Collection:

Cats

  • Acana Feline Premium Pate Kitten 24X85Grs wet cat food

    Regular price €35,76 17,53 € / 1kg
    Sale price €35,76 Regular price €35,76
    You are saving: -€0,00
    17,53 € / 1kg
  • Acana Feline Premium Pate Salmon & Chicken 24X85Grs wet cat food

    Regular price €35,76 17,53 € / 1kg
    Sale price €35,76 Regular price €35,76
    You are saving: -€0,00
    17,53 € / 1kg
  • Acana Feline Premium Pate Chicken 24X85Grs wet cat food

    Regular price €35,76 17,53 € / 1kg
    Sale price €35,76 Regular price €35,76
    You are saving: -€0,00
    17,53 € / 1kg
  • Acana Feline Premium Beef Pate 24X85Grs wet cat food

    Regular price €35,76 17,53 € / 1kg
    Sale price €35,76 Regular price €35,76
    You are saving: -€0,00
    17,53 € / 1kg
  • Acana Feline Premium Pate Lamb 24X85Grs wet cat food

    Regular price €35,76 17,53 € / 1kg
    Sale price €35,76 Regular price €35,76
    You are saving: -€0,00
    17,53 € / 1kg
  • Acana Feline Premium Pate Tuna & Chicken 24X85Grs wet cat food

    Regular price €35,76 17,53 € / 1kg
    Sale price €35,76 Regular price €35,76
    You are saving: -€0,00
    17,53 € / 1kg
  • Heiniger Saphir Cord Adapter
    -9%

    Heiniger Saphir Cord Adapter

    Regular price €103,20 10320,0 € / 1kg
    Sale price €103,20 Regular price €113,15
    You are saving: -€9,95
    10320,0 € / 1kg
  • Artero Oil Fresh Cooling Spray
    -23%

    Artero Oil Fresh Cooling Spray

    Regular price €15,00 1500,0 € / 1kg
    Sale price €15,00 Regular price €19,47
    You are saving: -€4,47
    1500,0 € / 1kg
  • Artero Pretty Eyes, 300 ml
    -16%

    Artero Pretty Eyes, 300 ml

    Regular price €13,80 1380,0 € / 1kg
    Sale price €13,80 Regular price €16,50
    You are saving: -€2,70
    1380,0 € / 1kg
  • Artero Hygiene Perfume Impact 90 Ml
    -32%

    Artero Hygiene Perfume Impact 90 Ml

    Regular price €18,20 20,22 € / 100ml
    Sale price €18,20 Regular price €26,58
    You are saving: -€8,38
    20,22 € / 100ml
  • Artero Hygiene Perfume Violet 90 Ml
    -5%

    Artero Hygiene Perfume Violet 90 Ml

    Regular price €21,20 23,56 € / 100ml
    Sale price €21,20 Regular price €22,32
    You are saving: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  • Artero Hygiene Earth Perfume 90 Ml
    -5%

    Artero Hygiene Earth Perfume 90 Ml

    Regular price €21,20 23,56 € / 100ml
    Sale price €21,20 Regular price €22,32
    You are saving: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  • Artero Blade 10 Top Class 16Mm
    -5%

    Artero Blade 10 Top Class 16Mm

    Regular price €53,00 5300,0 € / 1kg
    Sale price €53,00 Regular price €55,79
    You are saving: -€2,79
    5300,0 € / 1kg
  • Artero Blade 40 Top Class 0,1Mm
    -14%

    Artero Blade 40 Top Class 0,1Mm

    Regular price €45,30 4530,0 € / 1kg
    Sale price €45,30 Regular price €52,85
    You are saving: -€7,55
    4530,0 € / 1kg
  • Artero 5F Top Class 6Mm Blade
    -12%

    Artero 5F Top Class 6Mm Blade

    Regular price €56,80 5680,0 € / 1kg
    Sale price €56,80 Regular price €64,20
    You are saving: -€7,40
    5680,0 € / 1kg
  • Artero Blade 7 Top Class
    -21%

