Collection:

Cats

  • Dfv Test Combo Lea+D 20Pcs
    -14%

    Dfv Test Combo Lea+D 20Pcs

    Regular price €252,80 12,64 € / 1ud
    Sale price €252,80 Regular price €292,73
    You are saving: -€39,93
    12,64 € / 1ud
  • Dfv Test Giardia 1 Determination
    -10%

    Dfv Test Giardia 1 Determination

    Regular price €12,20 12,2 € / 1ud
    Sale price €12,20 Regular price €13,58
    You are saving: -€1,38
    12,2 € / 1ud
  • Dfv Giardia Test 20 Determinations
    -17%

    Dfv Giardia Test 20 Determinations

    Regular price €191,20 191,2 € / 1ud
    Sale price €191,20 Regular price €231,70
    You are saving: -€40,50
    191,2 € / 1ud
  • Dfv Test L+E+A 20Pcs
    -5%

    Dfv Test L+E+A 20Pcs

    Regular price €144,26 7,21 € / 1ud
    Sale price €144,26 Regular price €151,85
    You are saving: -€7,59
    7,21 € / 1ud
  • Uranotest 11C Urine Strips 25Uds
    -5%

    Uranotest 11C Urine Strips 25Uds

    Regular price €54,70 2,19 € / 1ud
    Sale price €54,70 Regular price €57,58
    You are saving: -€2,88
    2,19 € / 1ud
  • Uranotest Copro 10X1Ud
    -5%

    Uranotest Copro 10X1Ud

    Regular price €67,00 6,7 € / 1ud
    Sale price €67,00 Regular price €70,53
    You are saving: -€3,53
    6,7 € / 1ud
  • Uranotest Dermatophytes 4 Tests
    -10%

    Uranotest Dermatophytes 4 Tests

    Regular price €54,30 13,58 € / 1ud
    Sale price €54,30 Regular price €60,26
    You are saving: -€5,96
    13,58 € / 1ud
  • Uranotest Dirofilaria 10 Test
    -10%

    Uranotest Dirofilaria 10 Test

    Regular price €125,50 12,55 € / 1ud
    Sale price €125,50 Regular price €139,54
    You are saving: -€14,04
    12,55 € / 1ud
  • Uranotest Economypack Leishmania 30Test (Ndr)
    -10%

    Uranotest Economypack Leishmania 30Test (Ndr)

    Regular price €226,59 7,55 € / 1ud
    Sale price €226,59 Regular price €251,88
    You are saving: -€25,29
    7,55 € / 1ud
  • Uranotest Economypack Quattro 30Test (Ndr)
    -5%

    Uranotest Economypack Quattro 30Test (Ndr)

    Regular price €445,30 14,84 € / 1ud
    Sale price €445,30 Regular price €468,74
    You are saving: -€23,44
    14,84 € / 1ud
  • Uranotest Ehrlichia Anaplasma 5 Tests
    -10%

    Uranotest Ehrlichia Anaplasma 5 Tests

    Regular price €96,80 19,36 € / 1ud
    Sale price €96,80 Regular price €107,12
    You are saving: -€10,32
    19,36 € / 1ud
  • Uranotest Giardia 10 Test
    -5%

    Uranotest Giardia 10 Test

    Regular price €118,90 11,89 € / 1ud
    Sale price €118,90 Regular price €125,16
    You are saving: -€6,26
    11,89 € / 1ud
  • Uranotest Giardia 5 Test
    -10%

    Uranotest Giardia 5 Test

    Regular price €76,60 15,32 € / 1ud
    Sale price €76,60 Regular price €85,10
    You are saving: -€8,50
    15,32 € / 1ud
  • Uranotest Urine Test Strip Reader (Ndr)
    -10%

    Uranotest Urine Test Strip Reader (Ndr)

    Regular price €1.232,95 1,0 € / 1ud
    Sale price €1.232,95 Regular price €1.369,94
    You are saving: -€136,99
    1,0 € / 1ud
  • Uranotest Leishmania 10 Test
    -46%

    Uranotest Leishmania 10 Test

    Regular price €85,90 8,59 € / 1ud
    Sale price €85,90 Regular price €157,97
    You are saving: -€72,07
    8,59 € / 1ud
  • Uranotest Leishmania 5 Test
    -5%

