• Natura Premium Moringa Dried Leaf Bio , 500 g
  • Natura Premium Moringa Dried Leaf Bio , 500 g
-26%

Natura Premium Moringa Dried Leaf Bio , 500 g

SKUNA8436586480271

MORINGA - DRIED LEAF 0500 GRS ORGANIC

Regular price €25,90 5,18 € / 100gr
Sale price €25,90 Regular price €34,93
You are saving: -€9,03
5,18 € / 100gr
Natura Premium Moringa Dried Leaf Bio , 500 g
Natura Premium Moringa Dried Leaf Bio , 500 g
Regular price €25,90 5,18 € / 100gr
Sale price €25,90 Regular price €34,93
You are saving: -€9,03
5,18 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me