• Natura Premium Stevia Liquid Extract , 250 ml
  • Natura Premium Stevia Liquid Extract, 250 ml
-26%

Natura Premium Stevia Liquid Extract, 250 ml

SKUNA8436586480349

Natura Premium Stevia Liquid Extract, 250 ml, is a plant-based product in a 250 ml bottle, intended for the specific use stated on the label.

Regular price €18,40 7,36 € / 100ml
Sale price €18,40 Regular price €24,90
You are saving: -€6,50
7,36 € / 100ml
Natura Premium Stevia Liquid Extract , 250 ml
Natura Premium Stevia Liquid Extract, 250 ml
Regular price €18,40 7,36 € / 100ml
Sale price €18,40 Regular price €24,90
You are saving: -€6,50
7,36 € / 100ml

 

 

What is Natura Premium Stevia Liquid Extract, 250 ml?

Natura Premium Stevia Liquid Extract, 250 ml is a plant-based product in a 250 ml bottle.

What is it used for?

It is intended for use in food, cosmetics or environmental applications authorised by the manufacturer, as applicable.

How should Natura Premium Stevia Liquid Extract, 250 ml be used?

Refer to the packaging for information on preparation, quantity, dilution or authorised method of use.

Precautions

Do not use the product in any way other than that indicated. Keep out of reach of children and seek advice before using in special circumstances.

What is the price of Natura Premium Stevia Liquid Extract, 250 ml?

Check the price of Natura Premium Stevia Liquid Extract, 250 ml on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me