Collection:

Phytotherapy

  • Erlingen Base 2E, 60 Tablets
    -25% Promo FD

    Erlingen Base 2E, 60 Tablets

    Regular price €26,30 0,44 € / 1ud
    Sale price €26,30 Regular price €35,04
    You are saving: -€8,74
    0,44 € / 1ud
  • Erlingen Base 2 , 60 tablets
    -13% Promo FD

    Erlingen Base 2 , 60 tablets

    Regular price €26,30 0,44 € / 1ud
    Sale price €26,30 Regular price €30,11
    You are saving: -€3,81
    0,44 € / 1ud
  • Erlingen Base 10, 60 Tablets
    -24% Promo FD

    Erlingen Base 10, 60 Tablets

    Regular price €26,70 0,45 € / 1ud
    Sale price €26,70 Regular price €35,04
    You are saving: -€8,34
    0,45 € / 1ud
  • Erlingen Base 1 , 60 tablets
    -25% Promo FD

    Erlingen Base 1 , 60 tablets

    Regular price €26,30 0,44 € / 1ud
    Sale price €26,30 Regular price €35,27
    You are saving: -€8,97
    0,44 € / 1ud
  • Ergosphere Ascorbat C - Vit C Non Acid, 250 Gr
    -16% Promo FD

    Ergosphere Ascorbat C - Vit C Non Acid, 250 Gr

    Regular price €26,50 10,6 € / 100gr
    Sale price €26,50 Regular price €31,70
    You are saving: -€5,20
    10,6 € / 100gr
  • Equisalud Yap 13 Bladder Infec Urine, 31 Ml
    -26%

    Equisalud Yap 13 Bladder Infec Urine, 31 Ml

    Regular price €14,30 46,13 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €19,43
    You are saving: -€5,13
    46,13 € / 100ml
  • Equisalud Yap 12 Circulation, 31 Ml
    -24% Promo FD

    Equisalud Yap 12 Circulation, 31 Ml

    Regular price €14,70 47,42 € / 100ml
    Sale price €14,70 Regular price €19,47
    You are saving: -€4,77
    47,42 € / 100ml
  • Equisalud Yap 11 Liver Fire , 31 ml
    -21% Promo FD

    Equisalud Yap 11 Liver Fire , 31 ml

    Regular price €14,70 47,42 € / 100ml
    Sale price €14,70 Regular price €18,70
    You are saving: -€4,00
    47,42 € / 100ml
  • Equisalud Yap 09 Menopause , 31 ml
    -23%

    Equisalud Yap 09 Menopause , 31 ml

    Regular price €14,30 46,13 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €18,52
    You are saving: -€4,22
    46,13 € / 100ml
  • Equisalud Yap 05 Defences, 31 Ml
    -24% Promo FD

    Equisalud Yap 05 Defences, 31 Ml

    Regular price €14,70 47,42 € / 100ml
    Sale price €14,70 Regular price €19,38
    You are saving: -€4,68
    47,42 € / 100ml
  • Equisalud Yap 03 Nerve Soother , 31 ml
    -24% Promo FD

    Equisalud Yap 03 Nerve Soother , 31 ml

    Regular price €14,70 47,42 € / 100ml
    Sale price €14,70 Regular price €19,33
    You are saving: -€4,63
    47,42 € / 100ml
  • Equisalud Yap 02 Stomach Pancreas, 31 Ml
    -25%

    Equisalud Yap 02 Stomach Pancreas, 31 Ml

    Regular price €14,30 46,13 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €19,04
    You are saving: -€4,74
    46,13 € / 100ml
  • Equisalud Vibroextract Earth, 50 Ml
    -26% Promo FD

    Equisalud Vibroextract Earth, 50 Ml

    Regular price €22,70 45,4 € / 100ml
    Sale price €22,70 Regular price €30,88
    You are saving: -€8,18
    45,4 € / 100ml
  • Equisalud Vibroextract Wood, 50 Ml
    -27% Promo FD

    Equisalud Vibroextract Wood, 50 Ml

    Regular price €22,70 45,4 € / 100ml
    Sale price €22,70 Regular price €30,93
    You are saving: -€8,23
    45,4 € / 100ml
  • Equisalud Vibroextract D - Depurative, 50 Ml
    -26% Promo FD

    Equisalud Vibroextract D - Depurative, 50 Ml

    Regular price €22,90 45,8 € / 100ml
    Sale price €22,90 Regular price €30,97
    You are saving: -€8,07
    45,8 € / 100ml
  • Equisalud Rebalance , 60 capsules
    -22% Promo FD

