Collection:

Cats

  • Dechra Cleanaural Feline 50 ml
    -5% Promo FD

    Dechra Cleanaural Feline 50 ml

    Regular price €11,60 23,2 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €12,21
    You are saving: -€0,61
    23,2 € / 100ml
  • Ipakitine 180 G
    -12%

    Ipakitine 180 G

    Regular price €42,90 238,33 € / 1kg
    Sale price €42,90 Regular price €48,72
    You are saving: -€5,82
    238,33 € / 1kg
  • Dechra Cat Malta Cats 50 gr, cat snack
    -20% Promo FD

    Dechra Cat Malta Cats 50 gr, cat snack

    Regular price €10,70
    Sale price €10,70 Regular price €13,37
    You are saving: -€2,67
  • Stangest Piss-Can Spray, 200 ml
    -12%

    Stangest Piss-Can Spray, 200 ml

    Regular price €7,80
    Sale price €7,80 Regular price €8,82
    You are saving: -€1,02
  • Merial Dermoscent Essencial Dogs 0-10 Kg 4 Pipettes
    -9% Promo FD

    Merial Dermoscent Essencial Dogs 0-10 Kg 4 Pipettes

    Regular price €23,70 5,93 € / 1ud
    Sale price €23,70 Regular price €26,06
    You are saving: -€2,36
    5,93 € / 1ud
  • Vetoquinol Otifree Pet Auricular Solution 60 ml
    -5%

    Vetoquinol Otifree Pet Auricular Solution 60 ml

    Regular price €8,90
    Sale price €8,90 Regular price €9,37
    You are saving: -€0,47
  • Stangest Wild Cologne, 200 ml
    -13%

    Stangest Wild Cologne, 200 ml

    Regular price €8,30
    Sale price €8,30 Regular price €9,56
    You are saving: -€1,26
  • Stangest Dentivet Dental Gel, 50 ml
    -24%

    Stangest Dentivet Dental Gel, 50 ml

    Regular price €9,70 19,4 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €12,75
    You are saving: -€3,05
    19,4 € / 100ml
  • Stangest Cicavet Cicatrizante Spray, 500 ml
    -11%

    Stangest Cicavet Cicatrizante Spray, 500 ml

    Regular price €20,90
    Sale price €20,90 Regular price €23,41
    You are saving: -€2,51
  • Stangest Heliovet Sun Spray SPF 50, 80 ml
    -13%

    Stangest Heliovet Sun Spray SPF 50, 80 ml

    Regular price €14,70
    Sale price €14,70 Regular price €16,95
    You are saving: -€2,25
  • Stangest Calcium/Phosphorus Large Breed, 120 Tablets
    -16%

    Stangest Calcium/Phosphorus Large Breed, 120 Tablets

    Regular price €13,00
    Sale price €13,00 Regular price €15,55
    You are saving: -€2,55
  • Stangest Malta Stanvet Dogs & Cats 100 Gr
    -18%

    Stangest Malta Stanvet Dogs & Cats 100 Gr

    Regular price €7,20 72,0 € / 1kg
    Sale price €7,20 Regular price €8,82
    You are saving: -€1,62
    72,0 € / 1kg
  • Stangest Espiruvet 750 Tablets
    -5%

    Stangest Espiruvet 750 Tablets

    Regular price €49,30
    Sale price €49,30 Regular price €51,89
    You are saving: -€2,59
  • Stangest Milk Powder Milkcan Milk Can, 400 g
    -8%

    Stangest Milk Powder Milkcan Milk Can, 400 g

    Regular price €16,70 41,75 € / 1kg
    Sale price €16,70 Regular price €18,15
    You are saving: -€1,45
    41,75 € / 1kg
  • Stangest Milk Powder Milkcan, 2 kg
    -6%

    Stangest Milk Powder Milkcan, 2 kg

    Regular price €44,90 22,45 € / 1kg
    Sale price €44,90 Regular price €47,68
    You are saving: -€2,78
    22,45 € / 1kg
  • Stangest Milk Powder Milk Milkcan 400 G + Baby Bottle
    -18%

