Collection:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Movejoint 120 Tablets
    -15%

    Movejoint 120 Tablets

    Regular price €41,40 0,35 € / 1ud
    Sale price €41,40 Regular price €48,63
    You are saving: -€7,23
    0,35 € / 1ud
  •  
  • Stangest Gastroprotect, 30 Tablets
    -10%

    Stangest Gastroprotect, 30 Tablets

    Regular price €16,20 158,82 € / 1kg
    Sale price €16,20 Regular price €17,96
    You are saving: -€1,76
    158,82 € / 1kg
  • Cosequin Advance Msm Ha 250Cpd
    -5%

    Cosequin Advance Msm Ha 250Cpd

    Regular price €125,20 192,02 € / 1kg
    Sale price €125,20 Regular price €131,79
    You are saving: -€6,59
    192,02 € / 1kg
  • Effitix L Antiparasitic Large Dogs 20-40 Kg, 4 Pipettes
    -5%

    Effitix L Antiparasitic Large Dogs 20-40 Kg, 4 Pipettes

    Regular price €34,30 0,09 € / 100gr
    Sale price €34,30 Regular price €36,04
    You are saving: -€1,74
    0,09 € / 100gr
  •  
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 Capsules

    Regular price €52,70
    Sale price €52,70 Regular price €65,37
    You are saving: -€12,67
  •  
  • Movoflex Chondroprotector Medium Dogs 15-35kg, 30 Tablets
    -6%

    Movoflex Chondroprotector Medium Dogs 15-35kg, 30 Tablets

    Regular price €32,30 0,09 € / 100gr
    Sale price €32,30 Regular price €34,41
    You are saving: -€2,11
    0,09 € / 100gr
  •  
  • Stangest Chondrocare 30 Tablets
    -5%

    Stangest Chondrocare 30 Tablets

    Regular price €32,30 1,08 € / 1ud
    Sale price €32,30 Regular price €34,14
    You are saving: -€1,84
    1,08 € / 1ud
  • Stangest Cardio I 60 Tablets
    -12%

    Stangest Cardio I 60 Tablets

    Regular price €22,30 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,30 Regular price €25,32
    You are saving: -€3,02
    0,37 € / 1ud
  • Effitix S Antiparasitic Small Dogs 4-10 Kg, 24 Pipettes
    -11%

    Effitix S Antiparasitic Small Dogs 4-10 Kg, 24 Pipettes

    Regular price €129,10 1,29 € / 100gr
    Sale price €129,10 Regular price €145,25
    You are saving: -€16,15
    1,29 € / 100gr
  •  
  • Frontpro Dewormer For Dogs 25-50 Kg (Xl), 3 Chewable Tablets
    -24%

    Frontpro Dewormer For Dogs 25-50 Kg (Xl), 3 Chewable Tablets

    Regular price €39,10 507,79 € / 1kg
    Sale price €39,10 Regular price €51,16
    You are saving: -€12,06
    507,79 € / 1kg
  •  
  • Fiprosmet Cats and Ferrets 6 Pipettes 0,5 ml
    -11%

    Fiprosmet Cats and Ferrets 6 Pipettes 0,5 ml

    Regular price €17,40 3480,0 € / 100ml
    Sale price €17,40 Regular price €19,50
    You are saving: -€2,10
    3480,0 € / 100ml
  •  
  • Audevard Ekyflex Arthro Evo 1.8Kg
    -12%

    Audevard Ekyflex Arthro Evo 1.8Kg

    Regular price €224,30 124,61 € / 1kg
    Sale price €224,30 Regular price €255,50
    You are saving: -€31,20
    124,61 € / 1kg
  •  
  • Feliway Optimum 3 Refills
    -19%

    Feliway Optimum 3 Refills

    Regular price €61,10 61,1 € / 1ud
    Sale price €61,10 Regular price €75,26
    You are saving: -€14,16
    61,1 € / 1ud
  • Virbac Nutribound Dogs Box 3 x 150 Ml
    -19%

    Virbac Nutribound Dogs Box 3 x 150 Ml

    Regular price €29,10
    Sale price €29,10 Regular price €36,02
    You are saving: -€6,92
  • Audevard Ekyflex Mobility 1L
    -9%

