Collection:

Hygiene

  •  
  • Loavi 365 Anti-Hair Loss Shampoo 200 ml
    -26%

    Loavi 365 Anti-Hair Loss Shampoo 200 ml

    Regular price €17,60
    Sale price €17,60 Regular price €23,87
    You are saving: -€6,27
  •  
  • VITIS Aloe Vera and Apple Toothpaste 100 ml
    -10%

    VITIS Aloe Vera and Apple Toothpaste 100 ml

    Regular price €5,00 5,0 € / 100ml
    Sale price €5,00 Regular price €5,58
    You are saving: -€0,58
    5,0 € / 100ml
  • Talc Talc 50 gr
    -20%

    Talc Talc 50 gr

    Regular price €7,30
    Sale price €7,30 Regular price €9,10
    You are saving: -€1,80
  • Isdin Bexident Gingival Gingival Gel 50 Ml
    -17%

    Isdin Bexident Gingival Gingival Gel 50 Ml

    Regular price €8,15 16,3 € / 100ml
    Sale price €8,15 Regular price €9,85
    You are saving: -€1,70
    16,3 € / 100ml
  •  
  • Halita Toothpaste 75 ml
    -15%

    Halita Toothpaste 75 ml

    Regular price €6,10 8,13 € / 100ml
    Sale price €6,10 Regular price €7,16
    You are saving: -€1,06
    8,13 € / 100ml
  •  
  • La Roche-Posay Cicaplast Gel Lavant B5 Healing Cream 200 ml
    -35%

    La Roche-Posay Cicaplast Gel Lavant B5 Healing Cream 200 ml

    Regular price €10,40 5,2 € / 100ml
    Sale price €10,40 Regular price €15,90
    You are saving: -€5,50
    5,2 € / 100ml
  •  
  • APIVITA My Color Elixir N7.13
    -31%

    APIVITA My Color Elixir N7.13

    Regular price €11,00
    Sale price €11,00 Regular price €16,00
    You are saving: -€5,00
  • Oral-B Braun Braun iO3S Electric Toothbrush Ice Blue
    -28%

    Oral-B Braun Braun iO3S Electric Toothbrush Ice Blue

    Regular price €79,50 79,5 € / 1ud
    Sale price €79,50 Regular price €110,95
    You are saving: -€31,45
    79,5 € / 1ud
  • Ducray Kertyol Pso Shampoo 200 ml
    -19%

    Ducray Kertyol Pso Shampoo 200 ml

    Regular price €14,10 7,05 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €17,40
    You are saving: -€3,30
    7,05 € / 100ml
  •  
  • VITIS Sonic S10 Electric Toothbrush
    -13%

    VITIS Sonic S10 Electric Toothbrush

    Regular price €37,40 37,4 € / 1ud
    Sale price €37,40 Regular price €43,16
    You are saving: -€5,76
    37,4 € / 1ud
  •  
  • Just For Men Medium Brown 66 ml
    -11%

    Just For Men Medium Brown 66 ml

    Regular price €8,10 12,27 € / 100ml
    Sale price €8,10 Regular price €9,06
    You are saving: -€0,96
    12,27 € / 100ml
  •  
  • VITIS Ultrasoft Toothbrush
    -27%

    VITIS Ultrasoft Toothbrush

    Regular price €4,70 4,7 € / 1ud
    Sale price €4,70 Regular price €6,43
    You are saving: -€1,73
    4,7 € / 1ud
  •  
  • VITIS Dental Tape with Wax 50 M
    -12%

    VITIS Dental Tape with Wax 50 M

    Regular price €4,80 4,8 € / 1ud
    Sale price €4,80 Regular price €5,47
    You are saving: -€0,67
    4,8 € / 1ud
  • A-Derma Dermalibour+ Cica Cream 100 ml
    -21%

    A-Derma Dermalibour+ Cica Cream 100 ml

    Regular price €14,20 14,2 € / 100ml
    Sale price €14,20 Regular price €17,90
    You are saving: -€3,70
    14,2 € / 100ml
  • NIVEA Creme Multi-Purpose Moisturising Cream, 400 ml
    -11%

    NIVEA Creme Multi-Purpose Moisturising Cream, 400 ml

    Regular price €7,80 1,95 € / 100ml
    Sale price €7,80 Regular price €8,77
    You are saving: -€0,97
    1,95 € / 100ml
  • Kit Duo Elucion 400Ml 40%Dto 2nd Du Kit
    -8% Promo FD

