Collection:

Cats

  • Effipro Spray, 100 ml
    -12%

    Effipro Spray, 100 ml

    Regular price €13,60 13,6 € / 100ml
    Sale price €13,60 Regular price €15,49
    You are saving: -€1,89
    13,6 € / 100ml
  • Virbac Epi-Otic 125 ml
    -25%

    Virbac Epi-Otic 125 ml

    Regular price €14,80 11,84 € / 100ml
    Sale price €14,80 Regular price €19,79
    You are saving: -€4,99
    11,84 € / 100ml
  • Vetnova Multiva Coolsmile Plaque & Tartar 473 ml
    -16%

    Vetnova Multiva Coolsmile Plaque & Tartar 473 ml

    Regular price €20,99 4,44 € / 100ml
    Sale price €20,99 Regular price €24,99
    You are saving: -€4,00
    4,44 € / 100ml
  • Vetnova Multiva Ear Care 118 ml
    -28%

    Vetnova Multiva Ear Care 118 ml

    Regular price €13,99 11,86 € / 100ml
    Sale price €13,99 Regular price €19,51
    You are saving: -€5,52
    11,86 € / 100ml
  • Whiskas Junior Classic Selection 13X4X85Gr
    -19%

    Whiskas Junior Classic Selection 13X4X85Gr

    Regular price €32,10 37,76 € / 100gr
    Sale price €32,10 Regular price €39,74
    You are saving: -€7,64
    37,76 € / 100gr
  • Whiskas Multipack Poultry 4x12x85Gr
    -6%

    Whiskas Multipack Poultry 4x12x85Gr

    Regular price €31,90 37,53 € / 100gr
    Sale price €31,90 Regular price €34,10
    You are saving: -€2,20
    37,53 € / 100gr
  • Whiskas Poultry Selection 13X4X85Gr
    -19%

    Whiskas Poultry Selection 13X4X85Gr

    Regular price €32,10 37,76 € / 100gr
    Sale price €32,10 Regular price €39,74
    You are saving: -€7,64
    37,76 € / 100gr
  • Whiskas Classic Meat Selection 13X4X85Gr

    Regular price €33,07 38,91 € / 100gr
    Sale price €33,07 Regular price €33,07
    You are saving: -€0,00
    38,91 € / 100gr
  • Whiskas Multipack Fish 4X12X85Gr
    -13%

    Whiskas Multipack Fish 4X12X85Gr

    Regular price €30,30 35,65 € / 100gr
    Sale price €30,30 Regular price €34,63
    You are saving: -€4,33
    35,65 € / 100gr
  • Whiskas Fish Selection 13pcs of 4X85Gr

    Regular price €34,72 40,85 € / 100gr
    Sale price €34,72 Regular price €34,72
    You are saving: -€0,00
    40,85 € / 100gr
  • Xmile Depot Dog Cat 20 g
    -5%

    Xmile Depot Dog Cat 20 g

    Regular price €27,80 1390,0 € / 1kg
    Sale price €27,80 Regular price €29,26
    You are saving: -€1,46
    1390,0 € / 1kg
  • Xmile Plus Dental Sticks M 320 gr 15 units
    -6%

    Xmile Plus Dental Sticks M 320 gr 15 units

    Regular price €16,70 61,85 € / 1kg
    Sale price €16,70 Regular price €17,85
    You are saving: -€1,15
    61,85 € / 1kg
  • Xmile Plus Dental Sticks L 480 gr 15 units
    -6%

    Xmile Plus Dental Sticks L 480 gr 15 units

    Regular price €18,40 44,88 € / 1kg
    Sale price €18,40 Regular price €19,65
    You are saving: -€1,25
    44,88 € / 1kg
  • Vetnova Xtreme Catnip Herb 14.4gr + XTREME Catnip Spray 118 ml
    -8% Promo FD

    Vetnova Xtreme Catnip Herb 14.4gr + XTREME Catnip Spray 118 ml

    Regular price €16,00 120,3 € / 1kg
    Sale price €16,00 Regular price €17,38
    You are saving: -€1,38
    120,3 € / 1kg
  • Yow Up Pouch Yoghurt Cats Box Display 10UdsX85Gr
    -16%

    Yow Up Pouch Yoghurt Cats Box Display 10UdsX85Gr

    Regular price €14,30 16,82 € / 1kg
    Sale price €14,30 Regular price €17,00
    You are saving: -€2,70
    16,82 € / 1kg
  • Calier Ado Eqmina 70 ml Spray
    -11%