    Audevard Ekyflex Mobility 1L

    Regular price €40,30 4,03 € / 100ml
    Sale price €40,30 Regular price €44,21
    You are saving: -€3,91
    4,03 € / 100ml
  • Flee Environmental Deworming Spray, 400 ml
    -15%

    Flee Environmental Deworming Spray, 400 ml

    Regular price €20,20 5,05 € / 100ml
    Sale price €20,20 Regular price €23,67
    You are saving: -€3,47
    5,05 € / 100ml
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 Capsules
    -5%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 Capsules

    Regular price €18,00 0,3 € / 1ud
    Sale price €18,00 Regular price €18,95
    You are saving: -€0,95
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Stanvet Life Dog Repellent Collar
    -11%

    Stangest Stanvet Life Dog Repellent Collar

    Regular price €13,10 13,1 € / 1ud
    Sale price €13,10 Regular price €14,70
    You are saving: -€1,60
    13,1 € / 1ud
  •  
  • Feliway Optimum Diffuser + Refill 48 ml
    -22%

    Feliway Optimum Diffuser + Refill 48 ml

    Regular price €27,20 56,67 € / 100ml
    Sale price €27,20 Regular price €34,74
    You are saving: -€7,54
    56,67 € / 100ml
  •  
  • Stangest Calcium/Phosphorus 500 Tablets
    -19%

    Stangest Calcium/Phosphorus 500 Tablets

    Regular price €17,40 0,03 € / 1ud
    Sale price €17,40 Regular price €21,41
    You are saving: -€4,01
    0,03 € / 1ud
  • Stangest Pipettes Stanvet Life, 4 pcs.
    -10%

    Stangest Pipettes Stanvet Life, 4 pcs.

    Regular price €17,60 4,4 € / 1ud
    Sale price €17,60 Regular price €19,50
    You are saving: -€1,90
    4,4 € / 1ud
  • Virbac Veggiedent Fr3sh M, Dental Snacks for Medium Breed Dogs
    -14%

    Virbac Veggiedent Fr3sh M, Dental Snacks for Medium Breed Dogs

    Regular price €9,80 24,69 € / 1kg
    Sale price €9,80 Regular price €11,42
    You are saving: -€1,62
    24,69 € / 1kg
  • Vetnova Tri-Tec 14 946 ml
    -6%

    Vetnova Tri-Tec 14 946 ml

    Regular price €63,90 6,75 € / 100ml
    Sale price €63,90 Regular price €67,99
    You are saving: -€4,09
    6,75 € / 100ml
  • Vectra Felis 3Pip
    -19%

    Vectra Felis 3Pip

    Regular price €19,20 369,23 € / 1kg
    Sale price €19,20 Regular price €23,79
    You are saving: -€4,59
    369,23 € / 1kg
  • Cosequin Advance Msm Ha 120Cpd
    -10%

    Cosequin Advance Msm Ha 120Cpd

    Regular price €67,05 201,96 € / 1kg
    Sale price €67,05 Regular price €74,54
    You are saving: -€7,49
    201,96 € / 1kg
  • Vectra 3D Dog 1,5-4 Kg, 3 Pipettes
    -16%

    Vectra 3D Dog 1,5-4 Kg, 3 Pipettes

    Regular price €23,30 475,51 € / 1kg
    Sale price €23,30 Regular price €27,58
    You are saving: -€4,28
    475,51 € / 1kg
  • Virbac Nutribound Cats Box 3 x 150 ml
    -17%

    Virbac Nutribound Cats Box 3 x 150 ml

    Regular price €30,00 20,0 € / 100ml
    Sale price €30,00 Regular price €36,02
    You are saving: -€6,02
    20,0 € / 100ml
  • Omnicutis 150 capsules

    Regular price €60,94
    Sale price €60,94 Regular price €60,94
    You are saving: -€0,00
  • Vetramil Ointment 30 gr
    -13%

    Vetramil Ointment 30 gr

    Regular price €20,00 666,67 € / 1kg
    Sale price €20,00 Regular price €22,95
    You are saving: -€2,95
    666,67 € / 1kg
  • Artero Bye Bye Shampoo 250 Ml
    -15%

    Artero Bye Bye Shampoo 250 Ml

    Regular price €14,10 5,64 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €16,66
    You are saving: -€2,56
    5,64 € / 100ml