• Miniland Ecothermibag 500Ml Insulated Bag
  • Miniland Ecothermibag 500Ml Insulated Bag
-31%

Miniland Ecothermibag 500Ml Insulated Bag

SKUMI8413082895549

Isothermal bag 500ml. Eco.

Regular price €11,62 2,32 € / 100ml
Sale price €11,62 Regular price €16,90
You are saving: -€5,28
2,32 € / 100ml
Miniland Ecothermibag 500Ml Insulated Bag
Miniland Ecothermibag 500Ml Insulated Bag
Regular price €11,62 2,32 € / 100ml
Sale price €11,62 Regular price €16,90
You are saving: -€5,28
2,32 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me