• Miniland Isothermal Bag Ecothermibag 700Ml
  • Miniland Isothermal Bag Ecothermibag 700Ml
-8% Promo FD

Miniland Isothermal Bag Ecothermibag 700Ml

SKUMI8413082895563

Isothermal bag 700ml. Eco.

Regular price €14,42 2,06 € / 100ml
Sale price €14,42 Regular price €15,61
You are saving: -€1,19
2,06 € / 100ml
Sold out
Miniland Isothermal Bag Ecothermibag 700Ml
Miniland Isothermal Bag Ecothermibag 700Ml
Regular price €14,42 2,06 € / 100ml
Sale price €14,42 Regular price €15,61
You are saving: -€1,19
2,06 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me