Collection:

Phytotherapy

  • Nutergia Ergy C , 125 g
    -24%

    Nutergia Ergy C , 125 g

    Regular price €26,40 21,12 € / 100gr
    Sale price €26,40 Regular price €34,83
    You are saving: -€8,43
    21,12 € / 100gr
  • Nutergia Ergy 3 , 60 pearls
    -20%

    Nutergia Ergy 3, 60 capsules

    Regular price €17,90 0,3 € / 1ud
    Sale price €17,90 Regular price €22,26
    You are saving: -€4,36
    0,3 € / 1ud
  • Nutergia Desmodium Supramineral , 250 ml
    -13%

    Nutergia Desmodium Supramineral , 250 ml

    Regular price €19,30 7,72 € / 100ml
    Sale price €19,30 Regular price €22,30
    You are saving: -€3,00
    7,72 € / 100ml
  • Nutergia Bilein , 60 capsules
    -14% Promo FD

    Nutergia Bilein , 60 capsules

    Regular price €18,40 0,31 € / 1ud
    Sale price €18,40 Regular price €21,52
    You are saving: -€3,12
    0,31 € / 1ud
  • Nutergia Bicebe Plus, 30 Capsules
    -15% Promo FD

    Nutergia Bicebe Plus, 30 Capsules

    Regular price €14,20 0,47 € / 1ud
    Sale price €14,20 Regular price €16,78
    You are saving: -€2,58
    0,47 € / 1ud
  • Nucleodol, 30 Capsules
    -18%

    Nucleodol, 30 Capsules

    Regular price €21,00 0,7 € / 1ud
    Sale price €21,00 Regular price €25,69
    You are saving: -€4,69
    0,7 € / 1ud
  • Nua Reishinua 90 Capsules
    -23% Promo FD

    Nua Reishinua 90 Capsules

    Regular price €35,30 0,39 € / 1ud
    Sale price €35,30 Regular price €45,58
    You are saving: -€10,28
    0,39 € / 1ud
  • Nua Biological Nuadha1000 Dietary Supplement , 90 pearls
    -18%

    Nua Biological Nuadha1000 Dietary Supplement , 90 pearls

    Regular price €79,40 0,88 € / 1ud
    Sale price €79,40 Regular price €96,42
    You are saving: -€17,02
    0,88 € / 1ud
  • NS Lipoless Infusion 20 Sachets
    -10%

    NS Lipoless Infusion 20 Sachets

    Regular price €5,30 0,27 € / 1ud
    Sale price €5,30 Regular price €5,89
    You are saving: -€0,59
    0,27 € / 1ud
  • NS Florabiotic Laxatives 12 Envelopes
    -10%

    NS Florabiotic Laxatives 12 Envelopes

    Regular price €12,70 1,06 € / 1ud
    Sale price €12,70 Regular price €14,11
    You are saving: -€1,41
    1,06 € / 1ud
  • Ns Digestconfort Gases 60 tablets
    -18%

    Ns Digestconfort Gases 60 tablets

    Regular price €9,80 0,16 € / 1ud
    Sale price €9,80 Regular price €12,00
    You are saving: -€2,20
    0,16 € / 1ud
  • NS Cispren Infusion 20 Sachets
    -21% Promo FD

    NS Cispren Infusion 20 Sachets

    Regular price €5,10 0,26 € / 1ud
    Sale price €5,10 Regular price €6,42
    You are saving: -€1,32
    0,26 € / 1ud
  • Novosal Hyposodium salt 200 g
    -30%

    Novosal Hyposodium salt 200 g

    Regular price €3,50 1,75 € / 100gr
    Sale price €3,50 Regular price €4,99
    You are saving: -€1,49
    1,75 € / 100gr
  • Novadiet Senina, 18 Sticks
    -23%

    Novadiet Senina, 18 Sticks

    Regular price €9,30 0,52 € / 1ud
    Sale price €9,30 Regular price €12,05
    You are saving: -€2,75
    0,52 € / 1ud
  • Novadiet Respirit, 20 Vials Of 10 Ml
    -28%

    Novadiet Respirit, 20 Vials Of 10 Ml

    Regular price €20,70 207,0 € / 100ml
    Sale price €20,70 Regular price €28,82
    You are saving: -€8,12
    207,0 € / 100ml
  • Novadiet Prosnova Progress, 60 Capsules
    -15%

