Collection:

Slimming

  • Dietinor (Vascusan) Nocholest 60 Capsules
    -6% Promo FD

    Dietinor (Vascusan) Nocholest 60 Capsules

    Regular price €50,70 0,85 € / 1ud
    Sale price €50,70 Regular price €54,11
    You are saving: -€3,41
    0,85 € / 1ud
  • Dietinor (Vascusan) Tripnosin 60 Capsules
    -6% Promo FD

    Dietinor (Vascusan) Tripnosin 60 Capsules

    Regular price €50,97 0,85 € / 1ud
    Sale price €50,97 Regular price €53,94
    You are saving: -€2,97
    0,85 € / 1ud
  • Dietisa Hepatic Digest , 250 ml
    -26% Promo FD

    Dietisa Hepatic Digest , 250 ml

    Regular price €11,70 4,68 € / 100ml
    Sale price €11,70 Regular price €15,71
    You are saving: -€4,01
    4,68 € / 100ml
  • Dietmed Adelgacell Cellulite Drain 600Ml.
    -35%

    Dietmed Adelgacell Cellulite Drain 600Ml.

    Regular price €24,10 4,02 € / 100ml
    Sale price €24,10 Regular price €37,11
    You are saving: -€13,01
    4,02 € / 100ml
  • Dietmed Adelgaslim Belly Zero, 30 Capsules
    -31%

    Dietmed Adelgaslim Belly Zero, 30 Capsules

    Regular price €22,10 0,74 € / 1ud
    Sale price €22,10 Regular price €31,88
    You are saving: -€9,78
    0,74 € / 1ud
  • Dietmed Adelgaslim Fat Melter 30Cap.
    -28% Promo FD

    Dietmed Adelgaslim Fat Melter 30Cap.

    Regular price €23,10 0,77 € / 1ud
    Sale price €23,10 Regular price €31,97
    You are saving: -€8,87
    0,77 € / 1ud
  • Dietmed Adelgaslim Express , 60 capsules
    -5%

    Dietmed Adelgaslim Express , 60 capsules

    Regular price €22,40 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,40 Regular price €23,70
    You are saving: -€1,30
    0,37 € / 1ud
  • Dietmed Chromium + Forskohlli Duo 30+30Comp.
    -11% Promo FD

    Dietmed Chromium + Forskohlli Duo 30+30Comp.

    Regular price €16,60 16,6 € / 1ud
    Sale price €16,60 Regular price €18,56
    You are saving: -€1,96
    16,6 € / 1ud
  • Dietmed Cynasine Depur Plus, 30 Ampoules
    -23%

    Dietmed Cynasine Depur Plus, 30 Ampoules

    Regular price €37,20 1,24 € / 1ud
    Sale price €37,20 Regular price €48,46
    You are saving: -€11,26
    1,24 € / 1ud
  • Dietmed Drenalight Detox , 600 ml
    -6%

    Dietmed Drenalight Detox , 600 ml

    Regular price €23,70 3,95 € / 100ml
    Sale price €23,70 Regular price €25,15
    You are saving: -€1,45
    3,95 € / 100ml
  • Dietmed Drenalight Hot Oral Solution , 600 ml
    -14%

    Dietmed Drenalight Hot Oral Solution , 600 ml

    Regular price €23,40 3,9 € / 100ml
    Sale price €23,40 Regular price €27,12
    You are saving: -€3,72
    3,9 € / 100ml
  • Dietmed Liporapid Thermodrain 600Ml.
    -33%

    Dietmed Liporapid Thermodrain 600Ml.

    Regular price €24,70 4,12 € / 100ml
    Sale price €24,70 Regular price €37,10
    You are saving: -€12,40
    4,12 € / 100ml
  • Dis Aloedis , 30 capsules
    -8% Promo FD

    Dis Aloedis , 30 capsules

    Sold out
    Let me know
  • Dis Bodypur 500 Mg, 60 Capsules
    -10%

    Dis Bodypur 500 Mg, 60 Capsules

    Regular price €18,00 0,3 € / 1ud
    Sale price €18,00 Regular price €19,91
    You are saving: -€1,91
    0,3 € / 1ud
  • Dis Hepadiges , 60 capsules of 500 mg
    -5% Promo FD

    Dis Hepadiges , 60 capsules of 500 mg

    Regular price €17,10 0,29 € / 1ud
    Sale price €17,10 Regular price €18,09
    You are saving: -€0,99
    0,29 € / 1ud
  • Ecomil Coconut Nature Bio, 1 L
    -14%

    Ecomil Coconut Nature Bio, 1 L

    Regular price €2,57 0,26 € / 100ml
    Sale price €2,57 Regular price €2,99
    You are saving: -€0,42
    0,26 € / 100ml
  • El Valle Eurodel Drainage 250Ml.
    -30% Promo FD

    El Valle Eurodel Drainage 250Ml.

