• Wahl Shearer Head Oil 118,3Ml
  • Wahl Shearer Head Oil 118,3Ml
-5%

Wahl Shearer Head Oil 118,3Ml

SKUWA43917331003

118.3 ml Wahl lubricating oil for blades and heads on hair clippers and shearing machines.

Regular price €7,30 6,17 € / 100ml
Sale price €7,30 Regular price €7,68
You are saving: -€0,38
6,17 € / 100ml
Sold out
Wahl Shearer Head Oil 118,3Ml
Wahl Shearer Head Oil 118,3Ml
Regular price €7,30 6,17 € / 100ml
Sale price €7,30 Regular price €7,68
You are saving: -€0,38
6,17 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me