• Miniland Thermibag Candy 700Ml Isothermic Bag
-31%

Miniland Thermibag Candy 700Ml Isothermic Bag

SKUMI8413082895013

Candy 700ml cooler. Dolce collection.

Regular price €11,62 1,66 € / 100ml
Sale price €11,62 Regular price €16,90
You are saving: -€5,28
1,66 € / 100ml
Miniland Thermibag Candy 700Ml Isothermic Bag
Miniland Thermibag Candy 700Ml Isothermic Bag
Regular price €11,62 1,66 € / 100ml
Sale price €11,62 Regular price €16,90
You are saving: -€5,28
1,66 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me