Collection:

Phytotherapy

  • Terranova Multinutrient Prenatal, 100 Capsules
    -30% Promo FD

    Terranova Multinutrient Prenatal, 100 Capsules

    Regular price €28,10 0,28 € / 1ud
    Sale price €28,10 Regular price €40,01
    You are saving: -€11,91
    0,28 € / 1ud
  • Terpenic Essential Oil Ravintsara Bio , 10 ml
    -21% Promo FD

    Terpenic Organic Ravintsara Essential Oil, 10 ml

    Regular price €11,80 118,0 € / 100ml
    Sale price €11,80 Regular price €15,03
    You are saving: -€3,23
    118,0 € / 100ml
  • Terpenic Essential Oil Maritime Pine Bio , 100 ml
    -16% Promo FD

    Terpenic Organic Maritime Pine Essential Oil, 100 ml

    Regular price €30,80 30,8 € / 100ml
    Sale price €30,80 Regular price €36,69
    You are saving: -€5,89
    30,8 € / 100ml
  • Termatuss tablets For Dry Cough or Cough with Expectoration, 16 tablets
    -28%

    Termatuss tablets For Dry Cough or Cough with Expectoration, 16 tablets

    Regular price €5,20 0,33 € / 1ud
    Sale price €5,20 Regular price €7,27
    You are saving: -€2,07
    0,33 € / 1ud
  • Termatuss Cough Syrup, 128 g
    -18%

    Termatuss Cough Syrup, 128 g

    Regular price €7,60 5,94 € / 100gr
    Sale price €7,60 Regular price €9,24
    You are saving: -€1,64
    5,94 € / 100gr
  • Terezia Sea Buckthorn Oil Drops, 30 Ml
    -20% Promo FD

    Terezia Sea Buckthorn Oil Drops, 30 Ml

    Regular price €17,10 57,0 € / 100ml
    Sale price €17,10 Regular price €21,32
    You are saving: -€4,22
    57,0 € / 100ml
  • Tegor Tegorsales 7 Magnesium Phosphate, 350 Tablets
    -14%

    Tegor Tegorsales 7 Magnesium Phosphate, 350 Tablets

    Regular price €13,90 0,04 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €16,23
    You are saving: -€2,33
    0,04 € / 1ud
  • Tegor Tegorsales 3 Iron Phosphate, 350 Tablets
    -14%

    Tegor Tegorsales 3 Iron Phosphate, 350 Tablets

    Regular price €15,50 0,04 € / 1ud
    Sale price €15,50 Regular price €18,07
    You are saving: -€2,57
    0,04 € / 1ud
  • Tegor Tegorsales 11 Silicon, 350 Tablets
    -16% Promo FD

    Tegor Tegorsales 11 Silicon, 350 tablets

    Regular price €13,90 0,04 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €16,54
    You are saving: -€2,64
    0,04 € / 1ud
  • Tegor Somnirelax , 40 capsules
    -20% Promo FD

    Tegor Somnirelax , 40 capsules

    Regular price €17,00 0,43 € / 1ud
    Sale price €17,00 Regular price €21,21
    You are saving: -€4,21
    0,43 € / 1ud
  • Tegor Naturbiox Forte , 20 vials
    -18% Promo FD

    Tegor Naturbiox Forte , 20 vials

    Regular price €26,80 1,34 € / 1ud
    Sale price €26,80 Regular price €32,65
    You are saving: -€5,85
    1,34 € / 1ud
  • Tegor H-Pater, 20 Vials
    -8%

    Tegor H-Pater, 20 Vials

    Regular price €24,10 1,21 € / 1ud
    Sale price €24,10 Regular price €26,28
    You are saving: -€2,18
    1,21 € / 1ud
  • Tegor Gout Complex, 20 Envelopes
    -16% Promo FD

    Tegor Gota Complex, 20 sachets

    Regular price €28,80 1,44 € / 1ud
    Sale price €28,80 Regular price €34,27
    You are saving: -€5,47
    1,44 € / 1ud
  • Tegor Fito Colest , 60 capsules
    -9% Promo FD

    Tegor Fito Colest , 60 capsules

    Regular price €21,70 0,36 € / 1ud
    Sale price €21,70 Regular price €23,74
    You are saving: -€2,04
    0,36 € / 1ud
  • Tegor Esculter Nº 3 , 20 vials
    -10% Promo FD

    Tegor Esculter Nº 3 , 20 vials

    Regular price €75,00 3,75 € / 1ud
    Sale price €75,00 Regular price €83,31
    You are saving: -€8,31
    3,75 € / 1ud
  • Tegor Esculter No. 1 2 , 40 tablets
    -10%