    Kit Duo Elucion 400Ml 40%Dto 2nd Du Kit

    Regular price €19,80 4,95 € / 100ml
    Sale price €19,80 Regular price €21,42
    You are saving: -€1,62
    4,95 € / 100ml
  • Martiderm Hair System Unisex Hair Loss Lotion 100 ml
    -24%

    Martiderm Hair System Unisex Hair Loss Lotion 100 ml

    Regular price €19,49 19,49 € / 100ml
    Sale price €19,49 Regular price €25,70
    You are saving: -€6,21
    19,49 € / 100ml
  • VITIS Soft Toothbrush
    -12%

    VITIS Soft Toothbrush

    Regular price €4,00
    Sale price €4,00 Regular price €4,52
    You are saving: -€0,52
  •  
  • Isdin Duplo Ureadin Bath Gel 2 x 1000 Ml
    -17%

    Isdin Duplo Ureadin Bath Gel 2 x 1000 Ml

    Regular price €32,50
    Sale price €32,50 Regular price €39,10
    You are saving: -€6,60
  •  
  • Eucerin Ph5 Gentle Shampoo, 250 ml
    -20%

    Eucerin Ph5 Gentle Shampoo, 250 ml

    Regular price €7,50 3,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €9,40
    You are saving: -€1,90
    3,0 € / 100ml
  • Oral-B Braun Braun Pro 1 Electric Toothbrush Pink
    -26%

    Oral-B Braun Braun Pro 1 Electric Toothbrush Pink

    Regular price €34,00 34,0 € / 1ud
    Sale price €34,00 Regular price €46,13
    You are saving: -€12,13
    34,0 € / 1ud
  • Hair System Anti-Hair Loss Capsules for Women 120 units
    -19%

    Hair System Anti-Hair Loss Capsules for Women 120 units

    Regular price €31,19 0,26 € / 1ud
    Sale price €31,19 Regular price €38,35
    You are saving: -€7,16
    0,26 € / 1ud
  • Lacer Chlorhexidine Bioadhesive Gel 50 ml
    -22% Promo FD

    Lacer Chlorhexidine Bioadhesive Gel 50 ml

    Regular price €9,10 18,2 € / 100ml
    Sale price €9,10 Regular price €11,60
    You are saving: -€2,50
    18,2 € / 100ml
  • Isdin Bexident Aftas Spray 15 Ml
    -16%

    Isdin Bexident Aftas Spray 15 Ml

    Regular price €12,89 0,86 € / 1ud
    Sale price €12,89 Regular price €15,30
    You are saving: -€2,41
    0,86 € / 1ud
  • Vichy Dercos Technique Ecorefill Anti-Oily Dandruff Shampoo, 390 ml
    -37%

    Vichy Dercos Technique Ecorefill Anti-Oily Dandruff Shampoo, 390 ml

    Regular price €14,90 3,82 € / 100ml
    Sale price €14,90 Regular price €23,50
    You are saving: -€8,60
    3,82 € / 100ml
  • Lacer Ultrafine Angular Interdental Brush 10 pieces
    -17%

    Lacer Ultrafine Angular Interdental Brush 10 pieces

    Regular price €6,80 0,68 € / 1ud
    Sale price €6,80 Regular price €8,20
    You are saving: -€1,40
    0,68 € / 1ud
  • Lotigen Hair Softener 300
    -15% Promo FD

    Lotigen Hair Softener 300

    Regular price €7,70 7,7 € / 1ud
    Sale price €7,70 Regular price €9,08
    You are saving: -€1,38
    7,7 € / 1ud
  • KIN White Rinse 500 ml
    -15%

    KIN White Rinse 500 ml

    Regular price €10,00
    Sale price €10,00 Regular price €11,71
    You are saving: -€1,71
  • Martiderm Hair System 3 GF Anti-Hair Loss Shampoo 200 ml
    -24%

    Martiderm Hair System 3 GF Anti-Hair Loss Shampoo 200 ml

    Regular price €10,99 5,5 € / 100ml
    Sale price €10,99 Regular price €14,50
    You are saving: -€3,51
    5,5 € / 100ml
  • Frikton Shampoo 500 Cc
    -8%

    Frikton Shampoo 500 Cc

    Regular price €14,80 14,8 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €16,00
    You are saving: -€1,20
    14,8 € / 1ud