    Artero Blade 7 Top Class

    Regular price €47,90 4790,0 € / 1kg
    Sale price €47,90 Regular price €60,42
    You are saving: -€12,52
    4790,0 € / 1kg
  • Artero Blade 7F Top Class 3Mm
    -5%

    Artero Blade 7F Top Class 3Mm

    Regular price €61,70 6170,0 € / 1kg
    Sale price €61,70 Regular price €64,95
    You are saving: -€3,25
    6170,0 € / 1kg
  • Edgard & Cooper Wet Cat Food Kitten 16x85g Free-Range Chicken
    -24%

    Edgard & Cooper Wet Cat Food Kitten 16x85g Free-Range Chicken

    Regular price €16,70 196,47 € / 1kg
    Sale price €16,70 Regular price €22,03
    You are saving: -€5,33
    196,47 € / 1kg
  • Edgard & Cooper Wet Cat Food Kitten 16x85g Certified Codfish Msc
    -24%

    Edgard & Cooper Wet Cat Food Kitten 16x85g Certified Codfish Msc

    Regular price €16,80 197,65 € / 1kg
    Sale price €16,80 Regular price €22,03
    You are saving: -€5,23
    197,65 € / 1kg
  • Artero Porous Stone Trimming
    -5%

    Artero Porous Stone Trimming

    Regular price €5,60 560,0 € / 1kg
    Sale price €5,60 Regular price €5,89
    You are saving: -€0,29
    560,0 € / 1kg
  • Artero Cat Shampoo 250 Ml
    -6% Promo FD

    Artero Cat Shampoo 250 Ml

    Regular price €11,30 4,52 € / 100ml
    Sale price €11,30 Regular price €12,00
    You are saving: -€0,70
    4,52 € / 100ml
  • Artero Cat Shampoo 1L
    -6%

    Artero Cat Shampoo 1L

    Regular price €28,80 2,88 € / 100ml
    Sale price €28,80 Regular price €30,80
    You are saving: -€2,00
    2,88 € / 100ml
  • Artero Mosquito Recto Inox
    -14%

    Artero Mosquito Recto Inox

    Regular price €17,40 1740,0 € / 1kg
    Sale price €17,40 Regular price €20,23
    You are saving: -€2,83
    1740,0 € / 1kg
  • Artero Baby Hygiene Perfume 90 Ml
    -5%

    Artero Baby Hygiene Perfume 90 Ml

    Regular price €21,20 23,56 € / 100ml
    Sale price €21,20 Regular price €22,32
    You are saving: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  • Artero Sprinter Machine
    -34%

    Artero Sprinter Machine

    Regular price €17,30 1730,0 € / 1kg
    Sale price €17,30 Regular price €26,39
    You are saving: -€9,09
    1730,0 € / 1kg
  • Artero Eye Cleaner Thimble
    -45% Promo FD

    Artero Eye Cleaner Thimble

    Regular price €5,60 560,0 € / 1kg
    Sale price €5,60 Regular price €10,15
    You are saving: -€4,55
    560,0 € / 1kg
  • Artero Ear Cleaner Thimble
    -21% Promo FD

    Artero Ear Cleaner Thimble

    Regular price €5,60 560,0 € / 1kg
    Sale price €5,60 Regular price €7,05
    You are saving: -€1,45
    560,0 € / 1kg
  • Artero Super Absorbent Towel Carbon Super Absorbent
    -5%

    Artero Super Absorbent Towel Carbon Super Absorbent

    Regular price €10,90 1090,0 € / 1kg
    Sale price €10,90 Regular price €11,47
    You are saving: -€0,57
    1090,0 € / 1kg
  • Artero Cleaning Towel Mitt
    -21%

    Artero Cleaning Towel Mitt

    Regular price €8,40 840,0 € / 1kg
    Sale price €8,40 Regular price €10,63
    You are saving: -€2,23
    840,0 € / 1kg
  • Artero Auriclean Ear Powder 30Gr
    -23%

    Artero Auriclean Ear Powder 30Gr

    Regular price €14,40 480,0 € / 1kg
    Sale price €14,40 Regular price €18,82
    You are saving: -€4,42
    480,0 € / 1kg