• Miniland Thermibag Candy 500Ml Isothermic Bag
-32%

Miniland Thermibag Candy 500Ml Isothermic Bag

SKUMI8413082894955

Candy 500ml thermal sleeve. Dolce collection.

Regular price €10,06 2,01 € / 100ml
Sale price €10,06 Regular price €14,90
You are saving: -€4,84
2,01 € / 100ml
Miniland Thermibag Candy 500Ml Isothermic Bag
Miniland Thermibag Candy 500Ml Isothermic Bag
Regular price €10,06 2,01 € / 100ml
Sale price €10,06 Regular price €14,90
You are saving: -€4,84
2,01 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me