125 ml

    Regular price €7,50 6,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €9,70
    You are saving: -€2,20
    6,0 € / 100ml
  •  
  • Balneum Plus Lotion, 200 ml
    -5% Promo FD

    Balneum Plus Lotion, 200 ml

    Regular price €22,39
    Sale price €22,39 Regular price €23,57
    You are saving: -€1,18
  • Perio Aid Mouthwash Treatment, 150 ml
    -17%

    Perio Aid Mouthwash Treatment, 150 ml

    Regular price €5,40 3,6 € / 100ml
    Sale price €5,40 Regular price €6,53
    You are saving: -€1,13
    3,6 € / 100ml
  • OGX Biotin & Collagen Shampoo, Fine Hair, 385 ml
    -17%

    OGX Biotin & Collagen Shampoo, Fine Hair, 385 ml

    Regular price €6,10
    Sale price €6,10 Regular price €7,32
    You are saving: -€1,22
  •  
  • Pilfood Complex Hair and Nail Nutrients 60 tablets
    -25%

    Pilfood Complex Hair and Nail Nutrients 60 tablets

    Regular price €22,90
    Sale price €22,90 Regular price €30,40
    You are saving: -€7,50
  •  
  • Khadi Herbal Colour Light Brown , 100 gr
    -7%

    Khadi Herbal Colour Light Brown , 100 gr

    Regular price €12,70 12,7 € / 100gr
    Sale price €12,70 Regular price €13,68
    You are saving: -€0,98
    12,7 € / 100gr
  •  
  • KIN SensiKIN Gel 15 ml
    -14%

    KIN SensiKIN Gel 15 ml

    Regular price €6,20 0,41 € / 1ud
    Sale price €6,20 Regular price €7,19
    You are saving: -€0,99
    0,41 € / 1ud
  • Mavala Scientific K+ Nail Hardener
    -12% Promo FD

    Mavala Scientific K+ Nail Hardener

    Regular price €12,00 12,0 € / 1ud
    Sale price €12,00 Regular price €13,58
    You are saving: -€1,58
    12,0 € / 1ud
  • Be+ Anticaida Lotion Forte 20x5 Ml
    -7% Promo FD

    Be+ Anticaida Lotion Forte 20x5 Ml

    Regular price €39,00 780,0 € / 100ml
    Sale price €39,00 Regular price €41,89
    You are saving: -€2,89
    780,0 € / 100ml
  •  
  • A-Derma Exomega Control Emollient Cleansing Gel 500 ml
    -38%

    A-Derma Exomega Control Emollient Cleansing Gel 500 ml

    Regular price €12,40 2,48 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €20,15
    You are saving: -€7,75
    2,48 € / 100ml
  •  
  • Andina Teen Bleaching Cream for Delicate Skin 30 gr + Accelerator Powder 10 gr
    -17%

    Andina Teen Bleaching Cream for Delicate Skin 30 gr + Accelerator Powder 10 gr

    Regular price €12,00 40,0 € / 100gr
    Sale price €12,00 Regular price €14,42
    You are saving: -€2,42
    40,0 € / 100gr
  •  
  • KIN Dental Floss 2X1
    -5%

    KIN Dental Floss 2X1

    Regular price €4,70 4,7 € / 1ud
    Sale price €4,70 Regular price €4,95
    You are saving: -€0,25
    4,7 € / 1ud
  •  
  • SVR Spirial Deodorant Shower Gel 200 ml
    -21% Oportunidades

    SVR Spirial Deodorant Shower Gel 200 ml

    Regular price €11,00 5,5 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €13,90
    You are saving: -€2,90
    5,5 € / 100ml
  • Lutsine Xeramance Plus 100 ml
    -22% Promo FD

    Lutsine Xeramance Plus 100 ml

    Regular price €20,90 20,9 € / 100ml
    Sale price €20,90 Regular price €26,82
    You are saving: -€5,92
    20,9 € / 100ml
  • Listerine Total Care Mouthwash Mint Flavour, 500 Ml
    -37%

    Listerine Total Care Mouthwash Mint Flavour, 500 Ml

    Regular price €4,60
    Sale price €4,60 Regular price €7,28
    You are saving: -€2,68
  • Isdin Bexident Sensitive Teeth Mouthwash 500 Ml
    -19%

