Collection:

Gut flora supplements

  • Natures Plus Gi Natural, 90 Tablets
    -16% Promo FD

    Natures Plus Gi Natural, 90 Tablets

    Regular price €38,10 0,42 € / 1ud
    Sale price €38,10 Regular price €45,13
    You are saving: -€7,03
    0,42 € / 1ud
  • Kijimea K53 Advance , 28 Capsules
    -15%

    Kijimea K53 Advance , 28 Capsules

    Regular price €25,40 0,91 € / 1ud
    Sale price €25,40 Regular price €29,99
    You are saving: -€4,59
    0,91 € / 1ud
  • Kijimea K53 Advance , 56 capsules
    -15%

    Kijimea K53 Advance , 56 capsules

    Regular price €42,40 0,76 € / 1ud
    Sale price €42,40 Regular price €49,99
    You are saving: -€7,59
    0,76 € / 1ud
  • Casenfibra Digestive Care, 2X14 Envelopes
    -15%

    Casenfibra Digestive Care, 2X14 Envelopes

    Regular price €23,60 0,84 € / 1ud
    Sale price €23,60 Regular price €27,86
    You are saving: -€4,26
    0,84 € / 1ud
  • Salvat Megalevure Strawberry, 2X10 Sticks
    -10%

    Salvat Megalevure Strawberry, 2X10 Sticks

    Regular price €22,30 1,12 € / 1ud
    Sale price €22,30 Regular price €24,84
    You are saving: -€2,54
    1,12 € / 1ud
  • Ynsadiet Regulaben 30Cap.
    -5% Promo FD

    Ynsadiet Regulaben 30Cap.

    Regular price €17,00 0,57 € / 1ud
    Sale price €17,00 Regular price €17,89
    You are saving: -€0,89
    0,57 € / 1ud
  • Trepatdiet Fermental Max , 20 capsules
    -7% Promo FD

    Trepatdiet Fermental Max , 20 capsules

    Regular price €13,30 0,67 € / 1ud
    Sale price €13,30 Regular price €14,32
    You are saving: -€1,02
    0,67 € / 1ud
  • Pileje Chronobiane Lp 1.9 mg 60 Tablets
    -19%

    Pileje Chronobiane Lp 1.9 mg 60 Tablets

    Regular price €12,90 0,22 € / 1ud
    Sale price €12,90 Regular price €15,96
    You are saving: -€3,06
    0,22 € / 1ud
  • Pileje Lactibiane Cnd 10M 30 Capsules
    -22%

    Pileje Lactibiane Cnd 10M 30 Capsules

    Regular price €16,60 0,55 € / 1ud
    Sale price €16,60 Regular price €21,31
    You are saving: -€4,71
    0,55 € / 1ud
  • Black Bee Royal Jelly Probiomix 10 capsules
    -42% Promo FD

    Black Bee Royal Jelly Probiomix 10 capsules

    Regular price €8,00 0,8 € / 1ud
    Sale price €8,00 Regular price €13,85
    You are saving: -€5,85
    0,8 € / 1ud
  • Lactoflora Children, 10 Bottles
    -30%

    Lactoflora Children, 10 Bottles

    Regular price €11,60 11,6 € / 1ud
    Sale price €11,60 Regular price €16,47
    You are saving: -€4,87
    11,6 € / 1ud
  • Probiobal Digest 30 Chewable Tablets
    -15%

    Probiobal Digest 30 Chewable Tablets

    Regular price €8,80 0,29 € / 1ud
    Sale price €8,80 Regular price €10,32
    You are saving: -€1,52
    0,29 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Probiotic, 30 Gummies
    -34%

    Neo Peques Gummies Probiotic, 30 Gummies

    Regular price €8,20 0,27 € / 1ud
    Sale price €8,20 Regular price €12,45
    You are saving: -€4,25
    0,27 € / 1ud
  • Pileje Babybiane 7 Sachets 10,5 g
    -19%

    Pileje Babybiane 7 Sachets 10,5 g

    Regular price €9,60 91,43 € / 100gr
    Sale price €9,60 Regular price €11,78
    You are saving: -€2,18
    91,43 € / 100gr
  • Pileje Lactichoc 20 Capsules
    -20%

