Collection:

Natural products for the digestive system

  • Integralia Echinacea Plus 20Vials
    -42%

    Integralia Echinacea Plus 20Vials

    Regular price €18,30 0,92 € / 1ud
    Sale price €18,30 Regular price €31,58
    You are saving: -€13,28
    0,92 € / 1ud
  • Integralia Isoflavones Plus 60 Capsules
    -45%

    Integralia Isoflavones Plus 60 Capsules

    Regular price €18,40 0,31 € / 1ud
    Sale price €18,40 Regular price €33,76
    You are saving: -€15,36
    0,31 € / 1ud
  • Integralia Horsetail Complex Extract 50Ml.
    -44%

    Integralia Horsetail Complex Extract 50Ml.

    Regular price €9,00 18,0 € / 100ml
    Sale price €9,00 Regular price €15,93
    You are saving: -€6,93
    18,0 € / 100ml
  • Integralia Blocker Originalia 60 Capsules
    -36% Promo FD

    Integralia Blocker Originalia 60 Capsules

    Regular price €15,20 0,25 € / 1ud
    Sale price €15,20 Regular price €23,84
    You are saving: -€8,64
    0,25 € / 1ud
  • Integralia Milk Thistle Extract 60Vcaps.
    -25%

    Integralia Milk Thistle Extract 60Vcaps.

    Regular price €11,87 11,87 € / 1ud
    Sale price €11,87 Regular price €15,83
    You are saving: -€3,96
    11,87 € / 1ud
  • Integralia Harpagofito Plus 60 Capsules
    -42%

    Integralia Harpagofito Plus 60 Capsules

    Regular price €10,20 0,17 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €17,55
    You are saving: -€7,35
    0,17 € / 1ud
  • Integralia Aloe Vera Forte 20Vials
    -39% Promo FD

    Integralia Aloe Vera Forte 20Vials

    Regular price €23,80 1,19 € / 1ud
    Sale price €23,80 Regular price €39,33
    You are saving: -€15,53
    1,19 € / 1ud
  • Integralia Aloe Vera Plus 100 Capsules
    -42%

    Integralia Aloe Vera Plus 100 Capsules

    Regular price €12,70 0,13 € / 1ud
    Sale price €12,70 Regular price €21,90
    You are saving: -€9,20
    0,13 € / 1ud
  • Integralia Kleodermis Cold Leg Gel 100Ml.
    -31%

    Integralia Kleodermis Cold Leg Gel 100Ml.

    Regular price €13,25 13,25 € / 100ml
    Sale price €13,25 Regular price €19,24
    You are saving: -€5,99
    13,25 € / 100ml
  • Integralia Rusco Plus Tisane 15Sbrs.
    -25%

    Integralia Rusco Plus Tisane 15Sbrs.

    Regular price €6,58 6,58 € / 1ud
    Sale price €6,58 Regular price €8,77
    You are saving: -€2,19
    6,58 € / 1ud
  • Integralia Constifin Forte 30 Capsules
    -30% Promo FD

    Integralia Constifin Forte 30 Capsules

    Regular price €15,00 0,5 € / 1ud
    Sale price €15,00 Regular price €21,48
    You are saving: -€6,48
    0,5 € / 1ud
  • Integralia Desmodium Extract 60Vcaps.
    -30% Promo FD

    Integralia Desmodium Extract 60Vcaps.

    Regular price €10,30 10,3 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €14,82
    You are saving: -€4,52
    10,3 € / 1ud
  • Noefar Rapidgas Plus, 50 Capsules
    -11% Promo FD Oportunidades

    Noefar Rapidgas Plus, 50 Capsules

    Regular price €12,60 0,25 € / 1ud
    Sale price €12,60 Regular price €14,11
    You are saving: -€1,51
    0,25 € / 1ud
  • Novadiet Senina, 18 Sticks
    -23%

    Novadiet Senina, 18 Sticks

    Regular price €9,30 0,52 € / 1ud
    Sale price €9,30 Regular price €12,05
    You are saving: -€2,75
    0,52 € / 1ud
  • Novadiet Denzimax, 30 Capsules
    -32%

    Novadiet Denzimax, 30 Capsules

    Regular price €14,70 0,49 € / 1ud
    Sale price €14,70 Regular price €21,76
    You are saving: -€7,06
    0,49 € / 1ud
  • Novadiet Parastil Plus, 250 Ml
    -34%

