Collection:

Slimming

  • Equisalud Yap 01 Energy, 31 Ml
    -24% Promo FD

    Equisalud Yap 01 Energy, 31 Ml

    Regular price €14,70 47,42 € / 100ml
    Sale price €14,70 Regular price €19,38
    You are saving: -€4,68
    47,42 € / 100ml
  • Equisalud Yap 14 Depurat Sanguineo, 31 Ml
    -27% Promo FD

    Equisalud Yap 14 Depurat Sanguineo, 31 Ml

    Regular price €14,30 46,13 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €19,54
    You are saving: -€5,24
    46,13 € / 100ml
  • Equisalud Yap 20 , 31 ml
    -16% Promo FD

    Equisalud Yap 20 , 31 ml

    Regular price €14,70 47,42 € / 100ml
    Sale price €14,70 Regular price €17,40
    You are saving: -€2,70
    47,42 € / 100ml
  • Erbenobili Depurvin Depurative Compost 50Ml
    -39%

    Erbenobili Depurvin Depurative Compost 50Ml

    Regular price €14,30 28,6 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €23,57
    You are saving: -€9,27
    28,6 € / 100ml
  • Espadiet Depur Star Detox 20Vials
    -17% Promo FD

    Espadiet Depur Star Detox 20Vials

    Regular price €24,80 1,24 € / 1ud
    Sale price €24,80 Regular price €30,03
    You are saving: -€5,23
    1,24 € / 1ud
  • Espadiet Garcinia Slank 60Cap.
    -16% Promo FD

    Espadiet Garcinia Slank 60Cap.

    Regular price €17,70 0,3 € / 1ud
    Sale price €17,70 Regular price €20,99
    You are saving: -€3,29
    0,3 € / 1ud
  • Espadiet Slank Active 30Cap.
    -15% Promo FD

    Espadiet Slank Active 30Cap.

    Regular price €16,20 0,54 € / 1ud
    Sale price €16,20 Regular price €19,12
    You are saving: -€2,92
    0,54 € / 1ud
  • Espadiet Slank Burner Blocker 30Cap.
    -16% Promo FD

    Espadiet Slank Burner Blocker 30Cap.

    Regular price €20,30 0,68 € / 1ud
    Sale price €20,30 Regular price €24,04
    You are saving: -€3,74
    0,68 € / 1ud
  • Espadiet Slank Burner Triple Action 45Cap.
    -15% Promo FD

    Espadiet Slank Burner Triple Action 45Cap.

    Regular price €22,60 0,5 € / 1ud
    Sale price €22,60 Regular price €26,69
    You are saving: -€4,09
    0,5 € / 1ud
  • Espadiet Slank Depur 250Ml.
    -5% Promo FD

    Espadiet Slank Depur 250Ml.

    Regular price €17,90 7,16 € / 100ml
    Sale price €17,90 Regular price €18,84
    You are saving: -€0,94
    7,16 € / 100ml
  • Espadiet Slank Water Top Action Gold 500Ml.
    -16% Promo FD

    Espadiet Slank Water Top Action Gold 500Ml.

    Regular price €27,60 5,52 € / 100ml
    Sale price €27,60 Regular price €32,76
    You are saving: -€5,16
    5,52 € / 100ml
  • Espadiet Slank Water Top Action Gold Without Fucus 500Ml.
    -16% Promo FD

    Espadiet Slank Water Top Action Gold Without Fucus 500Ml.

    Regular price €27,60 5,52 € / 100ml
    Sale price €27,60 Regular price €32,76
    You are saving: -€5,16
    5,52 € / 100ml
  • Farline Chocolate Milkshake, 15 sachets
    -32%

    Farline Chocolate Milkshake, 15 sachets

    Regular price €14,70 0,98 € / 1ud
    Sale price €14,70 Regular price €21,73
    You are saving: -€7,03
    0,98 € / 1ud
  • Farline Vanilla Milkshake, 15 sachets
    -25%

    Farline Vanilla Milkshake, 15 sachets

    Regular price €16,30 1,09 € / 1ud
    Sale price €16,30 Regular price €21,73
    You are saving: -€5,43
    1,09 € / 1ud
  • Fenioux Burdock 270 Mg, 200 Capsules
    -31% Promo FD

    Fenioux Burdock 270 Mg, 200 Capsules

    Regular price €19,89 0,1 € / 1ud
    Sale price €19,89 Regular price €28,63
    You are saving: -€8,74
    0,1 € / 1ud
  • Fenioux Nopal , 200 capsules of 250 mg
    -10% Promo FD

