Collection:

Dogs

  • Atopivet Collar 75Cm
    -9%

    Atopivet Collar 75Cm

    Regular price €23,40 23400,0 € / 1kg
    Sale price €23,40 Regular price €25,58
    You are saving: -€2,18
    23400,0 € / 1kg
  • Kimimove Ultra, 360 tablets
    -21%

    Kimimove Ultra, 360 tablets

    Regular price €270,80 752,22 € / 1kg
    Sale price €270,80 Regular price €342,42
    You are saving: -€71,62
    752,22 € / 1kg
  • Advantix Antiparasitic Pipettes For Dogs +25 Kg 4pcs x 4 ml
    -10%

    Advantix Antiparasitic Pipettes For Dogs +25 Kg 4pcs x 4 ml

    Regular price €35,90 897,5 € / 100ml
    Sale price €35,90 Regular price €39,84
    You are saving: -€3,94
    897,5 € / 100ml
  • Atopivet 60 capsules
    -7%

    Atopivet 60 capsules

    Regular price €27,30 208,4 € / 1kg
    Sale price €27,30 Regular price €29,47
    You are saving: -€2,17
    208,4 € / 1kg
  • Frontline Tri-Act 10-20Kg, 6 Pipettes
    -24%

    Frontline Tri-Act 10-20Kg, 6 Pipettes

    Regular price €48,20 892,59 € / 1kg
    Sale price €48,20 Regular price €63,47
    You are saving: -€15,27
    892,59 € / 1kg
  • Healthy & Beautiful Vetriderm 350 ml
    -18%

    Healthy & Beautiful Vetriderm 350 ml

    Regular price €23,89 6,83 € / 100ml
    Sale price €23,89 Regular price €29,20
    You are saving: -€5,31
    6,83 € / 100ml
  • Pharmadiet Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 20 mL
    -15%

    Pharmadiet Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 20 mL

    Regular price €12,40 62,0 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €14,60
    You are saving: -€2,20
    62,0 € / 100ml
  • Capstar 57 Mg Dog 11-60Kg, 6 Tablets
    -17%

    Capstar 57 Mg Dog 11-60Kg, 6 Tablets

    Regular price €16,20 810,0 € / 1kg
    Sale price €16,20 Regular price €19,63
    You are saving: -€3,43
    810,0 € / 1kg
  • Artero Bye Bye Shampoo 5L
    -15%

    Artero Bye Bye Shampoo 5L

    Regular price €97,90 1,96 € / 100ml
    Sale price €97,90 Regular price €114,83
    You are saving: -€16,93
    1,96 € / 100ml
  • Drasanvi Drgreen Relaxgreen , 48 tablets
    -17%

    Drasanvi Drgreen Relaxgreen , 48 tablets

    Regular price €19,70 0,41 € / 1ud
    Sale price €19,70 Regular price €23,80
    You are saving: -€4,10
    0,41 € / 1ud
  • Kimiderm Reforce, 600 capsules
    -16%

    Kimiderm Reforce, 600 capsules

    Regular price €184,10 306,83 € / 1kg
    Sale price €184,10 Regular price €219,47
    You are saving: -€35,37
    306,83 € / 1kg
  • Taberdog Permethrin Collar 40Cm
    -7%

    Taberdog Permethrin Collar 40Cm

    Regular price €8,80 244,44 € / 1kg
    Sale price €8,80 Regular price €9,47
    You are saving: -€0,67
    244,44 € / 1kg
  • Advance Canine Senior Medium Chicken Rice 12Kg, dog food for dogs

    Regular price €62,99 5,25 € / 1kg
    Sale price €62,99 Regular price €62,99
    You are saving: -€0,00
    5,25 € / 1kg
  • Frontpro Dewormer For Dogs 2-4 Kg (S), 3 Chewable Tablets
    -23%

    Frontpro Dewormer For Dogs 2-4 Kg (S), 3 Chewable Tablets

    Regular price €27,80 361,04 € / 1kg
    Sale price €27,80 Regular price €36,25
    You are saving: -€8,45
    361,04 € / 1kg
  • Taberdog Permethrin Collar 60Cm
    -5%

    Taberdog Permethrin Collar 60Cm

    Regular price €8,90 189,36 € / 1kg
    Sale price €8,90 Regular price €9,37
    You are saving: -€0,47
    189,36 € / 1kg
  • Farmina Vet Life Dog Hypoallergeni Trout 6X300Gr box, wet dog food
    -10%

