Collection:

Dogs

  • Impromune 40Cpd
    -5%

    Impromune 40Cpd

    Regular price €41,60 1223,53 € / 1kg
    Sale price €41,60 Regular price €43,79
    You are saving: -€2,19
    1223,53 € / 1kg
  • Aktivait Small Breed Dog Blister, 60 Tablets
    -8%

    Aktivait Small Breed Dog Blister, 60 Tablets

    Regular price €37,30 621,67 € / 1kg
    Sale price €37,30 Regular price €40,53
    You are saving: -€3,23
    621,67 € / 1kg
  • Pharmadiet Vet-Regul Gel 50 ml
    -5%

    Pharmadiet Vet-Regul Gel 50 ml

    Regular price €14,20 28,4 € / 100ml
    Sale price €14,20 Regular price €14,95
    You are saving: -€0,75
    28,4 € / 100ml
  • Synoquin Small Breed 90Cpd
    -5%

    Synoquin Small Breed 90Cpd

    Regular price €47,40 338,57 € / 1kg
    Sale price €47,40 Regular price €49,89
    You are saving: -€2,49
    338,57 € / 1kg
  • Prolivet Cats and Small Dogs, 30 Tablets
    -5%

    Prolivet Cats and Small Dogs, 30 Tablets

    Regular price €26,50 602,27 € / 1kg
    Sale price €26,50 Regular price €27,98
    You are saving: -€1,48
    602,27 € / 1kg
  • Prolivet Large Dogs 30 Tablets
    -13%

    Prolivet Large Dogs 30 Tablets

    Regular price €47,60 187,4 € / 1kg
    Sale price €47,60 Regular price €54,95
    You are saving: -€7,35
    187,4 € / 1kg
  • Purina Pro Plan Fortiflora Probiotic for Dogs 30x1g
    -33%

    Purina Pro Plan Fortiflora Probiotic for Dogs 30x1g

    Regular price €27,00 900,0 € / 1kg
    Sale price €27,00 Regular price €40,40
    You are saving: -€13,40
    900,0 € / 1kg
  • Scalibor Anti-Parasite Dog Collar 48 cm
    -21%

    Scalibor Anti-Parasite Dog Collar 48 cm

    Regular price €23,70 504,26 € / 1kg
    Sale price €23,70 Regular price €30,11
    You are saving: -€6,41
    504,26 € / 1kg
  • Scalibor Dog Anti-Parasite Collar 65 cm
    -22%

    Scalibor Dog Anti-Parasite Collar 65 cm

    Regular price €25,80 25,8 € / 1ud
    Sale price €25,80 Regular price €32,95
    You are saving: -€7,15
    25,8 € / 1ud
  • Advance Canine Adult Mini Chicken Rice 1,5Kg, dog food for dogs
    -10%

    Advance Canine Adult Mini Chicken Rice 1,5Kg, dog food for dogs

    Regular price €11,60 7,73 € / 1kg
    Sale price €11,60 Regular price €12,89
    You are saving: -€1,29
    7,73 € / 1kg
  • Seresto Dog Collar +8Kg Large
    -12%

    Seresto Dog Collar +8Kg Large

    Regular price €35,90 35,9 € / 1ud
    Sale price €35,90 Regular price €40,70
    You are saving: -€4,80
    35,9 € / 1ud
  • Libra Canine Senior 12Kg, dog food for dogs
    -11%

    Libra Canine Senior 12Kg, dog food for dogs

    Regular price €33,15 2,76 € / 1kg
    Sale price €33,15 Regular price €37,20
    You are saving: -€4,05
    2,76 € / 1kg
  • Advance Vet Canine Adult Hypoallergenic 10Kg, dog food
    -17%

    Advance Vet Canine Adult Hypoallergenic 10Kg, dog food

    Regular price €74,49 7,45 € / 1kg
    Sale price €74,49 Regular price €90,17
    You are saving: -€15,68
    7,45 € / 1kg
  • Pharmadiet Oxispeed 60 tablets
    -5%

    Pharmadiet Oxispeed 60 tablets

    Regular price €20,80 0,35 € / 1ud
    Sale price €20,80 Regular price €21,89
    You are saving: -€1,09
    0,35 € / 1ud
  • Frontpro Dewormer For Dogs 4-10 Kg (M), 3 Chewable Tablets
    -19%

