Collection:

Phytotherapy

  • Neo Fungineo Mma 30 Bottles
    -12%

    Neo Fungineo Mma 30 Bottles

    Regular price €200,00 200,0 € / 1ud
    Sale price €200,00 Regular price €228,23
    You are saving: -€28,23
    200,0 € / 1ud
  • Neo Fungineo Dgs 30 Bottles
    -15%

    Neo Fungineo Dgs 30 Bottles

    Regular price €203,21 203,21 € / 1ud
    Sale price €203,21 Regular price €239,89
    You are saving: -€36,68
    203,21 € / 1ud
  • Neo Fucus, 45 capsules
    -29%

    Neo Fucus, 45 capsules

    Regular price €8,80 0,2 € / 1ud
    Sale price €8,80 Regular price €12,40
    You are saving: -€3,60
    0,2 € / 1ud
  • Neo Echinacea 45 Capsules
    -29%

    Neo Echinacea 45 Capsules

    Regular price €8,80
    Sale price €8,80 Regular price €12,40
    You are saving: -€3,60
  • Neo Dandelion 45 capsules
    -29%

    Neo Dandelion 45 capsules

    Regular price €8,80 0,2 € / 1ud
    Sale price €8,80 Regular price €12,40
    You are saving: -€3,60
    0,2 € / 1ud
  • Neo Chromium, 50 capsules
    -38%

    Neo Chromium, 50 capsules

    Regular price €9,40 0,19 € / 1ud
    Sale price €9,40 Regular price €15,25
    You are saving: -€5,85
    0,19 € / 1ud
  • Neo Cordyceps, 60 Capsules
    -5%

    Neo Cordyceps, 60 Capsules

    Regular price €39,10 0,65 € / 1ud
    Sale price €39,10 Regular price €41,16
    You are saving: -€2,06
    0,65 € / 1ud
  • Neo Horsetail, 45 Capsules
    -33%

    Neo Horsetail, 45 Capsules

    Regular price €8,30
    Sale price €8,30 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,10
  • Neo Copper, 50 capsules
    -36%

    Neo Copper, 50 capsules

    Regular price €9,70 0,19 € / 1ud
    Sale price €9,70 Regular price €15,25
    You are saving: -€5,55
    0,19 € / 1ud
  • Neo Sun Mushroom, 60 capsules
    -6%

    Neo Sun Mushroom, 60 capsules

    Regular price €38,10 0,64 € / 1ud
    Sale price €38,10 Regular price €40,38
    You are saving: -€2,28
    0,64 € / 1ud
  • Neo Chaga, 60 Capsules
    -8%

    Neo Chaga, 60 Capsules

    Regular price €37,10 0,62 € / 1ud
    Sale price €37,10 Regular price €40,11
    You are saving: -€3,01
    0,62 € / 1ud
  • Neo Horse Chestnut, 45 capsules
    -33%

    Neo Horse Chestnut, 45 capsules

    Regular price €8,30
    Sale price €8,30 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,10
  • Neo Cascara Sagrada 45 capsules
    -34%

    Neo Cascara Sagrada 45 capsules

    Regular price €8,20
    Sale price €8,20 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,20
  • Neo Milk Thistle, 45 capsules
    -40%

    Neo Milk Thistle, 45 capsules

    Regular price €7,40
    Sale price €7,40 Regular price €12,40
    You are saving: -€5,00
  • Neo Calcium, 50 capsules
    -32%

    Neo Calcium, 50 capsules

    Regular price €10,40 0,21 € / 1ud
    Sale price €10,40 Regular price €15,37
    You are saving: -€4,97
    0,21 € / 1ud
  • Neo Boldo, 45 capsules
    -27%

    Neo Boldo, 45 capsules

    Regular price €9,30 0,21 € / 1ud
    Sale price €9,30 Regular price €12,74
    You are saving: -€3,44
    0,21 € / 1ud
  • Neo Bismuth, 50 capsules
    -35%

    Neo Bismuth, 50 capsules

    Regular price €9,90 0,2 € / 1ud
    Sale price €9,90 Regular price €15,25
    You are saving: -€5,35
    0,2 € / 1ud
  • Neo Sulphur, 50 capsules
    -22%

    Neo Sulphur, 50 capsules

    Regular price €11,90 0,24 € / 1ud
    Sale price €11,90 Regular price €15,25
    You are saving: -€3,35
    0,24 € / 1ud
  • Neo Artineo, 45 capsules
    -39%

    Neo Artineo, 45 capsules

    Regular price €9,90
    Sale price €9,90 Regular price €16,10
    You are saving: -€6,20
  • Neo Aluminium, 50 capsules
    -17%

    Neo Aluminium, 50 capsules

    Regular price €12,60 0,25 € / 1ud
    Sale price €12,60 Regular price €15,25
    You are saving: -€2,65
    0,25 € / 1ud
  • Neo Artichoke, 45 capsules
    -37%

    Neo Artichoke, 45 capsules

    Regular price €7,80
    Sale price €7,80 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,60
  • Neo Garlic, 45 capsules
    -34%

    Neo Garlic, 45 capsules

    Regular price €8,20
    Sale price €8,20 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,20
  • Neo Adult Tm Tosmucil 150 ml
    -20%

    Neo Adult Tm Tosmucil 150 ml

    Regular price €6,20 4,13 € / 100ml
    Sale price €6,20 Regular price €7,79
    You are saving: -€1,59
    4,13 € / 100ml
  • Neo Adult Df Defence 150 ml
    -29%

    Neo Adult Df Defence 150 ml

    Regular price €7,50 5,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €10,50
    You are saving: -€3,00
    5,0 € / 100ml
  • Nauserin 6 tablets
    -16%

    Nauserin 6 tablets

    Regular price €3,70 0,62 € / 1ud
    Sale price €3,70 Regular price €4,42
    You are saving: -€0,72
    0,62 € / 1ud
  • Nauserin 30 tablets
    -20%

    Nauserin 30 tablets

    Regular price €8,80 0,29 € / 1ud
    Sale price €8,80 Regular price €11,05
    You are saving: -€2,25
    0,29 € / 1ud
  • Nauserina 18 jelly beans
    -9% Promo FD

    Nauserina 18 jelly beans

    Regular price €10,30 0,57 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €11,37
    You are saving: -€1,07
    0,57 € / 1ud
  • Natysal Silicon Complex with Glucosamine, 1 Liter
    -31%

    Natysal Silicon Complex with Glucosamine, 1 Liter

    Regular price €24,00 2,4 € / 100ml
    Sale price €24,00 Regular price €34,90
    You are saving: -€10,90
    2,4 € / 100ml
  • Natysal Protecsapin Syrup , 250 ml
    -31%

    Natysal Protecsapin Syrup , 250 ml

    Regular price €11,00 4,4 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €15,90
    You are saving: -€4,90
    4,4 € / 100ml
  • Natysal Harpasul Silicon Gel , 200 ml
    -18%

    Natysal Harpasul Silicon Gel , 200 ml

    Regular price €24,50 12,25 € / 100ml
    Sale price €24,50 Regular price €29,90
    You are saving: -€5,40
    12,25 € / 100ml