Collection:

Natural products for the digestive system

  • Dis Carboflatol , 30 capsules 500 mg
    -12% Promo FD

    Dis Carboflatol , 30 capsules 500 mg

    Regular price €13,00 0,43 € / 1ud
    Sale price €13,00 Regular price €14,84
    You are saving: -€1,84
    0,43 € / 1ud
  • Integralia Carbon Plus , 60 capsules
    -18% Promo FD

    Integralia Carbon Plus , 60 capsules

    Regular price €9,90 0,17 € / 1ud
    Sale price €9,90 Regular price €12,03
    You are saving: -€2,13
    0,17 € / 1ud
  • Salus Intestcare , 250 ml
    -21%

    Salus Intestcare , 250 ml

    Regular price €22,20 8,88 € / 100ml
    Sale price €22,20 Regular price €28,18
    You are saving: -€5,98
    8,88 € / 100ml
  • Trepatdiet Karbofin Forte , 60 capsules
    -5% Promo FD

    Trepatdiet Karbofin Forte , 60 capsules

    Regular price €22,70 0,38 € / 1ud
    Sale price €22,70 Regular price €23,89
    You are saving: -€1,19
    0,38 € / 1ud
  • Erlingen Defined 93A , 60 capsules
    -16% Promo FD

    Erlingen Defined 93A , 60 capsules

    Regular price €28,20 0,47 € / 1ud
    Sale price €28,20 Regular price €33,42
    You are saving: -€5,22
    0,47 € / 1ud
  • Naturmil Cascara Sagrada 500 Mg , 90 tablets
    -17%

    Naturmil Cascara Sagrada 500 Mg , 90 tablets

    Regular price €7,90 0,09 € / 1ud
    Sale price €7,90 Regular price €9,57
    You are saving: -€1,67
    0,09 € / 1ud
  • Cumediet Cume Gastrol Forte , 60 tablets
    -24% Promo FD

    Cumediet Cume Gastrol Forte , 60 tablets

    Regular price €33,00 0,55 € / 1ud
    Sale price €33,00 Regular price €43,41
    You are saving: -€10,41
    0,55 € / 1ud
  • Enzimesab Zinseis , 60 tablets
    -5%

    Enzimesab Zinseis , 60 tablets

    Regular price €17,70 0,3 € / 1ud
    Sale price €17,70 Regular price €18,63
    You are saving: -€0,93
    0,3 € / 1ud
  • Botánicapharma Pack 2 units of Aloe Vera 120 tablets
    -35%

    Botánicapharma Pack 2 units of Aloe Vera 120 tablets

    Regular price €18,70 0,08 € / 1ud
    Sale price €18,70 Regular price €28,70
    You are saving: -€10,00
    0,08 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Aloe Vera Bio, 30 capsules
    -34%

    Arkopharma Arkocápsulas Aloe Vera Bio, 30 capsules

    Regular price €8,60 0,29 € / 1ud
    Sale price €8,60 Regular price €13,00
    You are saving: -€4,40
    0,29 € / 1ud
  • Eladiet Fennel 330 Mg, 60 tablets
    -26%

    Eladiet Fennel 330 Mg, 60 tablets

    Regular price €6,50 0,11 € / 1ud
    Sale price €6,50 Regular price €8,79
    You are saving: -€2,29
    0,11 € / 1ud
  • Enzimesab D-Mannose + Cranberry 50% Pacs, 60 Capsules
    -23% Promo FD

    Enzimesab D-Mannose + Cranberry 50% Pacs, 60 Capsules

    Regular price €27,50 0,46 € / 1ud
    Sale price €27,50 Regular price €35,55
    You are saving: -€8,05
    0,46 € / 1ud
  • Equisalud Ayurveda Bacopa, 50 Capsules
    -23% Promo FD

    Equisalud Ayurveda Bacopa, 50 Capsules

    Regular price €23,90 0,48 € / 1ud
    Sale price €23,90 Regular price €31,17
    You are saving: -€7,27
    0,48 € / 1ud
  • Equisalud Holoextract Parasistop, 50 Ml
    -25% Promo FD

    Equisalud Holoextract Parasistop, 50 Ml

    Regular price €15,70 31,4 € / 100ml
    Sale price €15,70 Regular price €21,04
    You are saving: -€5,34
    31,4 € / 100ml
  • Equisalud Vibroextract Earth, 50 Ml
    -26% Promo FD

