• Natura Premium Stevia Pure Extract , 25 g
  • Natura Premium Pure Stevia Extract, 25 g
-30%

Natura Premium Pure Stevia Extract, 25 g

SKUNA8436586480172

Natura Premium Pure Stevia Extract, 25 g, is a plant-based product weighing 25 g, intended for the specific use stated on the label.

Regular price €8,30 33,2 € / 100gr
Sale price €8,30 Regular price €11,91
You are saving: -€3,61
33,2 € / 100gr
Natura Premium Stevia Pure Extract , 25 g
Natura Premium Pure Stevia Extract, 25 g
Regular price €8,30 33,2 € / 100gr
Sale price €8,30 Regular price €11,91
You are saving: -€3,61
33,2 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me