• Equisalud Holoprolis, 31 Ml
-23% Promo FD

Equisalud Holoprolis, 31 Ml

SKUEQ8436003025009

A liquid propolis extract designed to support the immune system and help look after the throat and respiratory tract.

Regular price €12,80 41,29 € / 100ml
Sale price €12,80 Regular price €16,55
You are saving: -€3,75
41,29 € / 100ml
Equisalud Holoprolis, 31 Ml
Equisalud Holoprolis, 31 Ml
Regular price €12,80 41,29 € / 100ml
Sale price €12,80 Regular price €16,55
You are saving: -€3,75
41,29 € / 100ml

 

 

What is Equisalud Holoprolis, 31 ml?

Equisalud Holoprolis, 31 ml is intended for the following purpose: a liquid propolis extract designed to support the immune system and care for the throat and respiratory tract. It is available in a 31 ml bottle.

Purpose of the formula

It is formulated to support the immune system and care for the throat and respiratory tract.

Key features

  • Formula identified as Equisalud Holoprolis, with the ingredients and concentrations stated on the label.
  • Pack size: 31 ml.
  • Adults interested in a propolis liquid designed to support the immune system and care for the throat and respiratory tract.

Directions for use and precautions

Follow the dosage and instructions provided on the packaging. Do not exceed the recommended daily dose. Food supplements are not a substitute for a varied and balanced diet. Consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, taking medication or have any medical conditions.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me