    Frontpro Dewormer For Dogs 4-10 Kg (M), 3 Chewable Tablets

    Regular price €33,10 429,87 € / 1kg
    Sale price €33,10 Regular price €40,95
    You are saving: -€7,85
    429,87 € / 1kg
  • Sano & Bello Dental Cleaner 140 gr, dog snack
    -20%

    Sano & Bello Dental Cleaner 140 gr, dog snack

    Regular price €8,40 56,0 € / 1kg
    Sale price €8,40 Regular price €10,53
    You are saving: -€2,13
    56,0 € / 1kg
  • Chondrovet Force Ha 500Cpd
    -10%

    Chondrovet Force Ha 500Cpd

    Regular price €200,15 107,15 € / 1kg
    Sale price €200,15 Regular price €222,41
    You are saving: -€22,26
    107,15 € / 1kg
  • Cystaid Canine 120 capsules
    -21%

    Cystaid Canine 120 capsules

    Regular price €75,50 838,89 € / 1kg
    Sale price €75,50 Regular price €96,01
    You are saving: -€20,51
    838,89 € / 1kg
  • Farmina Vet Life Dog Renal 6X300Gr Box, wet dog food
    -10%

    Farmina Vet Life Dog Renal 6X300Gr Box, wet dog food

    Regular price €21,06 11,7 € / 1kg
    Sale price €21,06 Regular price €23,40
    You are saving: -€2,34
    11,7 € / 1kg
  • Atopivet 180 capsules
    -10%

    Atopivet 180 capsules

    Regular price €58,00 155,5 € / 1kg
    Sale price €58,00 Regular price €64,21
    You are saving: -€6,21
    155,5 € / 1kg
  • Plaqueoff Dental Care Bones Veggie Dog 485 g, dog snack
    -14%

    Plaqueoff Dental Care Bones Veggie Dog 485 g, dog snack

    Regular price €14,60 30,1 € / 1kg
    Sale price €14,60 Regular price €16,95
    You are saving: -€2,35
    30,1 € / 1kg
  • Seresto Dog Collar -8Kg Small
    -10%

    Seresto Dog Collar -8Kg Small

    Regular price €33,80 348,45 € / 1kg
    Sale price €33,80 Regular price €37,74
    You are saving: -€3,94
    348,45 € / 1kg
  • Petbiotics Chondrobiotics , 30 ml

    Regular price €34,90 116,33 € / 100ml
    Sale price €34,90 Regular price €34,90
    You are saving: -€0,00
    116,33 € / 100ml
  • Frontline Tri-Act 20-40Kg, 6 Pipettes
    -23%

    Frontline Tri-Act 20-40Kg, 6 Pipettes

    Regular price €49,50 49,5 € / 1ud
    Sale price €49,50 Regular price €64,21
    You are saving: -€14,71
    49,5 € / 1ud
  • Stangest Hepa T Detox 300 Tablets
    -20%

    Stangest Hepa T Detox 300 Tablets

    Regular price €50,50 0,17 € / 1ud
    Sale price €50,50 Regular price €63,27
    You are saving: -€12,77
    0,17 € / 1ud
  • Synoquin Medium Breed 120 capsules
    -21%

    Synoquin Medium Breed 120 capsules

    Regular price €65,60 0,55 € / 1ud
    Sale price €65,60 Regular price €82,94
    You are saving: -€17,34
    0,55 € / 1ud
  • Pharmadiet Lacristal Neo 10 ml Solution
    -7%

    Pharmadiet Lacristal Neo 10 ml Solution

    Regular price €11,30 113,0 € / 100ml
    Sale price €11,30 Regular price €12,13
    You are saving: -€0,83
    113,0 € / 100ml
  • Kimiderm Reforce 120 capsules
    -12%

    Kimiderm Reforce 120 capsules

    Regular price €43,60 363,33 € / 1kg
    Sale price €43,60 Regular price €49,70
    You are saving: -€6,10
    363,33 € / 1kg
  • Pharmadiet Plasmoral Inmunity, 60 tablets
    -5%

    Pharmadiet Plasmoral Inmunity, 60 tablets

    Regular price €31,00 336,96 € / 1kg
    Sale price €31,00 Regular price €32,63
    You are saving: -€1,63
    336,96 € / 1kg
  • Sustain Small and Medium Breed 30 sachets
    -20%

    Sustain Small and Medium Breed 30 sachets

    Regular price €29,60 36,54 € / 100gr
    Sale price €29,60 Regular price €36,95
    You are saving: -€7,35
    36,54 € / 100gr