    Farmina Vet Life Dog Hypoallergeni Trout 6X300Gr box, wet dog food

    Regular price €21,06 11,7 € / 1kg
    Sale price €21,06 Regular price €23,40
    You are saving: -€2,34
    11,7 € / 1kg
  • Frontline Tri-Act 2-5Kg 6Pip Xs
    -24%

    Frontline Tri-Act 2-5Kg 6Pip Xs

    Regular price €39,70 882,22 € / 1kg
    Sale price €39,70 Regular price €52,21
    You are saving: -€12,51
    882,22 € / 1kg
  • Plaqueoff Powder, 60 g
    -30%

    Plaqueoff Powder, 60 g

    Regular price €18,20 303,33 € / 1kg
    Sale price €18,20 Regular price €26,15
    You are saving: -€7,95
    303,33 € / 1kg
  • Pharmadiet Aloevet Topical Gel 50 ml
    -5%

    Pharmadiet Aloevet Topical Gel 50 ml

    Regular price €14,80 29,6 € / 100ml
    Sale price €14,80 Regular price €15,58
    You are saving: -€0,78
    29,6 € / 100ml
  • Artero Active Carbon Detox Shampoo 250 Ml
    -17% Promo FD

    Artero Active Carbon Detox Shampoo 250 Ml

    Regular price €11,40 4,56 € / 100ml
    Sale price €11,40 Regular price €13,68
    You are saving: -€2,28
    4,56 € / 100ml
  • Synoquin Growth 60Cpd
    -20%

    Synoquin Growth 60Cpd

    Regular price €23,10 339,71 € / 1kg
    Sale price €23,10 Regular price €28,84
    You are saving: -€5,74
    339,71 € / 1kg
  • Frontline Tri-Act 20-40Kg 3Pip L
    -20%

    Frontline Tri-Act 20-40Kg 3Pip L

    Regular price €29,00 9,67 € / 1ud
    Sale price €29,00 Regular price €36,20
    You are saving: -€7,20
    9,67 € / 1ud
  • Frontline Combo Dog 10-20 Kg, 3 Pipettes
    -21%

    Frontline Combo Dog 10-20 Kg, 3 Pipettes

    Regular price €25,60
    Sale price €25,60 Regular price €32,32
    You are saving: -€6,72
  • Effitix Xs Antiparasitic Very Small Dogs 1,5-4 Kg, 24 Pipettes
    -5%

    Effitix Xs Antiparasitic Very Small Dogs 1,5-4 Kg, 24 Pipettes

    Regular price €129,10 86,07 € / 1kg
    Sale price €129,10 Regular price €135,89
    You are saving: -€6,79
    86,07 € / 1kg
  • Virbac Allerderm Spot-On 4 ml 6 Pipettes
    -12%

    Virbac Allerderm Spot-On 4 ml 6 Pipettes

    Regular price €30,90
    Sale price €30,90 Regular price €34,94
    You are saving: -€4,04
  • Virbac Vet Aquadent 250 ml
    -12%

    Virbac Vet Aquadent 250 ml

    Regular price €13,10 5,24 € / 100ml
    Sale price €13,10 Regular price €14,89
    You are saving: -€1,79
    5,24 € / 100ml
  • Plaqueoff Kibble 150 g, dog snack
    -10%

    Plaqueoff Kibble 150 g, dog snack

    Regular price €9,70 64,67 € / 1kg
    Sale price €9,70 Regular price €10,74
    You are saving: -€1,04
    64,67 € / 1kg
  • Plaqueoff Kibble 60 g, dog snack
    -20%

    Plaqueoff Kibble 60 g, dog snack

    Regular price €5,80 96,67 € / 1kg
    Sale price €5,80 Regular price €7,22
    You are saving: -€1,42
    96,67 € / 1kg
  • Vétoquinol Flexadin Plus Maxi 30 tablets
    -16%

    Vétoquinol Flexadin Plus Maxi 30 tablets

    Regular price €35,60 211,9 € / 1kg
    Sale price €35,60 Regular price €42,53
    You are saving: -€6,93
    211,9 € / 1kg
  • Vétoquinol Ipakitine 300 g
    -7%

    Vétoquinol Ipakitine 300 g

    Regular price €63,90 213,0 € / 1kg
    Sale price €63,90 Regular price €68,95
    You are saving: -€5,05
    213,0 € / 1kg