    Uranotest Leishmania 5 Test

    Regular price €100,20 20,04 € / 1ud
    Sale price €100,20 Regular price €105,47
    You are saving: -€5,27
    20,04 € / 1ud
  • Uranotest Staining Pack
    -10%

    Uranotest Staining Pack

    Regular price €215,09 215,09 € / 1ud
    Sale price €215,09 Regular price €238,94
    You are saving: -€23,85
    215,09 € / 1ud
  • Uranotest Parvo Corona Giardia 5 Test
    -5%

    Uranotest Parvo Corona Giardia 5 Test

    Regular price €136,80 27,36 € / 1ud
    Sale price €136,80 Regular price €144,00
    You are saving: -€7,20
    27,36 € / 1ud
  • Uranotest Quattro 10 Tests
    -10%

    Uranotest Quattro 10 Tests

    Regular price €212,30 21,23 € / 1ud
    Sale price €212,30 Regular price €235,91
    You are saving: -€23,61
    21,23 € / 1ud
  • Uranotest Quattro 5 Tests
    -5%

    Uranotest Quattro 5 Tests

    Regular price €142,60 28,52 € / 1ud
    Sale price €142,60 Regular price €150,11
    You are saving: -€7,51
    28,52 € / 1ud
  • Uranotest Stain Dye Solution 1 Red 250Ml
    -10%

    Uranotest Stain Dye Solution 1 Red 250Ml

    Regular price €34,40 13,76 € / 100ml
    Sale price €34,40 Regular price €38,23
    You are saving: -€3,83
    13,76 € / 100ml
  • Uranotest Staining Solution 2 Blue 250Ml
    -10%

    Uranotest Staining Solution 2 Blue 250Ml

    Regular price €34,40 13,76 € / 100ml
    Sale price €34,40 Regular price €38,23
    You are saving: -€3,83
    13,76 € / 100ml
  • Uranotest Fixing Solution Stain 250Ml
    -10%

    Uranotest Fixing Solution Stain 250Ml

    Regular price €26,00 10,4 € / 100ml
    Sale price €26,00 Regular price €28,92
    You are saving: -€2,92
    10,4 € / 100ml
  • Uranotest Uriscreen 10Test
    -11% Promo FD

    Uranotest Uriscreen 10Test

    Regular price €71,10 7,11 € / 1ud
    Sale price €71,10 Regular price €80,14
    You are saving: -€9,04
    7,11 € / 1ud
  • Speed Ehrli 6 Tests
    -8%

    Speed Ehrli 6 Tests

    Regular price €104,20 17,37 € / 1ud
    Sale price €104,20 Regular price €113,67
    You are saving: -€9,47
    17,37 € / 1ud
  • -20%

    Calibra Eazzy Cat Litter Fine 10Kg

    Regular price €9,20 0,92 € / 1kg
    Sale price €9,20 Regular price €11,46
    You are saving: -€2,26
    0,92 € / 1kg
  • -20%

    Calibra Eazzy Cat Litter Ultra Fine 10Kg

    Regular price €11,30 1,13 € / 1kg
    Sale price €11,30 Regular price €14,08
    You are saving: -€2,78
    1,13 € / 1kg
  • Calibra Cats Adult Pouch Multipak Box 12X100G
    -19%

    Calibra Cats Adult Pouch Multipak Box 12X100G

    Regular price €10,10 10,1 € / 100gr
    Sale price €10,10 Regular price €12,42
    You are saving: -€2,32
    10,1 € / 100gr
  • Calibra Cats Adult Pouch Duck Chicken 24X100Gr Box
    -10%

    Calibra Cats Adult Pouch Duck Chicken 24X100Gr Box

    Regular price €21,50 21,5 € / 100gr
    Sale price €21,50 Regular price €23,89
    You are saving: -€2,39
    21,5 € / 100gr
  • Calibra Cats Adult Pouch Trout Salmon 24X100Gr Box
    -10%

    Calibra Cats Adult Pouch Trout Salmon 24X100Gr Box

    Regular price €23,40 23,4 € / 100gr
    Sale price €23,40 Regular price €26,00
    You are saving: -€2,60
    23,4 € / 100gr