Collection:

Cats

  • Stangest Gastroprotect, 30 Tablets
    -10%

    Stangest Gastroprotect, 30 Tablets

    Regular price €16,20 158,82 € / 1kg
    Sale price €16,20 Regular price €17,96
    You are saving: -€1,76
    158,82 € / 1kg
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 Capsules

    Regular price €52,70
    Sale price €52,70 Regular price €65,37
    You are saving: -€12,67
  • Stangest Cardio I 60 Tablets
    -12%

    Stangest Cardio I 60 Tablets

    Regular price €22,30 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,30 Regular price €25,32
    You are saving: -€3,02
    0,37 € / 1ud
  • Nature'S Variety Feline Adult Original Neutered Turkey, 7 kg, cat food

    Regular price €49,95 7,14 € / 1kg
    Sale price €49,95 Regular price €49,95
    You are saving: -€0,00
    7,14 € / 1kg
  • Fiprosmet Cats and Ferrets 6 Pipettes 0,5 ml
    -11%

    Fiprosmet Cats and Ferrets 6 Pipettes 0,5 ml

    Regular price €17,40 3480,0 € / 100ml
    Sale price €17,40 Regular price €19,50
    You are saving: -€2,10
    3480,0 € / 100ml
  • Feliway Optimum 3 Refills
    -19%

    Feliway Optimum 3 Refills

    Regular price €61,10 61,1 € / 1ud
    Sale price €61,10 Regular price €75,26
    You are saving: -€14,16
    61,1 € / 1ud
  • Virbac Nutribound Dogs Box 3 x 150 Ml
    -19%

    Virbac Nutribound Dogs Box 3 x 150 Ml

    Regular price €29,10
    Sale price €29,10 Regular price €36,02
    You are saving: -€6,92
  • Flee Environmental Deworming Spray, 400 ml
    -15%

    Flee Environmental Deworming Spray, 400 ml

    Regular price €20,20 5,05 € / 100ml
    Sale price €20,20 Regular price €23,67
    You are saving: -€3,47
    5,05 € / 100ml
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 Capsules
    -5%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 Capsules

    Regular price €18,00 0,3 € / 1ud
    Sale price €18,00 Regular price €18,95
    You are saving: -€0,95
    0,3 € / 1ud
  • Feliway Optimum Diffuser + Refill 48 ml
    -22%

    Feliway Optimum Diffuser + Refill 48 ml

    Regular price €27,20 56,67 € / 100ml
    Sale price €27,20 Regular price €34,74
    You are saving: -€7,54
    56,67 € / 100ml
  • Stangest Calcium/Phosphorus 500 Tablets
    -19%

    Stangest Calcium/Phosphorus 500 Tablets

    Regular price €17,40 0,03 € / 1ud
    Sale price €17,40 Regular price €21,41
    You are saving: -€4,01
    0,03 € / 1ud
  • Advance Vet Feline Adult Urinary 8Kg, cat food
    -10%

    Advance Vet Feline Adult Urinary 8Kg, cat food

    Regular price €54,50 6,81 € / 1kg
    Sale price €54,50 Regular price €60,56
    You are saving: -€6,06
    6,81 € / 1kg
  • Stangest Pipettes Stanvet Life, 4 pcs.
    -10%

    Stangest Pipettes Stanvet Life, 4 pcs.

    Regular price €17,60 4,4 € / 1ud
    Sale price €17,60 Regular price €19,50
    You are saving: -€1,90
    4,4 € / 1ud
  • Vectra Felis 3Pip
    -19%

    Vectra Felis 3Pip

    Regular price €19,20 369,23 € / 1kg
    Sale price €19,20 Regular price €23,79
    You are saving: -€4,59
    369,23 € / 1kg
  • Virbac Nutribound Cats Box 3 x 150 ml
    -17%

    Virbac Nutribound Cats Box 3 x 150 ml

    Regular price €30,00 20,0 € / 100ml
    Sale price €30,00 Regular price €36,02
    You are saving: -€6,02
    20,0 € / 100ml
  • Omnicutis 150 capsules

