Collection:

Optics

  •  
  • Remiren 30 Capsules
    -13%

    Remiren 30 Capsules

    Regular price €17,50 0,58 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €20,00
    You are saving: -€2,50
    0,58 € / 1ud
  •  
  • Systane Ultra Eye Drops, Pack 4 X 10 ml
    -22%

    Systane Ultra Eye Drops, Pack 4 X 10 ml

    Regular price €37,20 93,0 € / 100ml
    Sale price €37,20 Regular price €47,52
    You are saving: -€10,32
    93,0 € / 100ml
  • Thealoz Duo Eye Drops, 4 x 10 Ml
    -33%

    Thealoz Duo Eye Drops, 4 x 10 Ml

    Regular price €49,30 123,25 € / 100ml
    Sale price €49,30 Regular price €73,72
    You are saving: -€24,42
    123,25 € / 100ml
  • Thealoz Duo Eye Drops, 2 x 10 Ml
    -32%

    Thealoz Duo Eye Drops, 2 x 10 Ml

    Regular price €25,00 125,0 € / 100ml
    Sale price €25,00 Regular price €36,86
    You are saving: -€11,86
    125,0 € / 100ml
  •  
  • Brudy Sec 1,5 G 90 capsules
    -18%

    Brudy Sec 1,5 G 90 capsules

    Regular price €43,70 0,49 € / 1ud
    Sale price €43,70 Regular price €53,40
    You are saving: -€9,70
    0,49 € / 1ud
  •  
  • Systane Daily Moisturising Eye Drops, 8 X 10 ml Pack
    -22%

    Systane Daily Moisturising Eye Drops, 8 X 10 ml Pack

    Regular price €103,80 129,75 € / 100ml
    Sale price €103,80 Regular price €133,44
    You are saving: -€29,64
    129,75 € / 100ml
  •  
  • Hylo Dual Eye Drops 10 ml, Pack of 2
    -14%

    Hylo Dual Eye Drops 10 ml, Pack of 2

    Regular price €36,60 183,0 € / 100ml
    Sale price €36,60 Regular price €42,74
    You are saving: -€6,14
    183,0 € / 100ml
  • Systane Complete, Pack 8 X 10 Ml
    -23%

    Systane Complete, Pack 8 X 10 Ml

    Regular price €110,50 138,13 € / 100ml
    Sale price €110,50 Regular price €143,60
    You are saving: -€33,10
    138,13 € / 100ml
  • Hylo Intense Eye Drops 10 ml, Pack of 2
    -22%

    Hylo Intense Eye Drops 10 ml, Pack of 2

    Regular price €37,20 186,0 € / 100ml
    Sale price €37,20 Regular price €47,46
    You are saving: -€10,26
    186,0 € / 100ml
  •  
  • Aquoral Ophthalmological Drops, 2X20 Single Dose
    -17%

    Aquoral Ophthalmological Drops, 2X20 Single Dose

    Regular price €16,70 0,42 € / 1ud
    Sale price €16,70 Regular price €20,20
    You are saving: -€3,50
    0,42 € / 1ud
  •  
  • Hylo Comod Eye Drops 10 ml, Pack of 8
    -25%

    Hylo Comod Eye Drops 10 ml, Pack of 8

    Regular price €109,80 137,25 € / 100ml
    Sale price €109,80 Regular price €146,56
    You are saving: -€36,76
    137,25 € / 100ml
  •  
  • Hylo Comod Eye Drops 10 ml, Pack of 4
    -23%

    Hylo Comod Eye Drops 10 ml, Pack of 4

    Regular price €56,60 141,5 € / 100ml
    Sale price €56,60 Regular price €73,28
    You are saving: -€16,68
    141,5 € / 100ml
  •  
  • Systane Ultra, Pack 4 X 30 Units 0,7 Ml
    -29%

    Systane Ultra, Pack 4 X 30 Units 0,7 Ml

    Regular price €48,90 0,41 € / 1ud
    Sale price €48,90 Regular price €69,36
    You are saving: -€20,46
    0,41 € / 1ud
  • Hylo Dual Eye Drops 10 ml, Pack of 4
    -16%

    Hylo Dual Eye Drops 10 ml, Pack of 4

    Regular price €72,20 180,5 € / 100ml
    Sale price €72,20 Regular price €85,48
    You are saving: -€13,28
    180,5 € / 100ml
  • Hylo Intense Eye Drops 10 ml, Pack of 6
    -24%

    Hylo Intense Eye Drops 10 ml, Pack of 6

    Regular price €108,30 180,5 € / 100ml
    Sale price €108,30 Regular price €142,38
    You are saving: -€34,08
    180,5 € / 100ml
  • Hylo Comod Eye Drops 10 ml, Pack of 6
    -24%