    Tegor Esculter No. 1 2, 40 tablets

    Regular price €55,72 1,39 € / 1ud
    Sale price €55,72 Regular price €61,91
    You are saving: -€6,19
    1,39 € / 1ud
  • Tegor Equilibrium Emo , 60 capsules
    -14%

    Tegor Equilibrium Emo , 60 capsules

    Regular price €23,50 0,39 € / 1ud
    Sale price €23,50 Regular price €27,41
    You are saving: -€3,91
    0,39 € / 1ud
  • Tegor Curcumin 3 , 30 tablets
    -25%

    Tegor Curcumin 3, 30 tablets

    Regular price €20,90 0,7 € / 1ud
    Sale price €20,90 Regular price €27,92
    You are saving: -€7,02
    0,7 € / 1ud
  • Tegor Bilinea A Pro , 40 capsules
    -5%

    Tegor Bilinea A Pro , 40 capsules

    Regular price €41,00 1,03 € / 1ud
    Sale price €41,00 Regular price €43,16
    You are saving: -€2,16
    1,03 € / 1ud
  • Tegor Ahcc Brocolsan, 60 Capsules
    -36%

    Tegor Ahcc Brocolsan, 60 Capsules

    Regular price €52,00 0,87 € / 1ud
    Sale price €52,00 Regular price €81,40
    You are saving: -€29,40
    0,87 € / 1ud
  • Tegor Acidur , 60 capsules
    -10%

    Tegor Acidur , 60 capsules

    Regular price €18,10 0,3 € / 1ud
    Sale price €18,10 Regular price €20,11
    You are saving: -€2,01
    0,3 € / 1ud
  • Cefak Cefasel 100 Nutri, 60 tablets
    -29%

    Cefak Cefasel 100 Nutri, 60 tablets

    Regular price €21,20 0,35 € / 1ud
    Sale price €21,20 Regular price €29,80
    You are saving: -€8,60
    0,35 € / 1ud
  • Sura Vitas Zinc Pvh Chelated 25 Mg , 100 capsules
    -8% Promo FD

    Sura Vitas Zinc Pvh Chelated 25 Mg , 100 capsules

    Regular price €16,20 0,16 € / 1ud
    Sale price €16,20 Regular price €17,66
    You are saving: -€1,46
    0,16 € / 1ud
  • Sura Vitas Vital Capillary , 30 pearls
    -5%

    Sura Vitas Vital Capillary , 30 pearls

    Regular price €44,20 1,47 € / 1ud
    Sale price €44,20 Regular price €46,53
    You are saving: -€2,33
    1,47 € / 1ud
  • Sura Vitas Prosta 30 pearls , 30 pearls
    -18% Promo FD

    Sura Vitas Prosta 30 Capsules, 30 capsules

    Regular price €43,70 1,46 € / 1ud
    Sale price €43,70 Regular price €53,46
    You are saving: -€9,76
    1,46 € / 1ud
  • Sura Vitas Para-Sit , 90 capsules
    -11%

    Sura Vitas Para-Sit , 90 capsules

    Regular price €37,00 0,41 € / 1ud
    Sale price €37,00 Regular price €41,47
    You are saving: -€4,47
    0,41 € / 1ud
  • Sura Vitas Omega7+ , 30 pearls
    -12%

    Sura Vitas Omega7+ , 30 pearls

    Regular price €39,50 1,32 € / 1ud
    Sale price €39,50 Regular price €45,10
    You are saving: -€5,60
    1,32 € / 1ud
  • Sura Vitas Omega 3 1200 Mg , 120 softgels
    -7% Promo FD

    Sura Vitas Omega 3 1200 Mg , 120 softgels

    Regular price €21,20 0,18 € / 1ud
    Sale price €21,20 Regular price €22,84
    You are saving: -€1,64
    0,18 € / 1ud
  • Sura Vitas Msm 850Mg , 90 capsules
    -24%

    Sura Vitas Msm 850Mg , 90 capsules

    Regular price €26,00 0,29 € / 1ud
    Sale price €26,00 Regular price €34,32
    You are saving: -€8,32
    0,29 € / 1ud
  • Sura Vitas Lapacho Pau Darco , 50 ml
    -14% Promo FD

    Sura Vitas Lapacho Pau Darco , 50 ml

    Regular price €19,40 38,8 € / 100ml
    Sale price €19,40 Regular price €22,68
    You are saving: -€3,28
    38,8 € / 100ml