    Regular price €60,94
    Sale price €60,94 Regular price €60,94
    You are saving: -€0,00
  • Vetramil Ointment 30 gr
    -13%

    Vetramil Ointment 30 gr

    Regular price €20,00 666,67 € / 1kg
    Sale price €20,00 Regular price €22,95
    You are saving: -€2,95
    666,67 € / 1kg
  • Calmurofel 30 capsules
    -17%

    Calmurofel 30 capsules

    Regular price €13,80 657,14 € / 1kg
    Sale price €13,80 Regular price €16,63
    You are saving: -€2,83
    657,14 € / 1kg
  • Stangest Urovet-RQ 100 Gr
    -5%

    Stangest Urovet-RQ 100 Gr

    Regular price €21,40 214,0 € / 1kg
    Sale price €21,40 Regular price €22,53
    You are saving: -€1,13
    214,0 € / 1kg
  • Stangest Oncovet II, 240 Gr Powder
    -14%

    Stangest Oncovet II, 240 Gr Powder

    Regular price €31,80 13,25 € / 100gr
    Sale price €31,80 Regular price €37,03
    You are saving: -€5,23
    13,25 € / 100gr
  • Chondrovet Force Ha Cats 45Cpd
    -6%

    Chondrovet Force Ha Cats 45Cpd

    Regular price €27,30 665,85 € / 1kg
    Sale price €27,30 Regular price €28,99
    You are saving: -€1,69
    665,85 € / 1kg
  • Aktivait Cats Blister 60 capsules
    -10%

    Aktivait Cats Blister 60 capsules

    Regular price €37,70 856,82 € / 1kg
    Sale price €37,70 Regular price €41,89
    You are saving: -€4,19
    856,82 € / 1kg
  • Impromune 200Cpd
    -7%

    Impromune 200Cpd

    Regular price €147,60 212,07 € / 1kg
    Sale price €147,60 Regular price €159,05
    You are saving: -€11,45
    212,07 € / 1kg
  • Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 50 ml
    -10%

    Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 50 ml

    Regular price €18,30 36,6 € / 100ml
    Sale price €18,30 Regular price €20,30
    You are saving: -€2,00
    36,6 € / 100ml
  • AdTab 48Mg Chewable Tablets Cats 2-8Kg, 1Cpd
    -11%

    AdTab 48Mg Chewable Tablets Cats 2-8Kg, 1Cpd

    Regular price €14,99 14,99 € / 1ud
    Sale price €14,99 Regular price €16,84
    You are saving: -€1,85
    14,99 € / 1ud
  • Cystaid Cats 180 capsules
    -5%

    Cystaid Cats 180 capsules

    Regular price €73,40 419,43 € / 1kg
    Sale price €73,40 Regular price €77,26
    You are saving: -€3,86
    419,43 € / 1kg
  • Cognidine, 60 Tablets
    -5%

    Cognidine, 60 Tablets

    Regular price €31,40 314,0 € / 1kg
    Sale price €31,40 Regular price €33,05
    You are saving: -€1,65
    314,0 € / 1kg
  • Fibor 500 gr
    -13%

    Fibor 500 gr

    Regular price €20,60 41,2 € / 1kg
    Sale price €20,60 Regular price €23,55
    You are saving: -€2,95
    41,2 € / 1kg
  • Hyaloral Gel Puppies Cats, 50 ml
    -11%

    Hyaloral Gel Puppies Cats, 50 ml

    Regular price €16,59 33,18 € / 100ml
    Sale price €16,59 Regular price €18,74
    You are saving: -€2,15
    33,18 € / 100ml
  • Comboline Cats 18 Pip Merial
    -17%

    Comboline Cats 18 Pip Merial

    Regular price €85,90 600,7 € / 1kg
    Sale price €85,90 Regular price €103,68
    You are saving: -€17,78
    600,7 € / 1kg