    Fenioux Nopal , 200 capsules of 250 mg

    Regular price €24,82 0,12 € / 1ud
    Sale price €24,82 Regular price €27,58
    You are saving: -€2,76
    0,12 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Slim+ 20+20 Capsules
    -33% Promo FD

    Fepadiet Fepa-Slim+ 20+20 Capsules

    Regular price €15,60 0,39 € / 1ud
    Sale price €15,60 Regular price €23,43
    You are saving: -€7,83
    0,39 € / 1ud
  • Forté Pharma Detox 5 Organs Global Action 500 ml
    -14%

    Forté Pharma Detox 5 Organs Global Action 500 ml

    Regular price €15,40 3,08 € / 100ml
    Sale price €15,40 Regular price €17,84
    You are saving: -€2,44
    3,08 € / 100ml
  • Forza Vita Depan-250, 250 Ml
    -17% Promo FD

    Forza Vita Depan-250, 250 Ml

    Regular price €23,30 9,32 € / 100ml
    Sale price €23,30 Regular price €28,04
    You are saving: -€4,74
    9,32 € / 100ml
  • Forza Vita Fucus Composto , 25 g
    -22% Promo FD

    Forza Vita Fucus Composto , 25 g

    Regular price €23,90 95,6 € / 100gr
    Sale price €23,90 Regular price €30,80
    You are saving: -€6,90
    95,6 € / 100gr
  • Forza Vita Prima Essenza Cajeput Complex, 10 Ml
    -15% Promo FD

    Forza Vita Prima Essenza Cajeput Complex, 10 Ml

    Regular price €33,20 332,0 € / 100ml
    Sale price €33,20 Regular price €38,88
    You are saving: -€5,68
    332,0 € / 100ml
  • Forza Vita Sys Black Rabano 50 Ml, 50 Ml
    -17% Promo FD

    Forza Vita Sys Black Rabano 50 Ml, 50 Ml

    Regular price €19,30 38,6 € / 100ml
    Sale price €19,30 Regular price €23,22
    You are saving: -€3,92
    38,6 € / 100ml
  • Ghf Garcinia Cambogia 500Mg. 90 Capsules
    -29%

    Ghf Garcinia Cambogia 500Mg. 90 Capsules

    Regular price €7,99 0,09 € / 1ud
    Sale price €7,99 Regular price €11,19
    You are saving: -€3,20
    0,09 € / 1ud
  • Gianluca Diur Mech , 500 ml
    -18% Promo FD

    Gianluca Diur Mech , 500 ml

    Regular price €34,30 6,86 € / 100ml
    Sale price €34,30 Regular price €41,60
    You are saving: -€7,30
    6,86 € / 100ml
  • Gianluca Slim-Kombu Woman, 500 Ml
    -16% Promo FD

    Gianluca Slim-Kombu Woman, 500 Ml

    Regular price €32,80 6,56 € / 100ml
    Sale price €32,80 Regular price €39,22
    You are saving: -€6,42
    6,56 € / 100ml
  • Goah Clinic Siluit 60 capsules
    -7% Promo FD

    Goah Clinic Siluit 60 capsules

    Regular price €28,10 0,47 € / 1ud
    Sale price €28,10 Regular price €30,32
    You are saving: -€2,22
    0,47 € / 1ud
  • Granero Pearled Oatmeal Bio , 500 g
    -35%

    Granero Pearled Oatmeal Bio , 500 g

    Regular price €2,30 0,46 € / 100gr
    Sale price €2,30 Regular price €3,56
    You are saving: -€1,26
    0,46 € / 100gr
  • Granero S Pomalic Plus Malic Acid, 60 Capsules
    -11% Promo FD

    Granero S Pomalic Plus Malic Acid, 60 Capsules

    Regular price €10,30 0,17 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €11,59
    You are saving: -€1,29
    0,17 € / 1ud
  • Granovita Organic Crunchy Peanut Cream , 350 gr
    -26%

    Granovita Organic Crunchy Peanut Cream , 350 gr

    Regular price €4,80 1,37 € / 100gr
    Sale price €4,80 Regular price €6,49
    You are saving: -€1,69
    1,37 € / 100gr
  • Gsn Detox Glutathione, 60 Tablets
    -21% Promo FD

    Gsn Detox Glutathione, 60 Tablets

    Regular price €17,90 0,3 € / 1ud
    Sale price €17,90 Regular price €22,72
    You are saving: -€4,82
    0,3 € / 1ud