Collection:

Cat health products

  • Elizabethan Necklace Velfast 20, 1 Unit
    -9%

    Elizabethan Necklace Velfast 20, 1 Unit

    Regular price €10,10 10,1 € / 1ud
    Sale price €10,10 Regular price €11,12
    You are saving: -€1,02
    10,1 € / 1ud
  • Elizabethan Necklace Velfast 25, 1 Unit
    -10%

    Elizabethan Necklace Velfast 25, 1 Unit

    Regular price €12,60 4,92 € / 1kg
    Sale price €12,60 Regular price €13,98
    You are saving: -€1,38
    4,92 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Velfast 30, 1 Unit
    -40%

    Elizabethan Necklace Velfast 30, 1 Unit

    Regular price €14,30 14,3 € / 1ud
    Sale price €14,30 Regular price €23,70
    You are saving: -€9,40
    14,3 € / 1ud
  • Vetramil 10Cmx10 cm 5Pads
    -9% Promo FD

    Vetramil 10Cmx10 cm 5Pads

    Regular price €21,30 266,25 € / 1kg
    Sale price €21,30 Regular price €23,43
    You are saving: -€2,13
    266,25 € / 1kg
  • Vétoquinol Calo-Pet Paste 120 g
    -21%

    Vétoquinol Calo-Pet Paste 120 g

    Regular price €15,20 126,67 € / 1kg
    Sale price €15,20 Regular price €19,16
    You are saving: -€3,96
    126,67 € / 1kg
  • Stangest Vermistop Blister, 20 Tablets
    -21%

    Stangest Vermistop Blister, 20 Tablets

    Regular price €9,60 213,33 € / 1kg
    Sale price €9,60 Regular price €12,11
    You are saving: -€2,51
    213,33 € / 1kg
  • Vétoquinol Bezo-Pet Paste 120 g
    -7%

    Vétoquinol Bezo-Pet Paste 120 g

    Regular price €15,40 128,33 € / 1kg
    Sale price €15,40 Regular price €16,48
    You are saving: -€1,08
    128,33 € / 1kg
  • Vétoquinol Ipakitine 60 g
    -5%

    Vétoquinol Ipakitine 60 g

    Regular price €24,00 400,0 € / 1kg
    Sale price €24,00 Regular price €25,26
    You are saving: -€1,26
    400,0 € / 1kg
  • Vétoquinol Zylkene 225 mg 30 capsules
    -5%

    Vétoquinol Zylkene 225 mg 30 capsules

    Regular price €36,90 1153,13 € / 1kg
    Sale price €36,90 Regular price €38,84
    You are saving: -€1,94
    1153,13 € / 1kg
  • Vetnova Xtreme Catnip Herb 14.4gr + XTREME Catnip Spray 118 ml
    -8% Promo FD

    Vetnova Xtreme Catnip Herb 14.4gr + XTREME Catnip Spray 118 ml

    Regular price €16,00 120,3 € / 1kg
    Sale price €16,00 Regular price €17,38
    You are saving: -€1,38
    120,3 € / 1kg
  • Zoetis Redomin Calcium 30 tablets
    -5%

    Zoetis Redomin Calcium 30 tablets

    Regular price €17,00 566,67 € / 1kg
    Sale price €17,00 Regular price €17,89
    You are saving: -€0,89
    566,67 € / 1kg
  • Zotal Iodal 1 Litre (Povidone Iodine)
    -19%

    Zotal Iodal 1 Litre (Povidone Iodine)

    Regular price €18,70 18,7 € / 1kg
    Sale price €18,70 Regular price €22,95
    You are saving: -€4,25
    18,7 € / 1kg
  • Zotal Iodal 500Ml (Povidone Iodine)
    -25%

    Zotal Iodal 500Ml (Povidone Iodine)

    Regular price €8,30 16,6 € / 1kg
    Sale price €8,30 Regular price €11,00
    You are saving: -€2,70
    16,6 € / 1kg
  • Zylkene Plus 225 10-30Kg 30Cap
    -7%

    Zylkene Plus 225 10-30Kg 30Cap

    Regular price €33,60 1120,0 € / 1kg
    Sale price €33,60 Regular price €36,20
    You are saving: -€2,60
    1120,0 € / 1kg
  • Zylkene Plus 450 15-60Kg 30Cap
    -5%