    Equisalud Vibroextract Earth, 50 Ml

    Regular price €22,70 45,4 € / 100ml
    Sale price €22,70 Regular price €30,88
    You are saving: -€8,18
    45,4 € / 100ml
  • Equisalud Holofit Wormwood 350 Mg, 50 Capsules
    -25%

    Equisalud Holofit Wormwood 350 Mg, 50 Capsules

    Regular price €15,20 0,3 € / 1ud
    Sale price €15,20 Regular price €20,40
    You are saving: -€5,20
    0,3 € / 1ud
  • Equisalud Holofungi Lion's Mane, 50 Capsules
    -22% Promo FD

    Equisalud Holofungi Lion's Mane, 50 Capsules

    Regular price €33,20 0,66 € / 1ud
    Sale price €33,20 Regular price €42,67
    You are saving: -€9,47
    0,66 € / 1ud
  • Equisalud Yap 02 Stomach Pancreas, 31 Ml
    -25%

    Equisalud Yap 02 Stomach Pancreas, 31 Ml

    Regular price €14,30 46,13 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €19,04
    You are saving: -€4,74
    46,13 € / 100ml
  • Equisalud Holoram Digest, 180 Capsules
    -22%

    Equisalud Holoram Digest, 180 Capsules

    Regular price €83,93 0,47 € / 1ud
    Sale price €83,93 Regular price €107,02
    You are saving: -€23,09
    0,47 € / 1ud
  • Equisalud Holopai 31M, 3 Litres
    -22% Promo FD

    Equisalud Holopai 31M, 3 Litres

    Regular price €14,10 0,47 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €18,14
    You are saving: -€4,04
    0,47 € / 100ml
  • Equisalud Microbiota Saccaromyces Boulardii, 60 Capsules
    -26%

    Equisalud Microbiota Saccaromyces Boulardii, 60 Capsules

    Regular price €33,90 0,57 € / 1ud
    Sale price €33,90 Regular price €45,77
    You are saving: -€11,87
    0,57 € / 1ud
  • Erlingen Base 2E, 60 Tablets
    -25% Promo FD

    Erlingen Base 2E, 60 Tablets

    Regular price €26,30 0,44 € / 1ud
    Sale price €26,30 Regular price €35,04
    You are saving: -€8,74
    0,44 € / 1ud
  • Herbora Regulax Doypack, 100 Gr
    -10% Promo FD

    Herbora Regulax Doypack, 100 g

    Regular price €8,00 8,0 € / 100gr
    Sale price €8,00 Regular price €8,87
    You are saving: -€0,87
    8,0 € / 100gr
  • Jellybell Megaleon C, 60 Capsules
    -10% Promo FD

    Jellybell Megaleon C, 60 capsules

    Regular price €35,90 0,6 € / 1ud
    Sale price €35,90 Regular price €39,93
    You are saving: -€4,03
    0,6 € / 1ud
  • Margan Synerga,
    -21%

    Margan Synerga,

    Regular price €51,40 51,4 € / 1ud
    Sale price €51,40 Regular price €64,84
    You are saving: -€13,44
    51,4 € / 1ud
  • Mederi Nut Mederzym, 500 Tablets
    -21%

    Mederi Nut Mederzym, 500 Tablets

    Regular price €186,20 0,37 € / 1ud
    Sale price €186,20 Regular price €235,37
    You are saving: -€49,17
    0,37 € / 1ud
  • Microviver Carbon-V Active, 140 Gr
    -20% Promo FD

    Microviver Carbon-V Active, 140 Gr

    Regular price €19,50 13,93 € / 100gr
    Sale price €19,50 Regular price €24,42
    You are saving: -€4,92
    13,93 € / 100gr
  • Integralia Helicriso Forte 500Ml.
    -26% Promo FD

    Integralia Helicriso Forte 500Ml.

    Regular price €17,50 3,5 € / 100ml
    Sale price €17,50 Regular price €23,70
    You are saving: -€6,20
    3,5 € / 100ml
  • Integralia Curcuma Flex 20Vials
    -44%

    Integralia Curcuma Flex 20Vials

    Regular price €17,40 0,87 € / 1ud
    Sale price €17,40 Regular price €31,10
    You are saving: -€13,70
    0,87 € / 1ud
  • Integralia Fennel Extract 60 Capsules
    -30% Promo FD

    Integralia Fennel Extract 60 Capsules

    Regular price €10,30 0,17 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €14,82
    You are saving: -€4,52
    0,17 € / 1ud