Collection:

Cats

  • Cohesive Bandage Fun Strap 7,5Cmx4,5M, 4 X Model, 12Packs
    -16%

    Cohesive Bandage Fun Strap 7,5Cmx4,5M, 4 X Model, 12Packs

    Regular price €43,52 37,52 € / 1kg
    Sale price €43,52 Regular price €51,61
    You are saving: -€8,09
    37,52 € / 1kg
  • Cohesive Bandage Fun Strap 10Cmx4,5M, 4 X Model, 12Packs
    -16%

    Cohesive Bandage Fun Strap 10Cmx4,5M, 4 X Model, 12Packs

    Regular price €63,20 54,48 € / 1kg
    Sale price €63,20 Regular price €74,94
    You are saving: -€11,74
    54,48 € / 1kg
  • Stangest Heliovet Photoprotector SPF 50+, 50Ml
    -8%

    Stangest Heliovet Photoprotector SPF 50+, 50Ml

    Regular price €13,10 26,2 € / 100ml
    Sale price €13,10 Regular price €14,21
    You are saving: -€1,11
    26,2 € / 100ml
  • Stangest Inmunoferon Vet 30 Comp
    -19%

    Stangest Inmunoferon Vet 30 Comp

    Regular price €21,40 713,33 € / 1kg
    Sale price €21,40 Regular price €26,30
    You are saving: -€4,90
    713,33 € / 1kg
  • Stangest Cardio II Carnitine, 60 Tablets
    -14%

    Stangest Cardio II Carnitine, 60 Tablets

    Regular price €21,30 244,83 € / 1kg
    Sale price €21,30 Regular price €24,68
    You are saving: -€3,38
    244,83 € / 1kg
  • Stangest Dermovital Drops Ω3 and Ω6 15 Ml
    -15%

    Stangest Dermovital Drops Ω3 and Ω6 15 Ml

    Regular price €8,60 57,33 € / 100ml
    Sale price €8,60 Regular price €10,11
    You are saving: -€1,51
    57,33 € / 100ml
  • Stangest Dentivet Spray 125 Ml
    -15%

    Stangest Dentivet Spray 125 Ml

    Regular price €11,00 84,62 € / 1kg
    Sale price €11,00 Regular price €12,94
    You are saving: -€1,94
    84,62 € / 1kg
  • Stangest Calcium Phosphorus 100 Tablets
    -5%

    Stangest Calcium Phosphorus 100 Tablets

    Regular price €6,80 0,07 € / 1ud
    Sale price €6,80 Regular price €7,16
    You are saving: -€0,36
    0,07 € / 1ud
  • Stangest Malta Omegas With Taurine 100 Gr, Cat Snack
    -5%

    Stangest Malta Omegas With Taurine 100 Gr, Cat Snack

    Regular price €9,50 9,5 € / 100gr
    Sale price €9,50 Regular price €10,00
    You are saving: -€0,50
    9,5 € / 100gr
  • Stangest Artivet Complex 60 Tablets
    -11%

    Stangest Artivet Complex 60 Tablets

    Regular price €27,80 0,46 € / 1ud
    Sale price €27,80 Regular price €31,16
    You are saving: -€3,36
    0,46 € / 1ud
  • Stangest Chondrocit Stanvet, 60 tablets
    -6%

    Stangest Chondrocit Stanvet, 60 tablets

    Regular price €23,10 0,39 € / 1ud
    Sale price €23,10 Regular price €24,69
    You are saving: -€1,59
    0,39 € / 1ud
  • Stangest Chondrocit Stanvet, 120 Tablets
    -6%

    Stangest Chondrocit Stanvet, 120 Tablets

    Regular price €35,80 0,3 € / 1ud
    Sale price €35,80 Regular price €38,26
    You are saving: -€2,46
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Espiruvet 250 Tablets
    -5%

    Stangest Espiruvet 250 Tablets

    Regular price €18,60 0,07 € / 1ud
    Sale price €18,60 Regular price €19,58
    You are saving: -€0,98
    0,07 € / 1ud
  • Stangest Biotin B Complex 300 Tablets
    -12%

    Stangest Biotin B Complex 300 Tablets

    Regular price €37,40 37,4 € / 1ud
    Sale price €37,40 Regular price €42,31
    You are saving: -€4,91
    37,4 € / 1ud
  • Stangest Milk Powder Milk Milkcan 500 G
    -7%

