Collection:

Natural products for the digestive system

  • Solaray Berberine Advanced Formula, 60 Capsules
    -24% Promo FD

    Solaray Berberine Advanced Formula, 60 Capsules

    Regular price €24,30 0,41 € / 1ud
    Sale price €24,30 Regular price €31,82
    You are saving: -€7,52
    0,41 € / 1ud
  • Santiveri Oatmeal-Mallow Liquid Soap 250Ml. Bio
    -32%

    Santiveri Oatmeal-Mallow Liquid Soap 250Ml. Bio

    Regular price €8,20 3,28 € / 100ml
    Sale price €8,20 Regular price €12,07
    You are saving: -€3,87
    3,28 € / 100ml
  • Santiveri Aloe Vera Juice 500Ml.
    -39% Promo FD

    Santiveri Aloe Vera Juice 500Ml.

    Regular price €12,40 2,48 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €20,21
    You are saving: -€7,81
    2,48 € / 100ml
  • Santiveri Kavagas 20Cap.
    -40%

    Santiveri Kavagas 20Cap.

    Regular price €11,50 0,58 € / 1ud
    Sale price €11,50 Regular price €19,29
    You are saving: -€7,79
    0,58 € / 1ud
  • Santiveri Mixtract 12 Erbaartrum 50Ml. Bio
    -17%

    Santiveri Mixtract 12 Erbaartrum 50Ml. Bio

    Regular price €13,83 27,66 € / 100ml
    Sale price €13,83 Regular price €16,75
    You are saving: -€2,92
    27,66 € / 100ml
  • Santiveri Sanatorium 48Comp.
    -17%

    Santiveri Sanatorium 48Comp.

    Regular price €5,80 5,8 € / 1ud
    Sale price €5,80 Regular price €6,95
    You are saving: -€1,15
    5,8 € / 1ud
  • Espadiet Triptofano-500 45Cap.
    -5% Promo FD

    Espadiet Triptofano-500 45Cap.

    Regular price €25,30 0,56 € / 1ud
    Sale price €25,30 Regular price €26,63
    You are saving: -€1,33
    0,56 € / 1ud
  • Espadiet Jalea Star Gold Multi Woman 20Vials
    -9% Promo FD

    Espadiet Jalea Star Gold Multi Woman 20Vials

    Regular price €28,90 1,45 € / 1ud
    Sale price €28,90 Regular price €31,90
    You are saving: -€3,00
    1,45 € / 1ud
  • Espadiet Jalea Star Gold Multi Man 20Vials
    -9% Promo FD

    Espadiet Jalea Star Gold Multi Man 20Vials

    Regular price €28,90 1,45 € / 1ud
    Sale price €28,90 Regular price €31,90
    You are saving: -€3,00
    1,45 € / 1ud
  • Espadiet Profloramax 45Cap.
    -17% Promo FD

    Espadiet Profloramax 45Cap.

    Regular price €25,30 0,56 € / 1ud
    Sale price €25,30 Regular price €30,38
    You are saving: -€5,08
    0,56 € / 1ud
  • Espadiet Pro-Tik Flora Evo 30Cap.
    -12% Promo FD

    Espadiet Pro-Tik Flora Evo 30Cap.

    Regular price €19,80 0,66 € / 1ud
    Sale price €19,80 Regular price €22,62
    You are saving: -€2,82
    0,66 € / 1ud
  • Espadiet Depur Star Forte 20Vials
    -26% Promo FD

    Espadiet Depur Star Forte 20Vials

    Regular price €25,10 1,26 € / 1ud
    Sale price €25,10 Regular price €33,79
    You are saving: -€8,69
    1,26 € / 1ud
  • Heliosar Bicolcin Procesum 50Ml
    -38% Promo FD

    Heliosar Bicolcin Procesum 50Ml

    Regular price €17,61 35,22 € / 100ml
    Sale price €17,61 Regular price €28,20
    You are saving: -€10,59
    35,22 € / 100ml
  • Heliosar Magfospag Magnesium Phosphoricum , 60 Capsules
    -27% Promo FD

    Heliosar Magfospag Magnesium Phosphoricum , 60 Capsules

    Regular price €18,40 0,31 € / 1ud
    Sale price €18,40 Regular price €25,22
    You are saving: -€6,82
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Sulkaspag Kalium Sulfuricum , 60 Capsules
    -25% Promo FD

    Heliosar Sulkaspag Kalium Sulfuricum , 60 Capsules

    Regular price €18,80 0,31 € / 1ud
    Sale price €18,80 Regular price €25,22
    You are saving: -€6,42
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Nafospag Natrum Phosphoricum , 60 Capsules
    -25% Promo FD