    Novadiet Prosnova Progress, 60 Capsules

    Regular price €16,10 0,27 € / 1ud
    Sale price €16,10 Regular price €18,91
    You are saving: -€2,81
    0,27 € / 1ud
  • Novadiet Presalta, 60 Capsules
    -23%

    Novadiet Presalta, 60 Capsules

    Regular price €16,91 0,28 € / 1ud
    Sale price €16,91 Regular price €21,91
    You are saving: -€5,00
    0,28 € / 1ud
  • Novadiet Preglucem, 60 Capsules
    -34%

    Novadiet Preglucem, 60 Capsules

    Regular price €15,60 0,26 € / 1ud
    Sale price €15,60 Regular price €23,54
    You are saving: -€7,94
    0,26 € / 1ud
  • Novadiet Pilogastril, 30 Tablets
    -18%

    Novadiet Pilogastril, 30 Tablets

    Regular price €15,10 0,5 € / 1ud
    Sale price €15,10 Regular price €18,36
    You are saving: -€3,26
    0,5 € / 1ud
  • Novadiet Parastil Plus, 250 Ml
    -34%

    Novadiet Parastil Plus, 250 Ml

    Regular price €9,60 3,84 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €14,53
    You are saving: -€4,93
    3,84 € / 100ml
  • Novadiet Novitake Imuno, 20 Vials
    -23%

    Novadiet Novitake Imuno, 20 Vials

    Regular price €23,29 1,16 € / 1ud
    Sale price €23,29 Regular price €30,20
    You are saving: -€6,91
    1,16 € / 1ud
  • Novadiet Novaloe Aloe Vera Juice, 1 Litre
    -20%

    Novadiet Novaloe Aloe Vera Juice, 1 Litre

    Regular price €20,50 2,05 € / 100ml
    Sale price €20,50 Regular price €25,68
    You are saving: -€5,18
    2,05 € / 100ml
  • Novadiet Novacilus, 30 Capsules
    -16%

    Novadiet Novacilus, 30 Capsules

    Regular price €15,90 0,53 € / 1ud
    Sale price €15,90 Regular price €18,93
    You are saving: -€3,03
    0,53 € / 1ud
  • Novadiet Nodagas, 48 Capsules
    -18%

    Novadiet Nodagas, 48 Capsules

    Regular price €11,40 0,24 € / 1ud
    Sale price €11,40 Regular price €13,94
    You are saving: -€2,54
    0,24 € / 1ud
  • Novadiet Kemogras Metabolic, 30 Capsules
    -20%

    Novadiet Kemogras Metabolic, 30 Capsules

    Regular price €17,20 0,57 € / 1ud
    Sale price €17,20 Regular price €21,54
    You are saving: -€4,34
    0,57 € / 1ud
  • Novadiet Kemogras Coconut, 60 1000 Mg Capsules
    -18%

    Novadiet Kemogras Coconut, 60 1000 Mg Capsules

    Regular price €13,20 0,22 € / 1ud
    Sale price €13,20 Regular price €16,13
    You are saving: -€2,93
    0,22 € / 1ud
  • Novadiet Herbodiet Vigila Tension, 20 Filters
    -11%

    Novadiet Herbodiet Vigila Tension, 20 Filters

    Regular price €3,50 0,18 € / 1ud
    Sale price €3,50 Regular price €3,94
    You are saving: -€0,44
    0,18 € / 1ud
  • Novadiet Herbodiet Inf. Like A Watch 20 Filters
    -40%

    Novadiet Herbodiet Inf. Like A Watch 20 Filters

    Regular price €3,00 0,15 € / 1ud
    Sale price €3,00 Regular price €4,99
    You are saving: -€1,99
    0,15 € / 1ud
  • Novadiet Herbodiet Inf. Relieve Your Gas 20 Filters
    -40%

    Novadiet Herbodiet Inf. Relieve Your Gas 20 Filters

    Regular price €3,00 0,15 € / 1ud
    Sale price €3,00 Regular price €4,99
    You are saving: -€1,99
    0,15 € / 1ud
  • Novadiet Gastrilan Plus, 20 Sachets
    -17% Promo FD

    Novadiet Gastrilan Plus, 20 Sachets

    Regular price €12,30 0,62 € / 1ud
    Sale price €12,30 Regular price €14,90
    You are saving: -€2,60
    0,62 € / 1ud