• Cat's Best Smart Pellets 10 Kg / 20L
-24%

Cat'S Best Smart Pellets 10 kg / 20 L

SKUCA4002973217429

Cat'S Best Smart Pellets 10 kg / 20 L is a pet product weighing 10 kg, intended for use as specified by the manufacturer and suitable for the type of animal indicated in its name.

Regular price €27,80 2,78 € / 1kg
Sale price €27,80 Regular price €36,53
You are saving: -€8,73
2,78 € / 1kg
Cat's Best Smart Pellets 10 Kg / 20L
Cat'S Best Smart Pellets 10 kg / 20 L
Regular price €27,80 2,78 € / 1kg
Sale price €27,80 Regular price €36,53
You are saving: -€8,73
2,78 € / 1kg
Pharmaceutical Recommendation
 
 
1 item(s)
€0,00

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me