Collection:

Dogs

  • Stangest MSM, 60 Tablets
    -13%

    Stangest MSM, 60 Tablets

    Regular price €19,20
    Sale price €19,20 Regular price €22,11
    You are saving: -€2,91
  • Movejoint 120 Tablets
    -15%

    Movejoint 120 Tablets

    Regular price €41,40 0,35 € / 1ud
    Sale price €41,40 Regular price €48,63
    You are saving: -€7,23
    0,35 € / 1ud
  • Stangest Gastroprotect, 30 Tablets
    -10%

    Stangest Gastroprotect, 30 Tablets

    Regular price €16,20 158,82 € / 1kg
    Sale price €16,20 Regular price €17,96
    You are saving: -€1,76
    158,82 € / 1kg
  • Cosequin Advance Msm Ha 250Cpd
    -5%

    Cosequin Advance Msm Ha 250Cpd

    Regular price €125,20 192,02 € / 1kg
    Sale price €125,20 Regular price €131,79
    You are saving: -€6,59
    192,02 € / 1kg
  • Effitix L Antiparasitic Large Dogs 20-40 Kg, 4 Pipettes
    -5%

    Effitix L Antiparasitic Large Dogs 20-40 Kg, 4 Pipettes

    Regular price €34,30 0,09 € / 100gr
    Sale price €34,30 Regular price €36,04
    You are saving: -€1,74
    0,09 € / 100gr
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 Capsules

    Regular price €52,70
    Sale price €52,70 Regular price €65,37
    You are saving: -€12,67
  • Movoflex Chondroprotector Medium Dogs 15-35kg, 30 Tablets
    -6%

    Movoflex Chondroprotector Medium Dogs 15-35kg, 30 Tablets

    Regular price €32,30 0,09 € / 100gr
    Sale price €32,30 Regular price €34,41
    You are saving: -€2,11
    0,09 € / 100gr
  • Stangest Chondrocare 30 Tablets
    -5%

    Stangest Chondrocare 30 Tablets

    Regular price €32,30 1,08 € / 1ud
    Sale price €32,30 Regular price €34,14
    You are saving: -€1,84
    1,08 € / 1ud
  • Stangest Cardio I 60 Tablets
    -12%

    Stangest Cardio I 60 Tablets

    Regular price €22,30 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,30 Regular price €25,32
    You are saving: -€3,02
    0,37 € / 1ud
  • Effitix S Antiparasitic Small Dogs 4-10 Kg, 24 Pipettes
    -11%

    Effitix S Antiparasitic Small Dogs 4-10 Kg, 24 Pipettes

    Regular price €129,10 1,29 € / 100gr
    Sale price €129,10 Regular price €145,25
    You are saving: -€16,15
    1,29 € / 100gr
  • Virbac Nutribound Dogs Box 3 x 150 Ml
    -19%

    Virbac Nutribound Dogs Box 3 x 150 Ml

    Regular price €29,10
    Sale price €29,10 Regular price €36,02
    You are saving: -€6,92
  • Flee Environmental Deworming Spray, 400 ml
    -15%

    Flee Environmental Deworming Spray, 400 ml

    Regular price €20,20 5,05 € / 100ml
    Sale price €20,20 Regular price €23,67
    You are saving: -€3,47
    5,05 € / 100ml
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 Capsules
    -5%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 Capsules

    Regular price €18,00 0,3 € / 1ud
    Sale price €18,00 Regular price €18,95
    You are saving: -€0,95
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Stanvet Life Dog Repellent Collar
    -11%

    Stangest Stanvet Life Dog Repellent Collar

    Regular price €13,10 13,1 € / 1ud
    Sale price €13,10 Regular price €14,70
    You are saving: -€1,60
    13,1 € / 1ud
  • Stangest Calcium/Phosphorus 500 Tablets
    -19%

    Stangest Calcium/Phosphorus 500 Tablets

    Regular price €17,40 0,03 € / 1ud
    Sale price €17,40 Regular price €21,41
    You are saving: -€4,01
    0,03 € / 1ud
  • Stangest Pipettes Stanvet Life, 4 pcs.
    -10%

    Stangest Pipettes Stanvet Life, 4 pcs.