    Zylkene Plus 450 15-60Kg 30Cap

    Regular price €56,70 1890,0 € / 1kg
    Sale price €56,70 Regular price €59,68
    You are saving: -€2,98
    1890,0 € / 1kg
  • Drasanvi Drgreen CBD Oil 2,5% , 10 ml
    -8%

    Drasanvi Drgreen CBD Oil 2,5% , 10 ml

    Regular price €17,05 170,5 € / 100ml
    Sale price €17,05 Regular price €18,50
    You are saving: -€1,45
    170,5 € / 100ml
  • Drasanvi Drgreen CBD Oil 5% , 10 ml
    -28%

    Drasanvi Drgreen CBD Oil 5% , 10 ml

    Regular price €23,04 230,4 € / 100ml
    Sale price €23,04 Regular price €32,00
    You are saving: -€8,96
    230,4 € / 100ml
  • Enecta Hemp Oil for Pets 1500 mg, 30 ml
    -52%

    Enecta Hemp Oil for Pets 1500 mg, 30 ml

    Regular price €28,60 95,33 € / 100ml
    Sale price €28,60 Regular price €59,95
    You are saving: -€31,35
    95,33 € / 100ml
  • Enecta Hemp Oil For Pets 500 Mg , 10 ml
    -52%

    Enecta Hemp Oil For Pets 500 Mg , 10 ml

    Regular price €12,40 124,0 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €25,95
    You are saving: -€13,55
    124,0 € / 100ml
  • Stangest Chondrocare 30 Tablets
    -5%

    Stangest Chondrocare 30 Tablets

    Regular price €32,30 1,08 € / 1ud
    Sale price €32,30 Regular price €34,14
    You are saving: -€1,84
    1,08 € / 1ud
  • Stangest Chondrocare 90 Tablets
    -6%

    Stangest Chondrocare 90 Tablets

    Regular price €57,40 0,64 € / 1ud
    Sale price €57,40 Regular price €61,00
    You are saving: -€3,60
    0,64 € / 1ud
  • Stangest Cronicare Oil, 100 Ml
    -5%

    Stangest Cronicare Oil, 100 Ml

    Regular price €75,60 75,6 € / 100ml
    Sale price €75,60 Regular price €79,58
    You are saving: -€3,98
    75,6 € / 100ml
  • Stangest Cronicare Oil, 30 Ml
    -18%

    Stangest Cronicare Oil, 30 Ml

    Regular price €23,80 79,33 € / 100ml
    Sale price €23,80 Regular price €29,00
    You are saving: -€5,20
    79,33 € / 100ml
  • Stangest Cronicare, 120 Tablets
    -15%

    Stangest Cronicare, 120 Tablets

    Regular price €50,99 351,66 € / 1kg
    Sale price €50,99 Regular price €60,13
    You are saving: -€9,14
    351,66 € / 1kg
  • Stangest Cronicare, 60 Tablets
    -10%

    Stangest Cronicare, 60 Tablets

    Regular price €26,90 0,45 € / 1ud
    Sale price €26,90 Regular price €29,94
    You are saving: -€3,04
    0,45 € / 1ud
  • Stangest Zen, 30 Tablets
    -5%

    Stangest Zen, 30 Tablets

    Regular price €14,60 153,68 € / 1kg
    Sale price €14,60 Regular price €15,37
    You are saving: -€0,77
    153,68 € / 1kg
  • Stanvet Natural Zen Relax Collar 60 cm
    -5%

    Stanvet Natural Zen Relax Collar 60 cm

    Regular price €20,45 20,45 € / 1ud
    Sale price €20,45 Regular price €21,53
    You are saving: -€1,08
    20,45 € / 1ud
  • Virbac Allerderm Normal Skin Shampoo 250 Ml
    -8%

    Virbac Allerderm Normal Skin Shampoo 250 Ml

    Regular price €13,90 5,56 € / 100ml
    Sale price €13,90 Regular price €15,03
    You are saving: -€1,13
    5,56 € / 100ml
  • Virbac Allerderm Sensitive Skin Shampoo 250 Ml
    -9%

    Virbac Allerderm Sensitive Skin Shampoo 250 Ml

    Regular price €16,50 6,6 € / 100ml
    Sale price €16,50 Regular price €18,20
    You are saving: -€1,70
    6,6 € / 100ml
  • Virbac Allermyl Shampoo 250 Ml
    -13%

    Virbac Allermyl Shampoo 250 Ml

    Regular price €20,40 8,16 € / 100ml
    Sale price €20,40 Regular price €23,40
    You are saving: -€3,00
    8,16 € / 100ml