Collection:

Slimming

  • Herbes Del Centella Asiatica Tradicional , 40 gr
    -31%

    Herbes Del Centella Asiatica Tradicional , 40 gr

    Regular price €2,22 5,55 € / 100gr
    Sale price €2,22 Regular price €3,23
    You are saving: -€1,01
    5,55 € / 100gr
  • Herbora Depurcap Newme Depur , 60 capsules
    -5%

    Herbora Depurcap Newme Depur , 60 capsules

    Regular price €11,10 0,19 € / 1ud
    Sale price €11,10 Regular price €11,68
    You are saving: -€0,58
    0,19 € / 1ud
  • Herbora Diet Prime Celulit 15Vials.
    -21%

    Herbora Diet Prime Celulit 15Vials.

    Regular price €23,20 1,55 € / 1ud
    Sale price €23,20 Regular price €29,26
    You are saving: -€6,06
    1,55 € / 1ud
  • Herbora Diet Prime Detox Juice 500ml.
    -39%

    Herbora Diet Prime Detox Juice 500ml.

    Regular price €20,80 4,16 € / 100ml
    Sale price €20,80 Regular price €33,88
    You are saving: -€13,08
    4,16 € / 100ml
  • Herbora Diet Prime Drena Juice 500Ml.
    -41% Promo FD

    Herbora Diet Prime Drena Juice 500Ml.

    Regular price €17,90 3,58 € / 100ml
    Sale price €17,90 Regular price €30,13
    You are saving: -€12,23
    3,58 € / 100ml
  • Herbora Diet Prime Prime Fat Burner 30Vcaps.
    -38% Promo FD

    Herbora Diet Prime Prime Fat Burner 30Vcaps.

    Regular price €15,69 15,69 € / 1ud
    Sale price €15,69 Regular price €25,41
    You are saving: -€9,72
    15,69 € / 1ud
  • Herbora Diet Prime Prime Belly 20Vials.
    -27% Promo FD

    Herbora Diet Prime Prime Belly 20Vials.

    Regular price €26,60 1,33 € / 1ud
    Sale price €26,60 Regular price €36,30
    You are saving: -€9,70
    1,33 € / 1ud
  • Herbora Diurelin Newme Depur , 250 ml
    -7% Promo FD

    Herbora Diurelin Newme Depur , 250 ml

    Regular price €13,20 5,28 € / 100ml
    Sale price €13,20 Regular price €14,21
    You are saving: -€1,01
    5,28 € / 100ml
  • Herbovita Drenic 250Ml.
    -15% Promo FD

    Herbovita Drenic 250Ml.

    Regular price €20,50 8,2 € / 100ml
    Sale price €20,50 Regular price €24,14
    You are saving: -€3,64
    8,2 € / 100ml
  • Inovance Drenovance Food Supplement 300 ml
    -33%

    Inovance Drenovance Food Supplement 300 ml

    Regular price €17,40 5,8 € / 100ml
    Sale price €17,40 Regular price €25,99
    You are saving: -€8,59
    5,8 € / 100ml
  • Integralia Horsetail Plus , 60 capsules
    -13% Promo FD

    Integralia Horse Tail Plus, 60 capsules

    Regular price €9,50 0,16 € / 1ud
    Sale price €9,50 Regular price €10,97
    You are saving: -€1,47
    0,16 € / 1ud
  • Integralia Exidiet Slim 60 Capsules
    -32%

    Integralia Exidiet Slim 60 Capsules

    Regular price €18,70 0,31 € / 1ud
    Sale price €18,70 Regular price €27,47
    You are saving: -€8,77
    0,31 € / 1ud
  • Integralia Slim Originalia Syrup 500ml.
    -12% Promo FD

    Integralia Slim Originalia Syrup 500ml.

    Regular price €17,30 3,46 € / 100ml
    Sale price €17,30 Regular price €19,74
    You are saving: -€2,44
    3,46 € / 100ml
  • Interapothek Nutrition Night, 30 capsules
    -21% Promo FD

    Interapothek Nutrition Night, 30 capsules

    Regular price €6,30 0,21 € / 1ud
    Sale price €6,30 Regular price €7,95
    You are saving: -€1,65
    0,21 € / 1ud
  • Intersa Chlorelpure , 500 ml
    -12%

    Intersa Chlorelpure, 500 ml

    Regular price €19,20 3,84 € / 100ml
    Sale price €19,20 Regular price €21,87
    You are saving: -€2,67
    3,84 € / 100ml
  • Intersa Drenactif Sin , 500 ml
    -9%

