Collection:

Cosmetics

  • Kneipp Lip Care Aloe Vera Watermint, 4.7 g
    -17%

    Kneipp Lip Care Aloe Vera Watermint, 4.7 g

    Regular price €4,60 97,87 € / 100gr
    Sale price €4,60 Regular price €5,54
    You are saving: -€0,94
    97,87 € / 100gr
  • Carmex Classic Lip Balm Tube 10 g
    -34%

    Carmex Classic Lip Balm Tube 10 g

    Regular price €3,40 34,0 € / 100gr
    Sale price €3,40 Regular price €5,18
    You are saving: -€1,78
    34,0 € / 100gr
  • Kneipp Coloured Lip Care Natural Rosé, 3,5g
    -43% Promo FD

    Kneipp Coloured Lip Care Natural Rosé, 3,5g

    Regular price €5,90 168,57 € / 100gr
    Sale price €5,90 Regular price €10,30
    You are saving: -€4,40
    168,57 € / 100gr
  • Neutrogena Norwegian Formula Lip Protector Spf5, 48 Gr
    -19%

    Neutrogena Norwegian Formula Lip Protector Spf5, 48 Gr

    Regular price €4,27 8,9 € / 100gr
    Sale price €4,27 Regular price €5,27
    You are saving: -€1,00
    8,9 € / 100gr
  • Neusc Lip Balm SPF 15 - Lip Protector
    -11%

    Neusc Lip Balm SPF 15 - Lip Protector

    Regular price €4,30 4,3 € / 1ud
    Sale price €4,30 Regular price €4,81
    You are saving: -€0,51
    4,3 € / 1ud
  • Volumax Fruitgloss Strawberry Intense Lip Moisturiser 7,5 Ml.
    -16%

    Volumax Fruitgloss Strawberry Intense Lip Moisturiser 7,5 Ml.

    Regular price €5,40 72,0 € / 100ml
    Sale price €5,40 Regular price €6,40
    You are saving: -€1,00
    72,0 € / 100ml
  • Volumax Fruitgloss Strawberry Cream Lip Moisturiser 7,5 Ml.
    -16%

    Volumax Fruitgloss Strawberry Cream Lip Moisturiser 7,5 Ml.

    Regular price €5,40 72,0 € / 100ml
    Sale price €5,40 Regular price €6,40
    You are saving: -€1,00
    72,0 € / 100ml
  • Ducray Ictyane Lip Balm 15 ml
    -21%

    Ducray Ictyane Lip Balm 15 ml

    Regular price €7,60 0,51 € / 1ud
    Sale price €7,60 Regular price €9,60
    You are saving: -€2,00
    0,51 € / 1ud
  • Avène Cold Cream Nourishing Lip Stick 4 g
    -29%

    Avène Cold Cream Nourishing Lip Stick 4 g

    Regular price €4,90 122,5 € / 100gr
    Sale price €4,90 Regular price €6,90
    You are saving: -€2,00
    122,5 € / 100gr
  • Eucerin Lip Protector Ph5, 48 gr
    -19%

    Eucerin Lip Protector Ph5, 48 gr

    Regular price €3,70 7,71 € / 100gr
    Sale price €3,70 Regular price €4,55
    You are saving: -€0,85
    7,71 € / 100gr
  • Letibalm Nose & Lips Repair Fluid, 10 ml
    -37%

    Letibalm Nose & Lips Repair Fluid, 10 ml

    Regular price €6,00 60,0 € / 100ml
    Sale price €6,00 Regular price €9,46
    You are saving: -€3,46
    60,0 € / 100ml
  • Letibalm Paediatric Nose & Lip Repair Balm, 10 ml
    -8%

    Letibalm Paediatric Nose & Lip Repair Balm, 10 ml

    Regular price €7,20 72,0 € / 100ml
    Sale price €7,20 Regular price €7,79
    You are saving: -€0,59
    72,0 € / 100ml
  • Sensilis Moisturising Lip Protector 4 gr
    -27%

    Sensilis Moisturising Lip Protector 4 gr

    Regular price €5,10 127,5 € / 100gr
    Sale price €5,10 Regular price €7,00
    You are saving: -€1,90
    127,5 € / 100gr
  • Acofarderm Nose and Lip Repair Balm SPF 10 ml
    -32%

    Acofarderm Nose and Lip Repair Balm SPF 10 ml

    Regular price €2,40 24,0 € / 100ml
    Sale price €2,40 Regular price €3,51
    You are saving: -€1,11
    24,0 € / 100ml
  • Lip Emollient
    -23%