    Regular price €13,00 5,2 € / 100ml
    Sale price €13,00 Regular price €18,57
    You are saving: -€5,57
    5,2 € / 100ml
  • Eladiet Ext. Horsetail 50ml
    -25%

    Eladiet Ext. Horsetail 50ml

    Regular price €8,40 16,8 € / 100ml
    Sale price €8,40 Regular price €11,18
    You are saving: -€2,78
    16,8 € / 100ml
  • Eladiet Triestop Aquaprim Drenante 250ml
    -26%

    Eladiet Triestop Aquaprim Drenante 250ml

    Regular price €16,30 6,52 € / 100ml
    Sale price €16,30 Regular price €22,12
    You are saving: -€5,82
    6,52 € / 100ml
  • Ele2Pharma Herbones 30Cap.
    -8% Promo FD

    Ele2Pharma Herbones 30Cap.

    Regular price €13,30 0,44 € / 1ud
    Sale price €13,30 Regular price €14,42
    You are saving: -€1,12
    0,44 € / 1ud
  • Energy Feelings Active Detox Chlorella 120Comp.
    -15%

    Energy Feelings Active Detox Chlorella 120Comp.

    Regular price €16,10 16,1 € / 1ud
    Sale price €16,10 Regular price €19,00
    You are saving: -€2,90
    16,1 € / 1ud
  • Energy Feelings Energia Spirulina 120Comp.
    -7% Promo FD

    Energy Feelings Energia Spirulina 120Comp.

    Regular price €15,90 15,9 € / 1ud
    Sale price €15,90 Regular price €17,16
    You are saving: -€1,26
    15,9 € / 1ud
  • Equisalud Coconut Oil 1000 Mg , 120 pearls
    -10% Promo FD

    Equisalud Coconut Oil 1000 Mg , 120 pearls

    Regular price €29,60 0,25 € / 1ud
    Sale price €29,60 Regular price €32,71
    You are saving: -€3,11
    0,25 € / 1ud
  • Equisalud Anpahi Forte, 20 Ampoules Of 10 Ml
    -26%

    Equisalud Anpahi Forte, 20 Ampoules Of 10 Ml

    Regular price €26,50 265,0 € / 100ml
    Sale price €26,50 Regular price €35,64
    You are saving: -€9,14
    265,0 € / 100ml
  • Equisalud Holofit Ampk Plus Ulas , 50 capsules
    -18%

    Equisalud Holofit Ampk Plus Ulas , 50 capsules

    Regular price €28,10 0,56 € / 1ud
    Sale price €28,10 Regular price €34,24
    You are saving: -€6,14
    0,56 € / 1ud
  • Equisalud Holomega L-Tryptophan , 50 capsules
    -13% Promo FD

    Equisalud Holomega L-Tryptophan , 50 capsules

    Regular price €17,40 0,35 € / 1ud
    Sale price €17,40 Regular price €20,10
    You are saving: -€2,70
    0,35 € / 1ud
  • Equisalud Holomega L-Citrulline, 50 Capsules
    -23% Promo FD

    Equisalud Holomega L-Citrulline, 50 Capsules

    Regular price €18,80 0,38 € / 1ud
    Sale price €18,80 Regular price €24,57
    You are saving: -€5,77
    0,38 € / 1ud
  • Equisalud Holopai 2 , 31 ml
    -22% Promo FD

    Equisalud Holopai 2 , 31 ml

    Regular price €13,70 44,19 € / 100ml
    Sale price €13,70 Regular price €17,47
    You are saving: -€3,77
    44,19 € / 100ml
  • Equisalud Holoram Detox 580 Mg, 60 Capsules
    -27%

    Equisalud Holoram Detox 580 Mg, 60 Capsules

    Regular price €40,00 0,67 € / 1ud
    Sale price €40,00 Regular price €54,51
    You are saving: -€14,51
    0,67 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Kilocontrol , 60 capsules
    -6% Promo FD

    Equisalud Microbiota Kilocontrol , 60 capsules

    Regular price €24,10 0,4 € / 1ud
    Sale price €24,10 Regular price €25,58
    You are saving: -€1,48
    0,4 € / 1ud