    Regular price €17,60 4,4 € / 1ud
    Sale price €17,60 Regular price €19,50
    You are saving: -€1,90
    4,4 € / 1ud
  • Virbac Veggiedent Fr3sh M, Dental Snacks for Medium Breed Dogs
    -14%

    Virbac Veggiedent Fr3sh M, Dental Snacks for Medium Breed Dogs

    Regular price €9,80 24,69 € / 1kg
    Sale price €9,80 Regular price €11,42
    You are saving: -€1,62
    24,69 € / 1kg
  • Cosequin Advance Msm Ha 120Cpd
    -10%

    Cosequin Advance Msm Ha 120Cpd

    Regular price €67,05 201,96 € / 1kg
    Sale price €67,05 Regular price €74,54
    You are saving: -€7,49
    201,96 € / 1kg
  • Vectra 3D Dog 1,5-4 Kg, 3 Pipettes
    -16%

    Vectra 3D Dog 1,5-4 Kg, 3 Pipettes

    Regular price €23,30 475,51 € / 1kg
    Sale price €23,30 Regular price €27,58
    You are saving: -€4,28
    475,51 € / 1kg
  • Omnicutis 150 capsules

    Regular price €60,94
    Sale price €60,94 Regular price €60,94
    You are saving: -€0,00
  • Vetramil Ointment 30 gr
    -13%

    Vetramil Ointment 30 gr

    Regular price €20,00 666,67 € / 1kg
    Sale price €20,00 Regular price €22,95
    You are saving: -€2,95
    666,67 € / 1kg
  • Artero Bye Bye Shampoo 250 Ml
    -15%

    Artero Bye Bye Shampoo 250 Ml

    Regular price €14,10 5,64 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €16,66
    You are saving: -€2,56
    5,64 € / 100ml
  • Stangest Urovet-RQ 100 Gr
    -5%

    Stangest Urovet-RQ 100 Gr

    Regular price €21,40 214,0 € / 1kg
    Sale price €21,40 Regular price €22,53
    You are saving: -€1,13
    214,0 € / 1kg
  • Stangest Oncovet II, 240 Gr Powder
    -14%

    Stangest Oncovet II, 240 Gr Powder

    Regular price €31,80 13,25 € / 100gr
    Sale price €31,80 Regular price €37,03
    You are saving: -€5,23
    13,25 € / 100gr
  • Heel Gasteel Vet 30 sachets
    -6%

    Heel Gasteel Vet 30 sachets

    Regular price €13,40 148,89 € / 1kg
    Sale price €13,40 Regular price €14,32
    You are saving: -€0,92
    148,89 € / 1kg
  • Impromune 200Cpd
    -7%

    Impromune 200Cpd

    Regular price €147,60 212,07 € / 1kg
    Sale price €147,60 Regular price €159,05
    You are saving: -€11,45
    212,07 € / 1kg
  • Heel Tusheel Veterinary Cough Syrup Dogs and Cats 150 ml
    -8%

    Heel Tusheel Veterinary Cough Syrup Dogs and Cats 150 ml

    Regular price €6,50
    Sale price €6,50 Regular price €7,08
    You are saving: -€0,58
  • Hyaloral Large Dogs 120 tablets
    -16%

    Hyaloral Large Dogs 120 tablets

    Regular price €66,99 0,56 € / 1ud
    Sale price €66,99 Regular price €79,58
    You are saving: -€12,59
    0,56 € / 1ud
  • Hartmann Cohesive Bandage Peha-Haft 4Mx6Cm, 1pc
    -34%

    Hartmann Cohesive Bandage Peha-Haft 4Mx6Cm, 1pc

    Regular price €1,80 180,0 € / 1kg
    Sale price €1,80 Regular price €2,73
    You are saving: -€0,93
    180,0 € / 1kg
  • Omniomega 540 Capsules
    -10%

    Omniomega 540 Capsules

    Regular price €152,60 0,28 € / 1ud
    Sale price €152,60 Regular price €169,46
    You are saving: -€16,86
    0,28 € / 1ud