Collection:

Cat health products

  • Dermoscent Atop7 Spot On Dogs Cats 10-20Kg
    -14% Promo FD

    Dermoscent Atop7 Spot On Dogs Cats 10-20Kg

    Regular price €25,70 778,79 € / 1kg
    Sale price €25,70 Regular price €29,94
    You are saving: -€4,24
    778,79 € / 1kg
  • Dermoscent Atop7 Spot On Dogs Cats 20-40Kg
    -9%

    Dermoscent Atop7 Spot On Dogs Cats 20-40Kg

    Regular price €29,39 918,44 € / 1kg
    Sale price €29,39 Regular price €32,24
    You are saving: -€2,85
    918,44 € / 1kg
  • Calier Ado Eqmina 70 ml Spray
    -11%

    Calier Ado Eqmina 70 ml Spray

    Regular price €9,10
    Sale price €9,10 Regular price €10,24
    You are saving: -€1,14
  • Drasanvi Drgreen Dermagreen Skin , 50 ml
    -12%

    Drasanvi Drgreen Dermagreen Skin , 50 ml

    Regular price €14,40 28,8 € / 100ml
    Sale price €14,40 Regular price €16,30
    You are saving: -€1,90
    28,8 € / 100ml
  • Drasanvi Drgreen Renalgreen , 48 tablets
    -10%

    Drasanvi Drgreen Renalgreen , 48 tablets

    Regular price €19,51 0,41 € / 1ud
    Sale price €19,51 Regular price €21,75
    You are saving: -€2,24
    0,41 € / 1ud
  • Drasanvi Drgreen Alergreen Oral Solution , 120 ml
    -15%

    Drasanvi Drgreen Alergreen Oral Solution , 120 ml

    Regular price €25,40 21,17 € / 100ml
    Sale price €25,40 Regular price €30,05
    You are saving: -€4,65
    21,17 € / 100ml
  • Drasanvi Drgreen Renalgreen Oral Solution , 50 ml
    -17%

    Drasanvi Drgreen Renalgreen Oral Solution , 50 ml

    Regular price €16,41 32,82 € / 100ml
    Sale price €16,41 Regular price €19,80
    You are saving: -€3,39
    32,82 € / 100ml
  • Energel Oral Paste 80 gr
    -5%

    Energel Oral Paste 80 gr

    Regular price €10,80 135,0 € / 1kg
    Sale price €10,80 Regular price €11,37
    You are saving: -€0,57
    135,0 € / 1kg
  • Feliway Optimum Refill 48 ml
    -24%

    Feliway Optimum Refill 48 ml

    Regular price €26,70 55,63 € / 100ml
    Sale price €26,70 Regular price €35,05
    You are saving: -€8,35
    55,63 € / 100ml
  • Feliway Classic 3X48 ml
    -24%

    Feliway Classic 3X48 ml

    Regular price €54,60 113,75 € / 100ml
    Sale price €54,60 Regular price €71,73
    You are saving: -€17,13
    113,75 € / 100ml
  • Feliway Friends 3X48 ml
    -21%

    Feliway Friends 3X48 ml

    Regular price €53,60 111,67 € / 100ml
    Sale price €53,60 Regular price €67,87
    You are saving: -€14,27
    111,67 € / 100ml
  • Feliway Help Diffuser + Refill
    -19%

    Feliway Help Diffuser + Refill

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €12,62
    You are saving: -€2,42
    10,2 € / 1ud
  • Flexadin Plus Min 90 Cds
    -5%

    Flexadin Plus Min 90 Cds

    Regular price €36,50 240,13 € / 1kg
    Sale price €36,50 Regular price €38,42
    You are saving: -€1,92
    240,13 € / 1kg
  • Flexadin Advance Cw Cat 30Cpd
    -5%

    Flexadin Advance Cw Cat 30Cpd

    Regular price €38,60 1206,25 € / 1kg
    Sale price €38,60 Regular price €40,63
    You are saving: -€2,03
    1206,25 € / 1kg
  • Stangest Floravet Complex, 25 Tablets
    -7%