    Hylo Comod Eye Drops 10 ml, Pack of 6

    Regular price €83,70 139,5 € / 100ml
    Sale price €83,70 Regular price €109,92
    You are saving: -€26,22
    139,5 € / 100ml
  • Systane Daily Moisturising Eye Drops, Pack 4 X 10 ml
    -20%

    Systane Daily Moisturising Eye Drops, Pack 4 X 10 ml

    Regular price €53,50 133,75 € / 100ml
    Sale price €53,50 Regular price €66,72
    You are saving: -€13,22
    133,75 € / 100ml
  • Hylo Intense Eye Drops 10 ml, Pack of 8
    -25%

    Hylo Intense Eye Drops 10 ml, Pack of 8

    Regular price €142,10 177,63 € / 100ml
    Sale price €142,10 Regular price €189,84
    You are saving: -€47,74
    177,63 € / 100ml
  •  
  • Hylo Comod Eye Drops 10 ml, Pack of 2
    -21%

    Hylo Comod Eye Drops 10 ml, Pack of 2

    Regular price €28,80 144,0 € / 100ml
    Sale price €28,80 Regular price €36,64
    You are saving: -€7,84
    144,0 € / 100ml
  •  
  • Systane Daily Moisturising Eye Drops, Pack 6 X 10 Ml
    -21%

    Systane Daily Moisturising Eye Drops, Pack 6 X 10 Ml

    Regular price €79,10 131,83 € / 100ml
    Sale price €79,10 Regular price €100,08
    You are saving: -€20,98
    131,83 € / 100ml
  • Hylo Dual Eye Drops 10 ml, Pack of 8
    -18%

    Hylo Dual Eye Drops 10 ml, Pack of 8

    Regular price €139,90 174,88 € / 100ml
    Sale price €139,90 Regular price €170,96
    You are saving: -€31,06
    174,88 € / 100ml
  • Hylo Intense Eye Drops 10 ml, Pack of 4
    -23%

    Hylo Intense Eye Drops 10 ml, Pack of 4

    Regular price €73,30 183,25 € / 100ml
    Sale price €73,30 Regular price €94,92
    You are saving: -€21,62
    183,25 € / 100ml
  • Pack 4 Oftan Omega Macula Eye Health Food Supplement 90 Capsules
    -12%

    Pack 4 Oftan Omega Macula Eye Health Food Supplement 90 Capsules

    Regular price €149,40 0,42 € / 1ud
    Sale price €149,40 Regular price €170,12
    You are saving: -€20,72
    0,42 € / 1ud
  • Systane Complete, 10 ml
    -18%

    Systane Complete, 10 ml

    Regular price €14,70 147,0 € / 100ml
    Sale price €14,70 Regular price €17,95
    You are saving: -€3,25
    147,0 € / 100ml
  • Systane Daily Moisturising Eye Drops, Pack 2 X 10 Ml
    -18%

    Systane Daily Moisturising Eye Drops, Pack 2 X 10 Ml

    Regular price €27,20 136,0 € / 100ml
    Sale price €27,20 Regular price €33,36
    You are saving: -€6,16
    136,0 € / 100ml
  • Brudy Brudyitis 30 capsules 62 g
    -22%

    Brudy Brudyitis 30 capsules 62 g

    Regular price €31,30 1,04 € / 1ud
    Sale price €31,30 Regular price €39,99
    You are saving: -€8,69
    1,04 € / 1ud
  • Systane Complete, Pack 4 X 10 ml
    -21%

    Systane Complete, Pack 4 X 10 ml

    Regular price €57,00 142,5 € / 100ml
    Sale price €57,00 Regular price €71,80
    You are saving: -€14,80
    142,5 € / 100ml
  • Lubristil Intense, 30 Sachets
    -25%

    Lubristil Intense, 30 Sachets

    Regular price €15,40 0,51 € / 1ud
    Sale price €15,40 Regular price €20,62
    You are saving: -€5,22
    0,51 € / 1ud
  • Systane Ultra Eye Drops, Pack 2 X 10 Ml
    -20%

    Systane Ultra Eye Drops, Pack 2 X 10 Ml

    Regular price €18,90 94,5 € / 100ml
    Sale price €18,90 Regular price €23,76
    You are saving: -€4,86
    94,5 € / 100ml
  • Vitalux Pack 2 units, 84 Capsules
    -23%

    Vitalux Pack 2 units, 84 Capsules

    Regular price €88,80 0,53 € / 1ud
    Sale price €88,80 Regular price €114,96
    You are saving: -€26,16
    0,53 € / 1ud