    Calier Ado Eqmina 70 ml Spray

    Regular price €9,10
    Sale price €9,10 Regular price €10,24
    You are saving: -€1,14
  • Douxo Calm Shampoo, 200 ml
    -10%

    Douxo Calm Shampoo, 200 ml

    Regular price €19,90 9,95 € / 100ml
    Sale price €19,90 Regular price €21,99
    You are saving: -€2,09
    9,95 € / 100ml
  • Zotal Iodal 500Ml (Povidone Iodine)
    -25%

    Zotal Iodal 500Ml (Povidone Iodine)

    Regular price €8,30 16,6 € / 1kg
    Sale price €8,30 Regular price €11,00
    You are saving: -€2,70
    16,6 € / 1kg
  • Zotal Iodal 1 Litre (Povidone Iodine)
    -19%

    Zotal Iodal 1 Litre (Povidone Iodine)

    Regular price €18,70 18,7 € / 1kg
    Sale price €18,70 Regular price €22,95
    You are saving: -€4,25
    18,7 € / 1kg
  • Zoopharma Pet Ear Balm 100Ml.
    -34% Promo FD

    Zoopharma Pet Ear Balm 100Ml.

    Regular price €14,90 14,9 € / 100ml
    Sale price €14,90 Regular price €22,63
    You are saving: -€7,73
    14,9 € / 100ml
  • Zoetis Redomin Calcium 30 tablets
    -5%

    Zoetis Redomin Calcium 30 tablets

    Regular price €17,00 566,67 € / 1kg
    Sale price €17,00 Regular price €17,89
    You are saving: -€0,89
    566,67 € / 1kg
  • Zylkene Plus 225 10-30Kg 30Cap
    -7%

    Zylkene Plus 225 10-30Kg 30Cap

    Regular price €33,60 1120,0 € / 1kg
    Sale price €33,60 Regular price €36,20
    You are saving: -€2,60
    1120,0 € / 1kg
  • Zylkene Plus 450 15-60Kg 30Cap
    -5%

    Zylkene Plus 450 15-60Kg 30Cap

    Regular price €56,70 1890,0 € / 1kg
    Sale price €56,70 Regular price €59,68
    You are saving: -€2,98
    1890,0 € / 1kg
  • Drasanvi Drgreen CBD Oil 2,5% , 10 ml
    -8%

    Drasanvi Drgreen CBD Oil 2,5% , 10 ml

    Regular price €17,05 170,5 € / 100ml
    Sale price €17,05 Regular price €18,50
    You are saving: -€1,45
    170,5 € / 100ml
  • Drasanvi Drgreen CBD Oil 5% , 10 ml
    -28%

    Drasanvi Drgreen CBD Oil 5% , 10 ml

    Regular price €23,04 230,4 € / 100ml
    Sale price €23,04 Regular price €32,00
    You are saving: -€8,96
    230,4 € / 100ml
  • Enecta Hemp Oil for Pets 1500 mg, 30 ml
    -52%

    Enecta Hemp Oil for Pets 1500 mg, 30 ml

    Regular price €28,60 95,33 € / 100ml
    Sale price €28,60 Regular price €59,95
    You are saving: -€31,35
    95,33 € / 100ml
  • Enecta Hemp Oil For Pets 500 Mg , 10 ml
    -52%

    Enecta Hemp Oil For Pets 500 Mg , 10 ml

    Regular price €12,40 124,0 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €25,95
    You are saving: -€13,55
    124,0 € / 100ml
  • Natura Premium CBD 10% Pets Pets Extra , 10 ml
    -27% Promo FD

    Natura Premium CBD 10% Pets Pets Extra , 10 ml

    Regular price €14,60 146,0 € / 100ml
    Sale price €14,60 Regular price €20,10
    You are saving: -€5,50
    146,0 € / 100ml
  • Natura Premium CBD 2% Pets Pets Basic , 30 ml
    -27% Promo FD

    Natura Premium CBD 2% Pets Pets Basic , 30 ml

    Regular price €12,90 43,0 € / 100ml
    Sale price €12,90 Regular price €17,71
    You are saving: -€4,81
    43,0 € / 100ml
  • Natura Premium CBD 2% Pets Pets Basic , 10 ml
    -15% Promo FD

    Natura Premium CBD 2% Pets Pets Basic , 10 ml

    Regular price €5,80 58,0 € / 100ml
    Sale price €5,80 Regular price €6,86
    You are saving: -€1,06
    58,0 € / 100ml