    Pileje Lactichoc 20 Capsules

    Regular price €31,50 1,58 € / 1ud
    Sale price €31,50 Regular price €39,52
    You are saving: -€8,02
    1,58 € / 1ud
  • Pileje Chronobiane Instant 20 ml
    -20%

    Pileje Chronobiane Instant 20 ml

    Regular price €8,50 42,5 € / 100ml
    Sale price €8,50 Regular price €10,60
    You are saving: -€2,10
    42,5 € / 100ml
  • Heel Gasteel Plus 30 Stick
    -13%

    Heel Gasteel Plus 30 Stick

    Regular price €22,00 0,73 € / 1ud
    Sale price €22,00 Regular price €25,25
    You are saving: -€3,25
    0,73 € / 1ud
  • Ordesa Dhavit, 30 ml
    -24%

    Ordesa Dhavit, 30 ml

    Regular price €20,60 68,67 € / 100ml
    Sale price €20,60 Regular price €27,16
    You are saving: -€6,56
    68,67 € / 100ml
  • Rotagermine 8.5 ml 10 Vials.
    -47%

    Rotagermine 8.5 ml 10 Vials.

    Regular price €8,80 103,53 € / 100ml
    Sale price €8,80 Regular price €16,49
    You are saving: -€7,69
    103,53 € / 100ml
  • Alflorex Probiotic Food Supplement, 30 Capsules
    -19%

    Alflorex Probiotic Food Supplement, 30 Capsules

    Regular price €27,20 0,91 € / 1ud
    Sale price €27,20 Regular price €33,39
    You are saving: -€6,19
    0,91 € / 1ud
  • Casenbiotic 5 Sachets
    -9% Promo FD

    Casenbiotic 5 Sachets

    Regular price €8,80 1,76 € / 1ud
    Sale price €8,80 Regular price €9,68
    You are saving: -€0,88
    1,76 € / 1ud
  • Gastrus Chewable 30 tablets
    -20%

    Gastrus Chewable 30 tablets

    Regular price €23,90 0,8 € / 1ud
    Sale price €23,90 Regular price €30,00
    You are saving: -€6,10
    0,8 € / 1ud
  • Pileje Lactibiane Imedia 4 Sticks
    -20%

    Pileje Lactibiane Imedia 4 Sticks

    Regular price €8,60 2,15 € / 1ud
    Sale price €8,60 Regular price €10,71
    You are saving: -€2,11
    2,15 € / 1ud
  • BABYBIANE Infant Drops 30ml
    -18%

    BABYBIANE Infant Drops 30ml

    Regular price €15,30 51,0 € / 100ml
    Sale price €15,30 Regular price €18,76
    You are saving: -€3,46
    51,0 € / 100ml
  • Pileje Formag Strawberry 20 Sticks for Children
    -19%

    Pileje Formag Strawberry 20 Sticks for Children

    Regular price €10,30 0,52 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €12,69
    You are saving: -€2,39
    0,52 € / 1ud
  • Lactibiane Bucodental 30 Tablets
    -21%

    Lactibiane Bucodental 30 Tablets

    Regular price €11,90 0,4 € / 1ud
    Sale price €11,90 Regular price €15,05
    You are saving: -€3,15
    0,4 € / 1ud
  • Profaes4 Probiotics Dual Vitamins 30 Sticks
    -13%

    Profaes4 Probiotics Dual Vitamins 30 Sticks

    Regular price €14,10 0,47 € / 1ud
    Sale price €14,10 Regular price €16,16
    You are saving: -€2,06
    0,47 € / 1ud
  • Lactibiane Reference 10 Capsules
    -20%

    Lactibiane Reference 10 Capsules

    Regular price €10,20 1,02 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €12,69
    You are saving: -€2,49
    1,02 € / 1ud
  • Arkopharma Arkobiotics Supraflor Adult, 10 capsules
    -23%

    Arkopharma Arkobiotics Supraflor Adult, 10 capsules

    Regular price €11,40 1,14 € / 1ud
    Sale price €11,40 Regular price €14,74
    You are saving: -€3,34
    1,14 € / 1ud
  • Chiesi Produo Flora 30 tablets
    -33%

    Chiesi Produo Flora 30 tablets

    Regular price €10,00 0,33 € / 1ud
    Sale price €10,00 Regular price €14,99
    You are saving: -€4,99
    0,33 € / 1ud