Collection:

Dogs

  • Pharmadiet Hyaloral Large and Giant Breed Dogs, 360 Tablets
    -24%

    Pharmadiet Hyaloral Large and Giant Breed Dogs, 360 Tablets

    Regular price €179,99 69,09 € / 1kg
    Sale price €179,99 Regular price €235,78
    You are saving: -€55,79
    69,09 € / 1kg
  • Flexadin Advance Chondroprotector for Dogs, 60 Tablets
    -3%

    Flexadin Advance Chondroprotector for Dogs, 60 Tablets

    Regular price €70,50 354,27 € / 1kg
    Sale price €70,50 Regular price €72,84
    You are saving: -€2,34
    354,27 € / 1kg
  • Kimimove Support, 120 Tablets
    -10%

    Kimimove Support, 120 Tablets

    Regular price €61,20 510,0 € / 1kg
    Sale price €61,20 Regular price €68,21
    You are saving: -€7,01
    510,0 € / 1kg
  • JTPharma Hepato Pharma 60 tablets
    -5%

    JTPharma Hepato Pharma 60 tablets

    Regular price €25,10 0,42 € / 1ud
    Sale price €25,10 Regular price €26,42
    You are saving: -€1,32
    0,42 € / 1ud
  • Cognidine, 60 Tablets
    -5%

    Cognidine, 60 Tablets

    Regular price €31,40 314,0 € / 1kg
    Sale price €31,40 Regular price €33,05
    You are saving: -€1,65
    314,0 € / 1kg
  • Prolivet Medium Dogs 30 Tablets
    -5%

    Prolivet Medium Dogs 30 Tablets

    Regular price €33,90 189,39 € / 1kg
    Sale price €33,90 Regular price €35,68
    You are saving: -€1,78
    189,39 € / 1kg
  • Condrovet Force Ha Large Breeds 360Cpd
    -10%

    Condrovet Force Ha Large Breeds 360Cpd

    Regular price €197,64 126,53 € / 1kg
    Sale price €197,64 Regular price €219,58
    You are saving: -€21,94
    126,53 € / 1kg
  • Kimimove Rapid, 60 Tablets
    -7%

    Kimimove Rapid, 60 Tablets

    Regular price €49,40 823,33 € / 1kg
    Sale price €49,40 Regular price €53,16
    You are saving: -€3,76
    823,33 € / 1kg
  • Lypex Dogs & Cats, 60 Capsules
    -9%

    Lypex Dogs & Cats, 60 Capsules

    Regular price €88,30 1,47 € / 1ud
    Sale price €88,30 Regular price €97,37
    You are saving: -€9,07
    1,47 € / 1ud
  • Hepatosil Plus Medium-Large Breed, 30 Tablets
    -5%

    Hepatosil Plus Medium-Large Breed, 30 Tablets

    Regular price €55,30 83,66 € / 1kg
    Sale price €55,30 Regular price €58,21
    You are saving: -€2,91
    83,66 € / 1kg
  • Condrovet Force Ha 240Cpd
    -10%

    Condrovet Force Ha 240Cpd

    Regular price €94,55 165,3 € / 1kg
    Sale price €94,55 Regular price €105,00
    You are saving: -€10,45
    165,3 € / 1kg
  • Kimimove Ultra, 60 tablets
    -16%

    Kimimove Ultra, 60 tablets

    Regular price €45,70 761,67 € / 1kg
    Sale price €45,70 Regular price €54,56
    You are saving: -€8,86
    761,67 € / 1kg
  • Daforte Plus Oral Gel 50 ml Antidiarrhoeal Dogs and Cats
    -8%

    Daforte Plus Oral Gel 50 ml Antidiarrhoeal Dogs and Cats

    Regular price €17,40 34,8 € / 100ml
    Sale price €17,40 Regular price €18,95
    You are saving: -€1,55
    34,8 € / 100ml
  • Advance Canine Adult Diabetes Colitis 3Kg, dog food for dogs
    -10%

    Advance Canine Adult Diabetes Colitis 3Kg, dog food for dogs

    Regular price €27,10 9,03 € / 1kg
    Sale price €27,10 Regular price €30,11
    You are saving: -€3,01
    9,03 € / 1kg
  • Pharmadiet Inflavet 60 Tablets
    -12%