    Isdin Bexident Sensitive Teeth Mouthwash 500 Ml

    Regular price €9,35
    Sale price €9,35 Regular price €11,50
    You are saving: -€2,15
  • Mussvital Nail Hardening Base Coat, 14 ml
    -11%

    Mussvital Nail Hardening Base Coat, 14 ml

    Regular price €4,40 31,43 € / 100ml
    Sale price €4,40 Regular price €4,97
    You are saving: -€0,57
    31,43 € / 100ml
  • VITIS Orthodontic Toothbrush
    -24%

    VITIS Orthodontic Toothbrush

    Regular price €4,90 4,9 € / 1ud
    Sale price €4,90 Regular price €6,41
    You are saving: -€1,51
    4,9 € / 1ud
  •  
  • Multidermol Liquid Soap 750 ml 2Ud 50%.
    -25% Promo FD

    Multidermol Liquid Soap 750 ml 2Ud 50%.

    Regular price €15,30 2,04 € / 100ml
    Sale price €15,30 Regular price €20,31
    You are saving: -€5,01
    2,04 € / 100ml
  •  
  • Farmatint 3N Dark Brown Permanent Colouring Gel
    -5% Promo FD

    Farmatint 3N Dark Brown Permanent Colouring Gel

    Regular price €10,50 10,5 € / 1ud
    Sale price €10,50 Regular price €11,05
    You are saving: -€0,55
    10,5 € / 1ud
  • Isdin Bexident Fresh Breath Pack Mouthwash 500 Ml + Mouth Spray 15 Ml
    -16% Promo FD

    Isdin Bexident Fresh Breath Pack Mouthwash 500 Ml + Mouth Spray 15 Ml

    Regular price €16,80 1,12 € / 1ud
    Sale price €16,80 Regular price €20,10
    You are saving: -€3,30
    1,12 € / 1ud
  • Oralchup 12 Tablets
    -18% Promo FD

    Oralchup 12 Tablets

    Regular price €10,50 10,5 € / 1ud
    Sale price €10,50 Regular price €12,78
    You are saving: -€2,28
    10,5 € / 1ud
  • Yotuel Whitening Pen 5 gr
    -22%

    Yotuel Whitening Pen 5 gr

    Regular price €15,70 314,0 € / 100gr
    Sale price €15,70 Regular price €20,13
    You are saving: -€4,43
    314,0 € / 100gr
  • Klorane Aquatic Mint Shampoo 400 ml
    -18%

    Klorane Aquatic Mint Shampoo 400 ml

    Regular price €13,80 3,45 € / 100ml
    Sale price €13,80 Regular price €16,75
    You are saving: -€2,95
    3,45 € / 100ml
  • Weleda Deodorant Roll-On Pomegranate 50 ml
    -19%

    Weleda Deodorant Roll-On Pomegranate 50 ml

    Regular price €7,40 14,8 € / 100ml
    Sale price €7,40 Regular price €9,10
    You are saving: -€1,70
    14,8 € / 100ml
  • Klorane Mango Shampoo 400 ml
    -18%

    Klorane Mango Shampoo 400 ml

    Regular price €13,80 3,45 € / 100ml
    Sale price €13,80 Regular price €16,75
    You are saving: -€2,95
    3,45 € / 100ml
  • Evax Cottonlike Normal Pads with Wings 16 units
    -17%

    Evax Cottonlike Normal Pads with Wings 16 units

    Regular price €2,50 0,16 € / 1ud
    Sale price €2,50 Regular price €3,01
    You are saving: -€0,51
    0,16 € / 1ud
  • BABÉ Hydra-Calm Soap, 500 ml
    -14%

    BABÉ Hydra-Calm Soap, 500 ml

    Regular price €10,60 2,12 € / 100ml
    Sale price €10,60 Regular price €12,31
    You are saving: -€1,71
    2,12 € / 100ml
  • Lacerblanc Plus Citrus Paste 75 ml
    -20% Promo FD

    Lacerblanc Plus Citrus Paste 75 ml

    Regular price €5,90
    Sale price €5,90 Regular price €7,40
    You are saving: -€1,50
  • Oddent Oral Spray 20 ml
    -13%

    Oddent Oral Spray 20 ml

    Regular price €9,80 49,0 € / 100ml
    Sale price €9,80 Regular price €11,22
    You are saving: -€1,42
    49,0 € / 100ml