    Stangest Floravet Complex, 25 Tablets

    Regular price €15,40 181,18 € / 1kg
    Sale price €15,40 Regular price €16,49
    You are saving: -€1,09
    181,18 € / 1kg
  • Frontline Petcare Skin Protection Gel 100 ml
    -7%

    Frontline Petcare Skin Protection Gel 100 ml

    Regular price €10,40 10,4 € / 100ml
    Sale price €10,40 Regular price €11,13
    You are saving: -€0,73
    10,4 € / 100ml
  • Isabelino Funcol Click Necklace (Footprints) Green No. 15, 12U
    -48%

    Isabelino Funcol Click Necklace (Footprints) Green No. 15, 12U

    Regular price €3,80 3,35 € / 1kg
    Sale price €3,80 Regular price €7,29
    You are saving: -€3,49
    3,35 € / 1kg
  • Isabelino Funcol Click Necklace (Footprints) Yellow N20, 12U
    -47%
  • Isabelino Funcol Click Necklace (Footprints) Red No. 25, 12U
    -46%

    Isabelino Funcol Click Necklace (Footprints) Red No. 25, 12U

    Regular price €5,60 2,15 € / 1kg
    Sale price €5,60 Regular price €10,39
    You are saving: -€4,79
    2,15 € / 1kg
  • Omnicutis 30 capsules
    -0%

    Omnicutis 30 capsules

    Regular price €14,80 0,49 € / 1ud
    Sale price €14,80 Regular price €14,81
    You are saving: -€0,01
    0,49 € / 1ud
  • Omnicutis Liquid 200 ml
    -12%

    Omnicutis Liquid 200 ml

    Regular price €28,70 14,35 € / 100ml
    Sale price €28,70 Regular price €32,55
    You are saving: -€3,85
    14,35 € / 100ml
  • Omnimatrix Septifree 50 ml

    Regular price €16,13 32,26 € / 100ml
    Sale price €16,13 Regular price €16,13
    You are saving: -€0,00
    32,26 € / 100ml
  • Impromune 20Cpd
    -7%

    Impromune 20Cpd

    Regular price €27,90 362,34 € / 1kg
    Sale price €27,90 Regular price €29,99
    You are saving: -€2,09
    362,34 € / 1kg
  • Vetnova Multiva Viramax 30 chews
    -24%

    Vetnova Multiva Viramax 30 chews

    Regular price €13,99 13,99 € / 1ud
    Sale price €13,99 Regular price €18,50
    You are saving: -€4,51
    13,99 € / 1ud
  • JTPharma Biotin B Zinc Selenium, 60 tablets
    -16%

    JTPharma Biotin B Zinc Selenium, 60 tablets

    Regular price €23,40 312,0 € / 1kg
    Sale price €23,40 Regular price €27,89
    You are saving: -€4,49
    312,0 € / 1kg
  • JTPharma Whole Laxavet, 55 ml
    -6%

    JTPharma Whole Laxavet, 55 ml

    Regular price €13,00 23,64 € / 100ml
    Sale price €13,00 Regular price €13,89
    You are saving: -€0,89
    23,64 € / 100ml
  • JTPharma Enterovital, 60 tablets
    -17%

    JTPharma Enterovital, 60 tablets

    Regular price €37,00 389,47 € / 1kg
    Sale price €37,00 Regular price €44,53
    You are saving: -€7,53
    389,47 € / 1kg
  • JTPharma Pancrea Pharma, 60 tablets
    -16%

    JTPharma Pancrea Pharma, 60 tablets

    Regular price €27,40 365,33 € / 1kg
    Sale price €27,40 Regular price €32,56
    You are saving: -€5,16
    365,33 € / 1kg
  • JTPharma Uro Pharma, 55 ml
    -6%

    JTPharma Uro Pharma, 55 ml

    Regular price €16,30 29,64 € / 100ml
    Sale price €16,30 Regular price €17,41
    You are saving: -€1,11
    29,64 € / 100ml
  • JTPharma Vitamin C, 55 ml
    -17%

    JTPharma Vitamin C, 55 ml

    Regular price €15,50 28,18 € / 100ml
    Sale price €15,50 Regular price €18,74
    You are saving: -€3,24
    28,18 € / 100ml