Collection:

Slimming

  • Artesania Rumex 10 (Weight Control) Pot 80Gr.
    -16% Promo FD

    Artesania Rumex 10 (Weight Control) Pot 80Gr.

    Regular price €6,00 7,5 € / 100gr
    Sale price €6,00 Regular price €7,12
    You are saving: -€1,12
    7,5 € / 100gr
  • Ayurveda Black Mustard Oil , 500 ml
    -5%

    Ayurveda Black Mustard Oil , 500 ml

    Regular price €58,38 11,68 € / 100ml
    Sale price €58,38 Regular price €61,45
    You are saving: -€3,07
    11,68 € / 100ml
  • Ayurveda Triphala, 60 Capsules
    -25% Promo FD

    Ayurveda Triphala, 60 capsules

    Regular price €22,40 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,40 Regular price €29,90
    You are saving: -€7,50
    0,37 € / 1ud
  • B.Green Drenax 500Ml.
    -15% Promo FD

    B.Green Drenax 500Ml.

    Regular price €17,00 3,4 € / 100ml
    Sale price €17,00 Regular price €19,90
    You are saving: -€2,90
    3,4 € / 100ml
  • Bequisa Relaxbeq 60 Capsules
    -16% Promo FD

    Bequisa Relaxbeq 60 Capsules

    Regular price €12,60 0,21 € / 1ud
    Sale price €12,60 Regular price €14,95
    You are saving: -€2,35
    0,21 € / 1ud
  • Bequisa Rosehip 100Pearls.
    -27%

    Bequisa Rosehip 100Pearls.

    Regular price €13,60 0,14 € / 1ud
    Sale price €13,60 Regular price €18,65
    You are saving: -€5,05
    0,14 € / 1ud
  • Bequisa Slibeq 120 Capsules
    -12% Promo FD

    Bequisa Slibeq 120 Capsules

    Regular price €19,30 0,16 € / 1ud
    Sale price €19,30 Regular price €21,88
    You are saving: -€2,58
    0,16 € / 1ud
  • Bie3 Fibre with Fruit 3 G, 24 Sticks
    -11%

    Bie3 Fibre with Fruit 3 G, 24 Sticks

    Regular price €7,50 250,0 € / 100gr
    Sale price €7,50 Regular price €8,40
    You are saving: -€0,90
    250,0 € / 100gr
  • Biform 50+ Flat Belly Expert, 48 Capsules
    -22%

    Biform 50+ Flat Belly Expert, 48 Capsules

    Regular price €14,80 0,31 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €19,09
    You are saving: -€4,29
    0,31 € / 1ud
  • Biform Biform Citrus Aurantium , 60 capsules
    -21%

    Biform Biform Citrus Aurantium , 60 capsules

    Regular price €24,40 0,41 € / 1ud
    Sale price €24,40 Regular price €30,91
    You are saving: -€6,51
    0,41 € / 1ud
  • Biform Biform Citrus Drainage , 250 ml
    -14% Promo FD

    Biform Biform Citrus Drainage , 250 ml

    Regular price €14,30 5,72 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €16,68
    You are saving: -€2,38
    5,72 € / 100ml
  • Biform Biform L Carnitine 2000 Mg , 14 vials of 10 ml
    -28% Promo FD

    Biform Biform L Carnitine 2000 Mg , 14 vials of 10 ml

    Regular price €18,80 188,0 € / 100ml
    Sale price €18,80 Regular price €26,18
    You are saving: -€7,38
    188,0 € / 100ml
  • Biform Biform Orange Power With Curcuma , 500 ml
    -12%

    Biform Biform Orange Power With Curcuma , 500 ml

    Regular price €23,00 4,6 € / 100ml
    Sale price €23,00 Regular price €26,16
    You are saving: -€3,16
    4,6 € / 100ml
  • Biform Biform Spacific M-Zone , 48 capsules
    -15% Promo FD

    Biform Biform Spacific Zona M, 48 capsules

    Regular price €22,70 0,47 € / 1ud
    Sale price €22,70 Regular price €26,85
    You are saving: -€4,15
    0,47 € / 1ud
  • Biform Block Double Action , 30 capsules
    -16% Promo FD

    Biform Block Double Action , 30 capsules

    Regular price €15,30 0,51 € / 1ud
    Sale price €15,30 Regular price €18,13
    You are saving: -€2,83
    0,51 € / 1ud
  • Biform Drainage Activator, 250 Ml
    -7% Promo FD