    Lip Emollient

    Regular price €6,00 6,0 € / 1ud
    Sale price €6,00 Regular price €7,76
    You are saving: -€1,76
    6,0 € / 1ud
  • Carmex Lip Balm Click Stick 4.25 grd
    -56%

    Carmex Lip Balm Click Stick 4.25 grd

    Regular price €2,90 2,9 € / 1ud
    Sale price €2,90 Regular price €6,53
    You are saving: -€3,63
    2,9 € / 1ud
  • Acofar Derm Vaseline Pure Filant 30 g
    -37%

    Acofar Derm Vaseline Pure Filant 30 g

    Regular price €2,10 7,0 € / 100gr
    Sale price €2,10 Regular price €3,32
    You are saving: -€1,22
    7,0 € / 100gr
  • Letibalm Nose & Lip Repair Balm, 10 ml
    -33%

    Letibalm Nose & Lip Repair Balm, 10 ml

    Regular price €6,00 60,0 € / 100ml
    Sale price €6,00 Regular price €8,93
    You are saving: -€2,93
    60,0 € / 100ml
  • Letibalm Nose & Lips Repair Stick, 4 g
    -20%

    Letibalm Nose & Lips Repair Stick, 4 g

    Regular price €6,20 155,0 € / 100gr
    Sale price €6,20 Regular price €7,79
    You are saving: -€1,59
    155,0 € / 100gr
  • Ducray Ictyane Lip Stick 3 gr
    -19%

    Ducray Ictyane Lip Stick 3 gr

    Regular price €5,40 180,0 € / 100gr
    Sale price €5,40 Regular price €6,65
    You are saving: -€1,25
    180,0 € / 100gr
  • URGO Vaseline Richelet 30 gr
    -15%

    URGO Vaseline Richelet 30 gr

    Regular price €3,90 13,0 € / 100gr
    Sale price €3,90 Regular price €4,60
    You are saving: -€0,70
    13,0 € / 100gr
  • Weleda Everon Everon Lip Balm 4.8 gr
    -23%

    Weleda Everon Everon Lip Balm 4.8 gr

    Regular price €4,40 91,67 € / 100gr
    Sale price €4,40 Regular price €5,70
    You are saving: -€1,30
    91,67 € / 100gr
  • Ioox Queilip Lip Protector Cream & Pencil 5 gr
    -34%

    Ioox Queilip Lip Protector Cream & Pencil 5 gr

    Regular price €11,40 228,0 € / 100gr
    Sale price €11,40 Regular price €17,38
    You are saving: -€5,98
    228,0 € / 100gr
  • Aposan Pure Vaseline 30 g
    -16%

    Aposan Pure Vaseline 30 g

    Regular price €2,50 8,33 € / 100gr
    Sale price €2,50 Regular price €2,98
    You are saving: -€0,48
    8,33 € / 100gr
  • Nuxe Rêve de Miel Moisturising Lip Stick 4 g
    -26%

    Nuxe Rêve de Miel Moisturising Lip Stick 4 g

    Regular price €5,30 132,5 € / 100gr
    Sale price €5,30 Regular price €7,20
    You are saving: -€1,90
    132,5 € / 100gr
  • Duplo Acofarderm Nose & Lip Repair Balm SPF, 10 ml
    -33%

    Duplo Acofarderm Nose & Lip Repair Balm SPF, 10 ml

    Regular price €4,70 23,5 € / 100ml
    Sale price €4,70 Regular price €7,02
    You are saving: -€2,32
    23,5 € / 100ml
  • A-Derma Dermalibour+ Lip Balm, 15 ml
    -20%

    A-Derma Dermalibour+ Lip Balm, 15 ml

    Regular price €6,90 0,46 € / 1ud
    Sale price €6,90 Regular price €8,60
    You are saving: -€1,70
    0,46 € / 1ud
  • APIVITA Lip Balm with Honey, 4 g
    -23%

    APIVITA Lip Balm with Honey, 4 g

    Regular price €4,30 107,5 € / 100gr
    Sale price €4,30 Regular price €5,60
    You are saving: -€1,30
    107,5 € / 100gr
  • BABÉ Lip Stick SPF 20, 4 gr
    -17%

    BABÉ Lip Stick SPF 20, 4 gr

    Regular price €3,80 95,0 € / 100gr
    Sale price €3,80 Regular price €4,59
    You are saving: -€0,79
    95,0 € / 100gr
  • BABÉ Lip Repair Lip Care, 15 ml
    -23%

    BABÉ Lip Repair Lip Care, 15 ml

    Regular price €5,30 0,35 € / 1ud
    Sale price €5,30 Regular price €6,89
    You are saving: -€1,59
    0,35 € / 1ud