• Cat'S Best Smart Pellets 2,5 Kg / 5 L
-24%

Cat'S Best Smart Pellets 2.5 kg / 5 L

SKUCA4002973202135

Cat'S Best Smart Pellets 2.5 kg / 5 L is a pet product weighing 2.5 kg, intended for use as specified by the manufacturer and suitable for the type of animal indicated in its name.

Regular price €7,90 3,16 € / 1kg
Sale price €7,90 Regular price €10,42
You are saving: -€2,52
3,16 € / 1kg
Cat'S Best Smart Pellets 2,5 Kg / 5 L
Cat'S Best Smart Pellets 2.5 kg / 5 L
Regular price €7,90 3,16 € / 1kg
Sale price €7,90 Regular price €10,42
You are saving: -€2,52
3,16 € / 1kg

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me