    Heliosar Nafospag Natrum Phosphoricum , 60 Capsules

    Regular price €18,80 0,31 € / 1ud
    Sale price €18,80 Regular price €25,22
    You are saving: -€6,42
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Foskaspag Kalium Phosphoricum , 60 Capsules
    -26%

    Heliosar Foskaspag Kalium Phosphoricum , 60 Capsules

    Regular price €18,70 0,31 € / 1ud
    Sale price €18,70 Regular price €25,22
    You are saving: -€6,52
    0,31 € / 1ud
  • Interapothek Artichoke 60 capsules
    -39%

    Interapothek Artichoke 60 capsules

    Regular price €4,80 0,08 € / 1ud
    Sale price €4,80 Regular price €7,90
    You are saving: -€3,10
    0,08 € / 1ud
  • Dimefar Magnesium3+B6 30Caps.
    -28%

    Dimefar Magnesium3+B6 30Caps.

    Regular price €11,30 0,38 € / 1ud
    Sale price €11,30 Regular price €15,63
    You are saving: -€4,33
    0,38 € / 1ud
  • Dimefar Iron Vital Syrup 250ml.
    -37%

    Dimefar Iron Vital Syrup 250ml.

    Regular price €12,70 5,08 € / 100ml
    Sale price €12,70 Regular price €20,21
    You are saving: -€7,51
    5,08 € / 100ml
  • Dimefar Colon Pure (Lavopto) 30Cap.
    -18% Promo FD

    Dimefar Colon Pure (Lavopto) 30Cap.

    Regular price €14,50 0,48 € / 1ud
    Sale price €14,50 Regular price €17,66
    You are saving: -€3,16
    0,48 € / 1ud
  • Dimefar Evening Primrose Dim 515Mg. 180Pearls
    -30% Promo FD

    Dimefar Evening Primrose Dim 515Mg. 180Pearls

    Regular price €26,70 0,15 € / 1ud
    Sale price €26,70 Regular price €38,29
    You are saving: -€11,59
    0,15 € / 1ud
  • Dimefar Artichoke Plus 60Cap.
    -32% Promo FD

    Dimefar Artichoke Plus 60Cap.

    Regular price €10,70 0,18 € / 1ud
    Sale price €10,70 Regular price €15,64
    You are saving: -€4,94
    0,18 € / 1ud
  • Dimefar Bilambil Probiotic 30Cap.
    -5%

    Dimefar Bilambil Probiotic 30Cap.

    Regular price €15,80 0,53 € / 1ud
    Sale price €15,80 Regular price €16,70
    You are saving: -€0,90
    0,53 € / 1ud
  • Sotya Boldo Extract 50Ml.
    -26%

    Sotya Boldo Extract 50Ml.

    Regular price €5,00 10,0 € / 100ml
    Sale price €5,00 Regular price €6,74
    You are saving: -€1,74
    10,0 € / 100ml
  • Sotya Dandelion Extract 50Ml.
    -39%

    Sotya Dandelion Extract 50Ml.

    Regular price €4,00 8,0 € / 100ml
    Sale price €4,00 Regular price €6,55
    You are saving: -€2,55
    8,0 € / 100ml
  • Plantapol Vita Glutathione Plus 60 Capsules
    -28% Promo FD

    Plantapol Vita Glutathione Plus 60 Capsules

    Regular price €42,30 0,71 € / 1ud
    Sale price €42,30 Regular price €58,44
    You are saving: -€16,14
    0,71 € / 1ud
  • Plantapol Willow 500Mg. 100 Tablets
    -29% Promo FD

    Plantapol Willow 500Mg. 100 Tablets

    Regular price €11,50 0,12 € / 1ud
    Sale price €11,50 Regular price €16,13
    You are saving: -€4,63
    0,12 € / 1ud
  • Plantapol Cascara Sagrada 60 Tablets
    -28%

    Plantapol Cascara Sagrada 60 Tablets

    Regular price €5,10 0,09 € / 1ud
    Sale price €5,10 Regular price €7,06
    You are saving: -€1,96
    0,09 € / 1ud
  • Plantapol Polixir 02 Ed (Digestive) Syrup 250Ml.
    -38% Promo FD

    Plantapol Polixir 02 Ed (Digestive) Syrup 250Ml.

    Regular price €15,50 6,2 € / 100ml
    Sale price €15,50 Regular price €25,19
    You are saving: -€9,69
    6,2 € / 100ml