Collection:

Gut flora supplements

  • Novadiet Parastil Plus, 250 Ml
    -34%

    Novadiet Parastil Plus, 250 Ml

    Regular price €9,60 3,84 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €14,53
    You are saving: -€4,93
    3,84 € / 100ml
  • Neo Reishi Balance, 30 capsules
    -31%

    Neo Reishi Balance, 30 capsules

    Regular price €13,50 0,45 € / 1ud
    Sale price €13,50 Regular price €19,50
    You are saving: -€6,00
    0,45 € / 1ud
  • Neo Cascara Sagrada 45 capsules
    -34%

    Neo Cascara Sagrada 45 capsules

    Regular price €8,20
    Sale price €8,20 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,20
  • Enzimesab D-Mannose + Cranberry 50% Pacs, 60 Capsules
    -23% Promo FD

    Enzimesab D-Mannose + Cranberry 50% Pacs, 60 Capsules

    Regular price €27,50 0,46 € / 1ud
    Sale price €27,50 Regular price €35,55
    You are saving: -€8,05
    0,46 € / 1ud
  • Eladiet Sen Fitotablet, 60 tablets
    -27% Promo FD

    Eladiet Sen Fitotablet, 60 tablets

    Regular price €4,90 0,08 € / 1ud
    Sale price €4,90 Regular price €6,67
    You are saving: -€1,77
    0,08 € / 1ud
  • Eladiet Lombrifin Syrup, 250 ml
    -16%

    Eladiet Lombrifin Syrup, 250 ml

    Regular price €18,90 7,56 € / 100ml
    Sale price €18,90 Regular price €22,50
    You are saving: -€3,60
    7,56 € / 100ml
  • Eladiet Fennel 330 Mg, 60 tablets
    -26%

    Eladiet Fennel 330 Mg, 60 tablets

    Regular price €6,50 0,11 € / 1ud
    Sale price €6,50 Regular price €8,79
    You are saving: -€2,29
    0,11 € / 1ud
  • Dis Aloedis , 60 capsules
    -17%

    Dis Aloedis , 60 capsules

    Regular price €20,00 0,33 € / 1ud
    Sale price €20,00 Regular price €24,07
    You are saving: -€4,07
    0,33 € / 1ud
  • Chiesi Produo Stop 10 sachets
    -18% Promo FD

    Chiesi Produo Stop 10 sachets

    Regular price €7,20 0,72 € / 1ud
    Sale price €7,20 Regular price €8,80
    You are saving: -€1,60
    0,72 € / 1ud
  • Arkopharma Arkolevura Saccharomyces Boulardii, 250 mg 10 capsules
    -12%

    Arkopharma Arkolevura Saccharomyces Boulardii, 250 mg 10 capsules

    Regular price €10,00 1,0 € / 1ud
    Sale price €10,00 Regular price €11,37
    You are saving: -€1,37
    1,0 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Plantago Bio, 84 capsules
    -15%

    Arkopharma Arkocápsulas Plantago Bio, 84 capsules

    Regular price €12,20 0,15 € / 1ud
    Sale price €12,20 Regular price €14,32
    You are saving: -€2,12
    0,15 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Fennel, 45 Capsules
    -19%

    Arkopharma Arkocápsulas Fennel, 45 Capsules

    Regular price €7,80 0,17 € / 1ud
    Sale price €7,80 Regular price €9,58
    You are saving: -€1,78
    0,17 € / 1ud
  • Pharma 3 Triple Action 25 Pouches
    -5%

    Pharma 3 Triple Action 25 Pouches

    Regular price €5,40
    Sale price €5,40 Regular price €5,68
    You are saving: -€0,28
  • Neo Mico Int, 60 capsules
    -14%

    Neo Mico Int, 60 capsules

    Regular price €36,80 0,61 € / 1ud
    Sale price €36,80 Regular price €42,84
    You are saving: -€6,04
    0,61 € / 1ud
  • Neo Mico Gst, 60 capsules
    -5%

    Neo Mico Gst, 60 capsules

    Regular price €38,90 0,65 € / 1ud
    Sale price €38,90 Regular price €41,16
    You are saving: -€2,26
    0,65 € / 1ud
  • Neo Lion's Mane, 60 capsules
    -9%

