• Miniland Thermibag Mint 700Ml Isothermal Bag
-31%

Miniland Thermibag Mint 700Ml Isothermal Bag

SKUMI8413082895006

700ml Mint thermal pouch. Dolce Collection.

Regular price €11,58 1,65 € / 100ml
Sale price €11,58 Regular price €16,90
You are saving: -€5,32
1,65 € / 100ml
Sold out
Miniland Thermibag Mint 700Ml Isothermal Bag
Miniland Thermibag Mint 700Ml Isothermal Bag
Regular price €11,58 1,65 € / 100ml
Sale price €11,58 Regular price €16,90
You are saving: -€5,32
1,65 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me