    Intersa Drenactif Sin , 500 ml

    Regular price €19,00 3,8 € / 100ml
    Sale price €19,00 Regular price €20,77
    You are saving: -€1,77
    3,8 € / 100ml
  • Intersa Drenaren , 20 ampoules
    -8%

    Intersa Drenaren , 20 ampoules

    Regular price €16,40 0,82 € / 1ud
    Sale price €16,40 Regular price €17,83
    You are saving: -€1,43
    0,82 € / 1ud
  • Intersa Nopal Bisiluet , 80 capsules
    -10% Promo FD

    Intersa Nopal Bisiluet , 80 capsules

    Regular price €15,00 0,19 € / 1ud
    Sale price €15,00 Regular price €16,70
    You are saving: -€1,70
    0,19 € / 1ud
  • Isola Bio Organic Oat Drink , 1 litre
    -7%

    Isola Bio Organic Oat Drink , 1 litre

    Regular price €11,60 1,16 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €12,42
    You are saving: -€0,82
    1,16 € / 100ml
  • Jellybell Atrion Bell 30Sticks
    -30% Promo FD

    Jellybell Atrion Bell 30Sticks

    Regular price €29,00 0,97 € / 1ud
    Sale price €29,00 Regular price €41,54
    You are saving: -€12,54
    0,97 € / 1ud
  • Jellybell Sal Salys-90 03 Fep 90 Tablets
    -31% Promo FD

    Jellybell Sal Salys-90 03 Fep 90 Tablets

    Regular price €19,10 0,21 € / 1ud
    Sale price €19,10 Regular price €27,61
    You are saving: -€8,51
    0,21 € / 1ud
  • Lavigor Lavidrena, 20 Vials Of 10 Ml
    -21%

    Lavigor Lavidrena, 20 Vials Of 10 Ml

    Regular price €23,70 237,0 € / 100ml
    Sale price €23,70 Regular price €29,93
    You are saving: -€6,23
    237,0 € / 100ml
  • Lavigor Lavigras Forte , 60 capsules
    -12% Promo FD

    Lavigor Lavigras Forte , 60 capsules

    Regular price €16,90 0,28 € / 1ud
    Sale price €16,90 Regular price €19,17
    You are saving: -€2,27
    0,28 € / 1ud
  • Organic Tahin Lime Lime , 225 gr
    -5%

    Organic Tahin Lime Lime , 225 gr

    Regular price €4,80 2,13 € / 100gr
    Sale price €4,80 Regular price €5,05
    You are saving: -€0,25
    2,13 € / 100gr
  • Lindaren Diet Whey Chocolate Flavour Lindaren Diet , 500 g
    -9%

    Lindaren Diet Whey Chocolate Flavour Lindaren Diet , 500 g

    Regular price €13,00 2,6 € / 100gr
    Sale price €13,00 Regular price €14,28
    You are saving: -€1,28
    2,6 € / 100gr
  • Lindaren Buttermilk Neutral Flavour Lindaren Diet, 500g
    -18%

    Lindaren Buttermilk Neutral Flavour Lindaren Diet, 500g

    Regular price €12,70 2,54 € / 100gr
    Sale price €12,70 Regular price €15,50
    You are saving: -€2,80
    2,54 € / 100gr
  • Lipodrevit Complex 4 450 Ml
    -7% Promo FD

    Lipodrevit Complex 4 450 Ml

    Regular price €20,90 4,64 € / 100ml
    Sale price €20,90 Regular price €22,54
    You are saving: -€1,64
    4,64 € / 100ml
  • Lusodiete Diuryk 1 100 Capsules
    -40% Oportunidades

    Lusodiete Diuryk 1 100 Capsules

    Regular price €20,01 0,2 € / 1ud
    Sale price €20,01 Regular price €33,43
    You are saving: -€13,42
    0,2 € / 1ud
  • Mahen Fitopat, 90 Capsules
    -10% Promo FD

    Mahen Fitopat, 90 Capsules

    Regular price €26,60 0,3 € / 1ud
    Sale price €26,60 Regular price €29,57
    You are saving: -€2,97
    0,3 € / 1ud
  • Marnys Evening Primrose Oil (Mar-Vitoil) 500Mg. 150Spheres
    -27%

    Marnys Evening Primrose Oil (Mar-Vitoil) 500Mg. 150Spheres

    Regular price €22,50 0,15 € / 1ud
    Sale price €22,50 Regular price €30,63
    You are saving: -€8,13
    0,15 € / 1ud