    Neo Lion's Mane, 60 capsules

    Regular price €38,10 0,64 € / 1ud
    Sale price €38,10 Regular price €41,68
    You are saving: -€3,58
    0,64 € / 1ud
  • Dherbos Normo Lx, 75 Tablets
    -22% Promo FD

    Dherbos Normo Lx, 75 Tablets

    Regular price €12,40 0,17 € / 1ud
    Sale price €12,40 Regular price €15,87
    You are saving: -€3,47
    0,17 € / 1ud
  • Cumediet Cume Gastrol Forte , 60 tablets
    -24% Promo FD

    Cumediet Cume Gastrol Forte , 60 tablets

    Regular price €33,00 0,55 € / 1ud
    Sale price €33,00 Regular price €43,41
    You are saving: -€10,41
    0,55 € / 1ud
  • Ns Digestconfort Gases 60 tablets
    -18%

    Ns Digestconfort Gases 60 tablets

    Regular price €9,80 0,16 € / 1ud
    Sale price €9,80 Regular price €12,00
    You are saving: -€2,20
    0,16 € / 1ud
  • Novadiet Senina, 18 Sticks
    -23%

    Novadiet Senina, 18 Sticks

    Regular price €9,30 0,52 € / 1ud
    Sale price €9,30 Regular price €12,05
    You are saving: -€2,75
    0,52 € / 1ud
  • Novadiet Novacilus, 30 Capsules
    -16%

    Novadiet Novacilus, 30 Capsules

    Regular price €15,90 0,53 € / 1ud
    Sale price €15,90 Regular price €18,93
    You are saving: -€3,03
    0,53 € / 1ud
  • Margan Synerga,
    -21%

    Margan Synerga,

    Regular price €51,40 51,4 € / 1ud
    Sale price €51,40 Regular price €64,84
    You are saving: -€13,44
    51,4 € / 1ud
  • Eladiet Cascara Sagrada 300 Mg, 60 tablets
    -22% Promo FD

    Eladiet Cascara Sagrada 300 Mg, 60 tablets

    Regular price €6,40 0,11 € / 1ud
    Sale price €6,40 Regular price €8,19
    You are saving: -€1,79
    0,11 € / 1ud
  • Aero-Net Oral Drops, 20 ml
    -5%

    Aero-Net Oral Drops, 20 ml

    Regular price €7,10 35,5 € / 100ml
    Sale price €7,10 Regular price €7,47
    You are saving: -€0,37
    35,5 € / 100ml
  • Aboca Coligas Fast Tisanes, 20 sachets
    -29%

    Aboca Coligas Fast Tisanes, 20 sachets

    Regular price €8,10 8,1 € / 1ud
    Sale price €8,10 Regular price €11,33
    You are saving: -€3,23
    8,1 € / 1ud
  • Serpens Feu Vegetal La Carqueja , 90 capsules
    -29% Promo FD

    Serpens Feu Vegetal La Carqueja, 90 capsules

    Regular price €25,60 0,28 € / 1ud
    Sale price €25,60 Regular price €36,14
    You are saving: -€10,54
    0,28 € / 1ud
  • Soria Natural Inulac Tablets, 30 Tablets
    -10% Promo FD

    Soria Natural Inulac Tablets, 30 Tablets

    Regular price €9,89 9,89 € / 1ud
    Sale price €9,89 Regular price €10,99
    You are saving: -€1,10
    9,89 € / 1ud
  • Margan Reguforte 30Cap.
    -25%

    Margan Reguforte 30Cap.

    Regular price €14,50 0,48 € / 1ud
    Sale price €14,50 Regular price €19,25
    You are saving: -€4,75
    0,48 € / 1ud
  • Margan Florapros 800Mg 60Cap.
    -27%

    Margan Florapros 800Mg 60Cap.

    Regular price €34,00 0,57 € / 1ud
    Sale price €34,00 Regular price €46,67
    You are saving: -€12,67
    0,57 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Digest 580 Mg , 60 capsules
    -20%

    Equisalud Holoram Digest 580 Mg , 60 capsules

    Regular price €30,00 0,5 € / 1ud
    Sale price €30,00 Regular price €37,64
    You are saving: -€7,64
    0,5 € / 1ud