Collection:

Soothing and relaxing for cats

  • Covetrus Nutricarevet Antistress for Dogs and Cats, 30Cpd
    -10% Promo FD

    Covetrus Nutricarevet Antistress for Dogs and Cats, 30Cpd

    Regular price €10,35 10,35 € / 1ud
    Sale price €10,35 Regular price €11,54
    You are saving: -€1,19
    10,35 € / 1ud
  • Feliway Optimum 3 Refills
    -19%

    Feliway Optimum 3 Refills

    Regular price €61,10 61,1 € / 1ud
    Sale price €61,10 Regular price €75,26
    You are saving: -€14,16
    61,1 € / 1ud
  • Feliway Optimum Diffuser + Refill 48 ml
    -22%

    Feliway Optimum Diffuser + Refill 48 ml

    Regular price €27,20 56,67 € / 100ml
    Sale price €27,20 Regular price €34,74
    You are saving: -€7,54
    56,67 € / 100ml
  • Calmex Cat 60 ml
    -15%

    Calmex Cat 60 ml

    Regular price €23,00 38,33 € / 100ml
    Sale price €23,00 Regular price €26,95
    You are saving: -€3,95
    38,33 € / 100ml
  • Vétoquinol Zylkene 450 mg 30 capsules
    -5%

    Vétoquinol Zylkene 450 mg 30 capsules

    Regular price €64,50 1653,85 € / 1kg
    Sale price €64,50 Regular price €67,89
    You are saving: -€3,39
    1653,85 € / 1kg
  • Vétoquinol Zylkene 75 mg 30 capsules
    -19%

    Vétoquinol Zylkene 75 mg 30 capsules

    Regular price €19,60 632,26 € / 1kg
    Sale price €19,60 Regular price €24,11
    You are saving: -€4,51
    632,26 € / 1kg
  • Ceva Feliway Friends Diffuser + Refill 48 ml
    -21%

    Ceva Feliway Friends Diffuser + Refill 48 ml

    Regular price €23,20
    Sale price €23,20 Regular price €29,47
    You are saving: -€6,27
  • Ceva Feliway Classic Diffuser + Refill 48 ml Antistress
    -18%

    Ceva Feliway Classic Diffuser + Refill 48 ml Antistress

    Regular price €24,20
    Sale price €24,20 Regular price €29,37
    You are saving: -€5,17
  • Ceva Feliway Anti-Stress Refill 48 ml
    -23%

    Ceva Feliway Anti-Stress Refill 48 ml

    Regular price €22,20
    Sale price €22,20 Regular price €28,91
    You are saving: -€6,71
  • Virbac Anxitane S, 30 Relaxing Tablets For Cats and Dogs 0 - 10kg
    -17%

    Virbac Anxitane S, 30 Relaxing Tablets For Cats and Dogs 0 - 10kg

    Regular price €25,30 1054,17 € / 1kg
    Sale price €25,30 Regular price €30,49
    You are saving: -€5,19
    1054,17 € / 1kg
  • Beaphar Cat Comfort Travel Spray Cats 30 ml
    -25%

    Beaphar Cat Comfort Travel Spray Cats 30 ml

    Regular price €10,00 33,33 € / 100ml
    Sale price €10,00 Regular price €13,36
    You are saving: -€3,36
    33,33 € / 100ml
  • Beaphar Cat Comfort Spray Cats 60 ml
    -11%

    Beaphar Cat Comfort Spray Cats 60 ml

    Regular price €16,60 27,67 € / 100ml
    Sale price €16,60 Regular price €18,74
    You are saving: -€2,14
    27,67 € / 100ml
  • Beaphar Cat Comfort Cat Diffuser Refill 48 ml
    -23%

    Beaphar Cat Comfort Cat Diffuser Refill 48 ml

    Regular price €17,60 36,67 € / 100ml
    Sale price €17,60 Regular price €23,00
    You are saving: -€5,40
    36,67 € / 100ml
  • Beaphar Cat Comfort Cat Diffuser and Refill 48 ml
    -21%

    Beaphar Cat Comfort Cat Diffuser and Refill 48 ml

    Regular price €21,30 44,38 € / 100ml
    Sale price €21,30 Regular price €26,95
    You are saving: -€5,65
    44,38 € / 100ml
  • Beaphar Calming Dog & Cat Ambient Spray 125 ml
    -15%