    Biform Drainage Activator, 250 Ml

    Regular price €15,30 6,12 € / 100ml
    Sale price €15,30 Regular price €16,53
    You are saving: -€1,23
    6,12 € / 100ml
  • Biform Garcinia 1500 Complex, 42 Capsules
    -20%

    Biform Garcinia 1500 Complex, 42 Capsules

    Regular price €19,30 0,46 € / 1ud
    Sale price €19,30 Regular price €24,07
    You are saving: -€4,77
    0,46 € / 1ud
  • Bioserum Lessobes 1 Lipo-Reducer 250Ml.
    -48% Promo FD

    Bioserum Lessobes 1 Lipo-Reducer 250Ml.

    Regular price €13,60 5,44 € / 100ml
    Sale price €13,60 Regular price €26,29
    You are saving: -€12,69
    5,44 € / 100ml
  • Bioserum Lessobes 3 Depur , 250 ml
    -9%

    Bioserum Lessobes 3 Depur , 250 ml

    Regular price €15,20 6,08 € / 100ml
    Sale price €15,20 Regular price €16,73
    You are saving: -€1,53
    6,08 € / 100ml
  • Biotona Maqui Powder - Maqui Raw Powder, 150 g
    -15% Promo FD

    Biotona Maqui Powder - Maqui Raw Powder, 150 g

    Regular price €29,43 19,62 € / 100gr
    Sale price €29,43 Regular price €34,62
    You are saving: -€5,19
    19,62 € / 100gr
  • Biotona Phyto-Detox Organic Powder , 200 g
    -16%

    Biotona Phyto-Detox Organic Powder , 200 g

    Regular price €17,80 8,9 € / 100gr
    Sale price €17,80 Regular price €21,14
    You are saving: -€3,34
    8,9 € / 100gr
  • Bonusan Chlorella , 60 capsules
    -24%

    Bonusan Chlorella , 60 capsules

    Regular price €18,30 0,31 € / 1ud
    Sale price €18,30 Regular price €23,99
    You are saving: -€5,69
    0,31 € / 1ud
  • Cfn Lepnase, 45 Capsules
    -23% Promo FD

    Cfn Lepnase, 45 Capsules

    Regular price €24,38 0,54 € / 1ud
    Sale price €24,38 Regular price €31,47
    You are saving: -€7,09
    0,54 € / 1ud
  • Cfn Linfluid Drops , 60 ml
    -13% Promo FD

    Cfn Linfluid Drops , 60 ml

    Regular price €12,50 20,83 € / 100ml
    Sale price €12,50 Regular price €14,41
    You are saving: -€1,91
    20,83 € / 100ml
  • Cinfa Ns Drenante 250 ml
    -5% Promo FD

    Cinfa Ns Drenante 250 ml

    Regular price €17,70 7,08 € / 100ml
    Sale price €17,70 Regular price €18,63
    You are saving: -€0,93
    7,08 € / 100ml
  • Cumediet Detox 1 90Comp.
    -20% Promo FD

    Cumediet Detox 1 90Comp.

    Regular price €26,80 26,8 € / 1ud
    Sale price €26,80 Regular price €33,37
    You are saving: -€6,57
    26,8 € / 1ud
  • Cumediet Detox+ Golden 90Comp.
    -20%

    Cumediet Detox+ Golden 90Comp.

    Regular price €27,80 27,8 € / 1ud
    Sale price €27,80 Regular price €34,65
    You are saving: -€6,85
    27,8 € / 1ud
  • D4U (Diet For You) Liquid Drainer 90 Capsules
    -25%

    D4U (Diet For You) Liquid Drainer 90 Capsules

    Regular price €22,50 0,25 € / 1ud
    Sale price €22,50 Regular price €30,18
    You are saving: -€7,68
    0,25 € / 1ud
  • D4U (Diet For You) Vitamin C 1200Mg.90 Tablets
    -25%

    D4U (Diet For You) Vitamin C 1200Mg.90 Tablets

    Regular price €29,60 0,33 € / 1ud
    Sale price €29,60 Regular price €39,71
    You are saving: -€10,11
    0,33 € / 1ud
  • Derbos Depsan Detox 250Ml.
    -5%

    Derbos Depsan Detox 250Ml.

    Regular price €17,09 6,84 € / 100ml
    Sale price €17,09 Regular price €18,08
    You are saving: -€0,99
    6,84 € / 100ml