    Stangest Milk Powder Milk Milkcan 500 G

    Regular price €13,30 2,66 € / 100gr
    Sale price €13,30 Regular price €14,36
    You are saving: -€1,06
    2,66 € / 100gr
  • Stangest Biotin B Complex 100 Tablets
    -17%

    Stangest Biotin B Complex 100 Tablets

    Regular price €14,80 0,15 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €17,79
    You are saving: -€2,99
    0,15 € / 1ud
  • Stangest Optican Eye Cleanser 125 Ml
    -20%

    Stangest Optican Eye Cleanser 125 Ml

    Regular price €5,80 44,62 € / 1kg
    Sale price €5,80 Regular price €7,26
    You are saving: -€1,46
    44,62 € / 1kg
  • Stangest Cicavet Healing Spray 125 Ml
    -5%

    Stangest Cicavet Healing Spray 125 Ml

    Regular price €10,90 83,85 € / 1kg
    Sale price €10,90 Regular price €11,47
    You are saving: -€0,57
    83,85 € / 1kg
  • Stangest Dentican Spray 125 Ml
    -20%

    Stangest Dentican Spray 125 Ml

    Regular price €7,90 60,77 € / 1kg
    Sale price €7,90 Regular price €9,89
    You are saving: -€1,99
    60,77 € / 1kg
  • Stangest Dentican Soluble 250 Ml
    -5%

    Stangest Dentican Soluble 250 Ml

    Regular price €11,20 44,8 € / 1kg
    Sale price €11,20 Regular price €11,79
    You are saving: -€0,59
    44,8 € / 1kg
  • Stangest Dermovital Zinc 60 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Zinc 60 Capsules

    Regular price €14,80 0,25 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €18,21
    You are saving: -€3,41
    0,25 € / 1ud
  • Stangest Glutavet 300 Tablets Bottle
    -10%

    Stangest Glutavet 300 Tablets Bottle

    Regular price €65,60 0,22 € / 1ud
    Sale price €65,60 Regular price €72,90
    You are saving: -€7,30
    0,22 € / 1ud
  • Stangest Krillvet 60 Capsules
    -5%

    Stangest Krillvet 60 Capsules

    Regular price €27,20 0,45 € / 1ud
    Sale price €27,20 Regular price €28,63
    You are saving: -€1,43
    0,45 € / 1ud
  • Stangest Otican Ears 125 Ml
    -5%

    Stangest Otican Ears 125 Ml

    Regular price €7,50 6,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €7,89
    You are saving: -€0,39
    6,0 € / 100ml
  • Stangest Otivet Soluc. Optical Cleaner 125 Ml
    -5%

    Stangest Otivet Soluc. Optical Cleaner 125 Ml

    Regular price €9,77 75,15 € / 1kg
    Sale price €9,77 Regular price €10,28
    You are saving: -€0,51
    75,15 € / 1kg
  • Stangest Dentican Enzymatic Paste 100 Ml
    -5%

    Stangest Dentican Enzymatic Paste 100 Ml

    Regular price €7,50 7,5 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €7,89
    You are saving: -€0,39
    7,5 € / 100ml
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 120 pcs.
    -11%

    Stangest Lys Feminine Wipes, 120 Count

    Regular price €5,60 0,05 € / 1ud
    Sale price €5,60 Regular price €6,32
    You are saving: -€0,72
    0,05 € / 1ud
  • Stangest Vitavet Complex 60 Tablets
    -9%

    Stangest Vitavet Complex 60 Tablets

    Regular price €6,70 0,11 € / 1ud
    Sale price €6,70 Regular price €7,35
    You are saving: -€0,65
    0,11 € / 1ud
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 40 Units
    -9%

    Stangest Hygienic Wipes Lys 40 Units

    Regular price €4,10 0,1 € / 1ud
    Sale price €4,10 Regular price €4,49
    You are saving: -€0,39
    0,1 € / 1ud
  • Stangest Glutavet 60 tablets
    -6%

    Stangest Glutavet 60 tablets

    Regular price €18,00 0,3 € / 1ud
    Sale price €18,00 Regular price €19,16
    You are saving: -€1,16
    0,3 € / 1ud