    Novadiet Parastil Plus, 250 Ml

    Regular price €9,60 3,84 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €14,53
    You are saving: -€4,93
    3,84 € / 100ml
  • Novadiet Gastrilan Plus, 20 Sachets
    -17% Promo FD

    Novadiet Gastrilan Plus, 20 Sachets

    Regular price €12,30 0,62 € / 1ud
    Sale price €12,30 Regular price €14,90
    You are saving: -€2,60
    0,62 € / 1ud
  • Novadiet Nodagas, 48 Capsules
    -18%

    Novadiet Nodagas, 48 Capsules

    Regular price €11,40 0,24 € / 1ud
    Sale price €11,40 Regular price €13,94
    You are saving: -€2,54
    0,24 € / 1ud
  • Novadiet Novaloe Aloe Vera Juice, 1 Litre
    -20%

    Novadiet Novaloe Aloe Vera Juice, 1 Litre

    Regular price €20,50 2,05 € / 100ml
    Sale price €20,50 Regular price €25,68
    You are saving: -€5,18
    2,05 € / 100ml
  • Novadiet Novacilus, 30 Capsules
    -16%

    Novadiet Novacilus, 30 Capsules

    Regular price €15,90 0,53 € / 1ud
    Sale price €15,90 Regular price €18,93
    You are saving: -€3,03
    0,53 € / 1ud
  • Novadiet Pilogastril, 30 Tablets
    -18%

    Novadiet Pilogastril, 30 Tablets

    Regular price €15,10 0,5 € / 1ud
    Sale price €15,10 Regular price €18,36
    You are saving: -€3,26
    0,5 € / 1ud
  • Ortis Fruit & Fibre Forte, 24 Cubes
    -17%

    Ortis Fruit & Fibre Forte, 24 Cubes

    Regular price €16,20 16,2 € / 1ud
    Sale price €16,20 Regular price €19,58
    You are saving: -€3,38
    16,2 € / 1ud
  • Ortis Fruits & Fibres Classic, 30 Tablets
    -16%

    Ortis Fruits & Fibres Classic, 30 Tablets

    Regular price €14,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €14,90 Regular price €17,83
    You are saving: -€2,93
    0,5 € / 1ud
  • Phytovit Lombritox, 250 Ml
    -24%

    Phytovit Lombritox, 250 ml

    Regular price €14,51 5,8 € / 100ml
    Sale price €14,51 Regular price €19,19
    You are saving: -€4,68
    5,8 € / 100ml
  • Pinisan Lax Complex, 60 Capsules
    -21%

    Pinisan Lax Complex, 60 Capsules

    Regular price €10,70 0,18 € / 1ud
    Sale price €10,70 Regular price €13,47
    You are saving: -€2,77
    0,18 € / 1ud
  • Plameca Digestissimoh, 30 Capsules
    -19% Promo FD

    Plameca Digestissimoh, 30 Capsules

    Regular price €12,40 0,41 € / 1ud
    Sale price €12,40 Regular price €15,40
    You are saving: -€3,00
    0,41 € / 1ud
  • Pure Herbs Gasex, 60 Capsules
    -23%

    Pure Herbs Gasex, 60 Capsules

    Regular price €6,30 0,11 € / 1ud
    Sale price €6,30 Regular price €8,21
    You are saving: -€1,91
    0,11 € / 1ud
  • Sakai Digescap 450 Mg, 60 Capsules
    -21% Promo FD

    Sakai Digescap 450 Mg, 60 Capsules

    Regular price €10,00 0,17 € / 1ud
    Sale price €10,00 Regular price €12,73
    You are saving: -€2,73
    0,17 € / 1ud
  • Santiveri Mast-Lax Pot 75Gr.
    -14%

    Santiveri Mast-Lax Pot 75Gr.

    Regular price €5,30 7,07 € / 100gr
    Sale price €5,30 Regular price €6,15
    You are saving: -€0,85
    7,07 € / 100gr
  • Schoenenbe Mana Fig Juice, 200 Ml
    -18% Promo FD

    Schoenenbe Mana Fig Juice, 200 Ml

    Regular price €15,60 7,8 € / 100ml
    Sale price €15,60 Regular price €18,94
    You are saving: -€3,34
    7,8 € / 100ml