Collection:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Drasanvi Drgreen Hepatogreen , 48 tablets
    -19%

    Drasanvi Drgreen Hepatogreen , 48 tablets

    Regular price €17,90 0,37 € / 1ud
    Sale price €17,90 Regular price €22,15
    You are saving: -€4,25
    0,37 € / 1ud
  •  
  • Epato 1500 Plus 32 Tablets
    -24%

    Epato 1500 Plus 32 Tablets

    Regular price €31,00 436,62 € / 1kg
    Sale price €31,00 Regular price €40,74
    You are saving: -€9,74
    436,62 € / 1kg
  • Stangest Ocuhealth 60 Tablets
    -16%

    Stangest Ocuhealth 60 Tablets

    Regular price €17,50 0,29 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €20,82
    You are saving: -€3,32
    0,29 € / 1ud
  • Virbac Pronefra Renal Supplement For Dogs and Cats, 180 ml
    -6%

    Virbac Pronefra Renal Supplement For Dogs and Cats, 180 ml

    Regular price €47,30 26,28 € / 100ml
    Sale price €47,30 Regular price €50,54
    You are saving: -€3,24
    26,28 € / 100ml
  •  
  • Scalibor Anti-Parasite Collar for Dogs 48 cm, Pack 2 Units
    -22%

    Scalibor Anti-Parasite Collar for Dogs 48 cm, Pack 2 Units

    Regular price €46,70 49,68 € / 100gr
    Sale price €46,70 Regular price €60,22
    You are saving: -€13,52
    49,68 € / 100gr
  •  
  • Stangest Dentican Soluble 500 Ml
    -17%

    Stangest Dentican Soluble 500 Ml

    Regular price €14,10 28,2 € / 1kg
    Sale price €14,10 Regular price €17,05
    You are saving: -€2,95
    28,2 € / 1kg
  •  
  • Virbac Anxitane M/L, 30 Relaxing Tablets For Dogs +10Kg
    -17%

    Virbac Anxitane M/L, 30 Relaxing Tablets For Dogs +10Kg

    Regular price €30,60 665,22 € / 1kg
    Sale price €30,60 Regular price €36,81
    You are saving: -€6,21
    665,22 € / 1kg
  • Stangest Krillvet 120 tablets
    -8%

    Stangest Krillvet 120 tablets

    Regular price €41,40 0,35 € / 1ud
    Sale price €41,40 Regular price €44,89
    You are saving: -€3,49
    0,35 € / 1ud
  • Omnimatrix Healing Ointment 60 g
    -8%

    Omnimatrix Healing Ointment 60 g

    Regular price €19,50 32,5 € / 100gr
    Sale price €19,50 Regular price €21,18
    You are saving: -€1,68
    32,5 € / 100gr
  •  
  • Vetnova Tri-Tec 14 3,8L
    -5%

    Vetnova Tri-Tec 14 3,8L

    Regular price €241,90 6,37 € / 100ml
    Sale price €241,90 Regular price €254,63
    You are saving: -€12,73
    6,37 € / 100ml
  •  
  • Omnimatrix Healing Ointment 20 Gr
    Promo FD

    Omnimatrix Healing Ointment 20 Gr

    Regular price €13,38 66,9 € / 100gr
    Sale price €13,38 Regular price €13,38
    You are saving: -€0,00
    66,9 € / 100gr
  •  
  • Stangest Histamin Large Breeds, 60 tablets
    -16%

    Stangest Histamin Large Breeds, 60 tablets

    Regular price €48,60 216,96 € / 1kg
    Sale price €48,60 Regular price €57,96
    You are saving: -€9,36
    216,96 € / 1kg
  •  
  • Omnicondro 10 Chondroprotector Dogs 60 tablets

    Regular price €41,75 0,7 € / 1ud
    Sale price €41,75 Regular price €41,75
    You are saving: -€0,00
    0,7 € / 1ud
  • Vectra 3D Dog +40 kg, 3 Pipettes
    -17%

    Vectra 3D Dog +40 kg, 3 Pipettes

    Regular price €34,10 442,86 € / 1kg
    Sale price €34,10 Regular price €41,26
    You are saving: -€7,16
    442,86 € / 1kg
  • Effitix S Antiparasitic Small Dogs 4-10 Kg, 4 Pipettes
    -6%