    Equisalud Rebalance , 60 capsules

    Regular price €27,90 0,47 € / 1ud
    Sale price €27,90 Regular price €35,55
    You are saving: -€7,65
    0,47 € / 1ud
  • Equisalud Osteovital , 60 capsules
    -16% Promo FD

    Equisalud Osteovital , 60 capsules

    Regular price €30,21 0,5 € / 1ud
    Sale price €30,21 Regular price €36,04
    You are saving: -€5,83
    0,5 € / 1ud
  • Equisalud Omega 7 Sea Buckthorn Berry Oil 1000 Mg , 40 capsules
    -15%

    Equisalud Omega 7 Sea Buckthorn Berry Oil 1000 Mg , 40 capsules

    Regular price €38,50 0,96 € / 1ud
    Sale price €38,50 Regular price €45,46
    You are saving: -€6,96
    0,96 € / 1ud
  • Equisalud Oligogluco Iodine I , 30 ml
    -25%

    Equisalud Oligogluco Iodine I , 30 ml

    Regular price €8,80 29,33 € / 100ml
    Sale price €8,80 Regular price €11,81
    You are saving: -€3,01
    29,33 € / 100ml
  • Equisalud Microbiota Saccaromyces Boulardii, 60 Capsules
    -26%

    Equisalud Microbiota Saccaromyces Boulardii, 60 Capsules

    Regular price €33,90 0,57 € / 1ud
    Sale price €33,90 Regular price €45,77
    You are saving: -€11,87
    0,57 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Inflamadig , 60 capsules
    -23%

    Equisalud Microbiota Inflamadig , 60 capsules

    Regular price €27,70 0,46 € / 1ud
    Sale price €27,70 Regular price €35,99
    You are saving: -€8,29
    0,46 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Butyrate Triglyceride , 30 capsules
    -22%

    Equisalud Microbiota Butyrate Triglyceride , 30 capsules

    Regular price €23,10 0,77 € / 1ud
    Sale price €23,10 Regular price €29,68
    You are saving: -€6,58
    0,77 € / 1ud
  • Equisalud Liposomal Glutathione , 100 ml
    -19% Promo FD

    Equisalud Liposomal Glutathione , 100 ml

    Regular price €48,00 48,0 € / 100ml
    Sale price €48,00 Regular price €59,16
    You are saving: -€11,16
    48,0 € / 100ml
  • Equisalud Holoram Sindromet, 60 Capsules
    -21% Promo FD

    Equisalud Holoram Sindromet, 60 Capsules

    Regular price €51,30 0,86 € / 1ud
    Sale price €51,30 Regular price €64,53
    You are saving: -€13,23
    0,86 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Digest, 180 Capsules
    -22%

    Equisalud Holoram Digest, 180 Capsules

    Regular price €83,93 0,47 € / 1ud
    Sale price €83,93 Regular price €107,02
    You are saving: -€23,09
    0,47 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Digest 580 Mg , 60 capsules
    -20%

    Equisalud Holoram Digest 580 Mg , 60 capsules

    Regular price €30,00 0,5 € / 1ud
    Sale price €30,00 Regular price €37,64
    You are saving: -€7,64
    0,5 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Detox 580 Mg, 60 Capsules
    -27%

    Equisalud Holoram Detox 580 Mg, 60 Capsules

    Regular price €40,00 0,67 € / 1ud
    Sale price €40,00 Regular price €54,51
    You are saving: -€14,51
    0,67 € / 1ud
  • Equisalud Holoprolis, 31 Ml
    -23% Promo FD

    Equisalud Holoprolis, 31 Ml

    Regular price €12,80 41,29 € / 100ml
    Sale price €12,80 Regular price €16,55
    You are saving: -€3,75
    41,29 € / 100ml
  • Equisalud Holopai 9, 31 Ml
    -23% Promo FD

    Equisalud Holopai 9, 31 Ml

    Regular price €13,90 44,84 € / 100ml
    Sale price €13,90 Regular price €17,99
    You are saving: -€4,09
    44,84 € / 100ml
  • Equisalud Holopai 31M, 3 Litres
    -22% Promo FD

    Equisalud Holopai 31M, 3 Litres

    Regular price €14,10 0,47 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €18,14
    You are saving: -€4,04
    0,47 € / 100ml