    Stangest Milk Powder Milk Milkcan 400 G + Baby Bottle

    Regular price €12,80
    Sale price €12,80 Regular price €15,63
    You are saving: -€2,83
  • Stangest Pulfin Environmental Spray, 500 ml
    -7%

    Stangest Pulfin Environmental Spray, 500 ml

    Regular price €11,50 2,3 € / 100ml
    Sale price €11,50 Regular price €12,42
    You are saving: -€0,92
    2,3 € / 100ml
  • Stangest Pulvex Repellent Lotion Spray, 125 ml
    -9%

    Stangest Pulvex Repellent Lotion Spray, 125 ml

    Regular price €9,40 7,52 € / 100ml
    Sale price €9,40 Regular price €10,38
    You are saving: -€0,98
    7,52 € / 100ml
  • Stangest Pulvex Collar
    -11%

    Stangest Pulvex Collar

    Regular price €5,90 5,9 € / 1ud
    Sale price €5,90 Regular price €6,60
    You are saving: -€0,70
    5,9 € / 1ud
  • Stangest Piss-Stop, 200 Ml
    -5%

    Stangest Piss-Stop, 200 Ml

    Regular price €8,00 4,0 € / 100ml
    Sale price €8,00 Regular price €8,42
    You are saving: -€0,42
    4,0 € / 100ml
  • Stangest Stanvet Bite Protection, 200 ml
    -5%

    Stangest Stanvet Bite Protection, 200 ml

    Regular price €8,10 4,05 € / 100ml
    Sale price €8,10 Regular price €8,53
    You are saving: -€0,43
    4,05 € / 100ml
  • Stangest Stanvet Life Cat Repellent Collar 37cm
    -11%

    Stangest Stanvet Life Cat Repellent Collar 37cm

    Regular price €11,60 11,6 € / 1ud
    Sale price €11,60 Regular price €13,10
    You are saving: -€1,50
    11,6 € / 1ud
  • Aesculap Favourite Blade 700 1 20Mm
    -9% Promo FD

    Aesculap Favourite Blade 700 1 20Mm

    Regular price €83,00 8300,0 € / 1kg
    Sale price €83,00 Regular price €91,29
    You are saving: -€8,29
    8300,0 € / 1kg
  • Aesculap Maquina Favorita Ii
    -5%

    Aesculap Maquina Favorita Ii

    Regular price €469,30 46930,0 € / 1kg
    Sale price €469,30 Regular price €494,00
    You are saving: -€24,70
    46930,0 € / 1kg
  • Aesculap Exact Machine
    -12% Promo FD

    Aesculap Exact Machine

    Regular price €208,30 20830,0 € / 1kg
    Sale price €208,30 Regular price €236,44
    You are saving: -€28,14
    20830,0 € / 1kg
  • Aesculap Exact Blade
    -12%

    Aesculap Exact Blade

    Regular price €51,40 5140,0 € / 1kg
    Sale price €51,40 Regular price €58,60
    You are saving: -€7,20
    5140,0 € / 1kg
  • Lysinviral Plus Cats 50 ml
    -5%

    Lysinviral Plus Cats 50 ml

    Regular price €15,40 30,8 € / 100ml
    Sale price €15,40 Regular price €16,21
    You are saving: -€0,81
    30,8 € / 100ml
  • Purina Pro Plan Fortiflora Probiotic for Cats 30x1gr
    -1%

    Purina Pro Plan Fortiflora Probiotic for Cats 30x1gr

    Regular price €30,00 1000,0 € / 1kg
    Sale price €30,00 Regular price €30,33
    You are saving: -€0,33
    1000,0 € / 1kg
  • VetPlus Flumax Cat 150 ml
    -12%

    VetPlus Flumax Cat 150 ml

    Regular price €28,30 18,87 € / 100ml
    Sale price €28,30 Regular price €32,20
    You are saving: -€3,90
    18,87 € / 100ml
  • Braun Elizabethan Collar Ecoprotec 7,5 Yellow, 1pc
    -10%

    Braun Elizabethan Collar Ecoprotec 7,5 Yellow, 1pc

    Regular price €4,70 188,0 € / 1kg
    Sale price €4,70 Regular price €5,22
    You are saving: -€0,52
    188,0 € / 1kg