    Effitix S Antiparasitic Small Dogs 4-10 Kg, 4 Pipettes

    Regular price €27,60 0,28 € / 100gr
    Sale price €27,60 Regular price €29,49
    You are saving: -€1,89
    0,28 € / 100gr
  • Scalibor Anti-Parasite Collar for Dogs 65 cm, Pack 2 Units
    -23%

    Scalibor Anti-Parasite Collar for Dogs 65 cm, Pack 2 Units

    Regular price €50,80 25,4 € / 1ud
    Sale price €50,80 Regular price €65,90
    You are saving: -€15,10
    25,4 € / 1ud
  • Fibor 500 gr
    -13%

    Fibor 500 gr

    Regular price €20,60 41,2 € / 1kg
    Sale price €20,60 Regular price €23,55
    You are saving: -€2,95
    41,2 € / 1kg
  • Stangest Artivet Complex Large Breed 120 Tablets
    -6%

    Stangest Artivet Complex for Large Breeds, 120 tablets

    Regular price €69,50 69,5 € / 1ud
    Sale price €69,50 Regular price €73,78
    You are saving: -€4,28
    69,5 € / 1ud
  •  
  • Stangest Histamin Control for Small Breeds, 60 Tablets
    -13%

    Stangest Histamin Control for Small Breeds, 60 Tablets

    Regular price €23,50 221,7 € / 1kg
    Sale price €23,50 Regular price €27,16
    You are saving: -€3,66
    221,7 € / 1kg
  •  
  • Stangest Pulfin Fogger Igr, 150 ml
    -10%

    Stangest Pulfin Fogger Igr, 150 ml

    Regular price €11,90 7,93 € / 100ml
    Sale price €11,90 Regular price €13,16
    You are saving: -€1,26
    7,93 € / 100ml
  • Orozyme Canine S Toothpaste Strips, 24 Strips
    -12%

    Orozyme Canine S Toothpaste Strips, 24 Strips

    Regular price €15,70 57,09 € / 1kg
    Sale price €15,70 Regular price €17,79
    You are saving: -€2,09
    57,09 € / 1kg
  • Fatro Cl-Otovet, 100 ml
    -15%

    Fatro Cl-Otovet, 100 ml

    Regular price €17,20 17,2 € / 100ml
    Sale price €17,20 Regular price €20,21
    You are saving: -€3,01
    17,2 € / 100ml
  • Artero Flash Conditioner 300 Ml
    -17%

    Artero Flash Conditioner 300 Ml

    Regular price €17,20 5,73 € / 100ml
    Sale price €17,20 Regular price €20,61
    You are saving: -€3,41
    5,73 € / 100ml
  • Stangest Floravet Complex 25 Sachets X 2 Gr
    -5%

    Stangest Floravet Complex 25 Sachets X 2 Gr

    Regular price €22,60 1130,0 € / 100gr
    Sale price €22,60 Regular price €23,79
    You are saving: -€1,19
    1130,0 € / 100gr
  • Omniflora 120 Tablets
    -6%

    Omniflora 120 Tablets

    Regular price €74,20
    Sale price €74,20 Regular price €78,84
    You are saving: -€4,64
  • Stangest Urovet-C 100 Gr
    -8%

    Stangest Urovet-C 100 Gr

    Regular price €21,10 211,0 € / 1kg
    Sale price €21,10 Regular price €23,04
    You are saving: -€1,94
    211,0 € / 1kg
  • Douxo S3 Pyo, 30 Discs
    -9%

    Douxo S3 Pyo, 30 Discs

    Regular price €12,40 86,11 € / 1kg
    Sale price €12,40 Regular price €13,68
    You are saving: -€1,28
    86,11 € / 1kg
  • Effitix L Antiparasitic Large Dogs 20-40 Kg, 24 Pipettes
    -12%

    Effitix L Antiparasitic Large Dogs 20-40 Kg, 24 Pipettes

    Regular price €162,20 0,41 € / 100gr
    Sale price €162,20 Regular price €184,20
    You are saving: -€22,00
    0,41 € / 100gr
  • Stangest Gingivet 60 Tablets
    -12%

    Stangest Gingivet 60 Tablets

    Regular price €19,20 0,32 € / 1ud
    Sale price €19,20 Regular price €21,83
    You are saving: -€2,63
    0,32 € / 1ud
  • Stangest MSM, 60 Tablets
    -13%

    Stangest MSM, 60 Tablets

    Regular price €19,20
    Sale price €19,20 Regular price €22,11
    You are saving: -€2,91