    Pharmadiet Inflavet 60 Tablets

    Regular price €29,99 0,5 € / 1ud
    Sale price €29,99 Regular price €34,21
    You are saving: -€4,22
    0,5 € / 1ud
  • Synoquin Large Breed 120Cpd
    -18%

    Synoquin Large Breed 120Cpd

    Regular price €78,00 212,53 € / 1kg
    Sale price €78,00 Regular price €94,74
    You are saving: -€16,74
    212,53 € / 1kg
  • Coatex Blister, 240 Capsules
    -5%

    Coatex Blister, 240 Capsules

    Regular price €68,10 159,86 € / 1kg
    Sale price €68,10 Regular price €71,68
    You are saving: -€3,58
    159,86 € / 1kg
  • Pharmadiet Plasmoral Digest Large and Giant Breed, 30 sachets
    -5%

    Pharmadiet Plasmoral Digest Large and Giant Breed, 30 sachets

    Regular price €33,10 290,35 € / 1kg
    Sale price €33,10 Regular price €34,84
    You are saving: -€1,74
    290,35 € / 1kg
  • Pharmadiet Plasmoral Digest Small & Medium Breed, 30 sachets
    -5%

    Pharmadiet Plasmoral Digest Small & Medium Breed, 30 sachets

    Regular price €28,80 411,43 € / 1kg
    Sale price €28,80 Regular price €30,42
    You are saving: -€1,62
    411,43 € / 1kg
  • Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 50 ml
    -10%

    Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 50 ml

    Regular price €18,30 36,6 € / 100ml
    Sale price €18,30 Regular price €20,30
    You are saving: -€2,00
    36,6 € / 100ml
  • Urinaid 60Cpd
    -27%

    Urinaid 60Cpd

    Regular price €43,70 364,17 € / 1kg
    Sale price €43,70 Regular price €59,66
    You are saving: -€15,96
    364,17 € / 1kg
  • Stangest Artivet Complex 300 Tablets
    -9%

    Stangest Artivet Complex 300 Tablets

    Regular price €88,10 0,29 € / 1ud
    Sale price €88,10 Regular price €96,51
    You are saving: -€8,41
    0,29 € / 1ud
  • Pharmadiet Oleoderm 60 capsules
    -7%

    Pharmadiet Oleoderm 60 capsules

    Regular price €21,30 0,36 € / 1ud
    Sale price €21,30 Regular price €22,91
    You are saving: -€1,61
    0,36 € / 1ud
  • Frontpro Dewormer for Dogs 10-25 Kg (L), 3 Chewable Tablets
    -12%

    Frontpro Dewormer for Dogs 10-25 Kg (L), 3 Chewable Tablets

    Regular price €33,90 440,26 € / 1kg
    Sale price €33,90 Regular price €38,74
    You are saving: -€4,84
    440,26 € / 1kg
  • Frontline, 250 ml
    -23%

    Frontline, 250 ml

    Regular price €24,60 9,84 € / 100ml
    Sale price €24,60 Regular price €31,79
    You are saving: -€7,19
    9,84 € / 100ml
  • Condrovet Force Ha Large Breeds 80Cpd
    -11%

    Condrovet Force Ha Large Breeds 80Cpd

    Regular price €49,35 214,57 € / 1kg
    Sale price €49,35 Regular price €55,49
    You are saving: -€6,14
    214,57 € / 1kg
  • Pharmadiet Vitoftal Lutein Gel Plus, 50 ml
    -5%

    Pharmadiet Vitoftal Lutein Gel Plus, 50 ml

    Regular price €23,60 47,2 € / 100ml
    Sale price €23,60 Regular price €24,84
    You are saving: -€1,24
    47,2 € / 100ml
  • Pharmadiet Vetinmune 120 tablets
    -9%

    Pharmadiet Vetinmune 120 tablets

    Regular price €45,90 0,38 € / 1ud
    Sale price €45,90 Regular price €50,29
    You are saving: -€4,39
    0,38 € / 1ud
  • Impromune Dog Cat Palatable Paste 30 ml
    -22%

    Impromune Dog Cat Palatable Paste 30 ml

    Regular price €18,20 60,67 € / 100ml
    Sale price €18,20 Regular price €23,26
    You are saving: -€5,06
    60,67 € / 100ml
  • Entero-Chronic 60Spheres
    -20%

    Entero-Chronic 60Spheres

    Regular price €39,70 115,41 € / 1kg
    Sale price €39,70 Regular price €49,47
    You are saving: -€9,77
    115,41 € / 1kg