    Beaphar Calming Dog & Cat Ambient Spray 125 ml

    Regular price €11,50 9,2 € / 100ml
    Sale price €11,50 Regular price €13,58
    You are saving: -€2,08
    9,2 € / 100ml
  • Beaphar Calming Spot On Cat 3X0,4 ml
    -10%

    Beaphar Calming Spot On Cat 3X0,4 ml

    Regular price €8,90 2225,0 € / 100ml
    Sale price €8,90 Regular price €9,89
    You are saving: -€0,99
    2225,0 € / 100ml
  • Beaphar Calming Cat Collar 35Cm
    -10%

    Beaphar Calming Cat Collar 35Cm

    Regular price €7,80 260,0 € / 1kg
    Sale price €7,80 Regular price €8,63
    You are saving: -€0,83
    260,0 € / 1kg
  • Beaphar Catcomfort Cat Pipettes X3
    -5%

    Beaphar Catcomfort Cat Pipettes X3

    Regular price €19,30 742,31 € / 1kg
    Sale price €19,30 Regular price €20,32
    You are saving: -€1,02
    742,31 € / 1kg
  • Beaphar No Stress Cat Diffuser and Refill Pack 30 ml
    -9%

    Beaphar No Stress Cat Diffuser and Refill Pack 30 ml

    Regular price €13,60 45,33 € / 100ml
    Sale price €13,60 Regular price €14,96
    You are saving: -€1,36
    45,33 € / 100ml
  • Beaphar No Stress Cat Refill 30 ml
    -7%

    Beaphar No Stress Cat Refill 30 ml

    Regular price €9,70 32,33 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €10,42
    You are saving: -€0,72
    32,33 € / 100ml
  • Botanicapets Stress Off 30 Tablets
    -13%

    Botanicapets Stress Off 30 Tablets

    Regular price €9,10 303,33 € / 1kg
    Sale price €9,10 Regular price €10,42
    You are saving: -€1,32
    303,33 € / 1kg
  • Botanicapets Stress Off Spray 125Ml
    -27%

    Botanicapets Stress Off Spray 125Ml

    Regular price €6,50 5,2 € / 100ml
    Sale price €6,50 Regular price €8,95
    You are saving: -€2,45
    5,2 € / 100ml
  • Vetplus Calmex Diffuser Starter Kit (Ndr) 40Ml
    -12%

    Vetplus Calmex Diffuser Starter Kit (Ndr) 40Ml

    Regular price €24,20 605,0 € / 1kg
    Sale price €24,20 Regular price €27,35
    You are saving: -€3,15
    605,0 € / 1kg
  • Vetplus Calmex Diffuser Refill (Ndr) 40Ml
    -14%

    Vetplus Calmex Diffuser Refill (Ndr) 40Ml

    Regular price €12,80 320,0 € / 1kg
    Sale price €12,80 Regular price €14,88
    You are saving: -€2,08
    320,0 € / 1kg
  • Ceva Feliway Cats Travel Spray 20 ml Travel
    -16%

    Ceva Feliway Cats Travel Spray 20 ml Travel

    Regular price €11,20 56,0 € / 100ml
    Sale price €11,20 Regular price €13,31
    You are saving: -€2,11
    56,0 € / 100ml
  • Ceva Feliway Anti-Stress Spray 60 ml
    -16%

    Ceva Feliway Anti-Stress Spray 60 ml

    Regular price €20,40 34,0 € / 100ml
    Sale price €20,40 Regular price €24,42
    You are saving: -€4,02
    34,0 € / 100ml
  • Ceva Feliway Friends Refill 48 ml
    -14%

    Ceva Feliway Friends Refill 48 ml

    Regular price €21,40 44,58 € / 100ml
    Sale price €21,40 Regular price €25,01
    You are saving: -€3,61
    44,58 € / 100ml
  • Feliway Optimum Refill 48 ml
    -24%

    Feliway Optimum Refill 48 ml

    Regular price €26,70 55,63 € / 100ml
    Sale price €26,70 Regular price €35,05
    You are saving: -€8,35
    55,63 € / 100ml
  • Feliway Classic 3X48 ml
    -24%

    Feliway Classic 3X48 ml

    Regular price €54,60 113,75 € / 100ml
    Sale price €54,60 Regular price €71,73
    You are saving: -€17,13
    113,75 € / 100ml
  • Feliway Friends 3X48 ml
    -21%

    Feliway Friends 3X48 ml

    Regular price €53,60 111,67 € / 100ml
    Sale price €53,60 Regular price €67,87
    You are saving: -€14,27
    111,67 € / 100ml