• Natura Premium Stevia Dried Leaf Eco , 45 g
  • Natura Premium Stevia Dried Leaf Eco , 45 g
-14%

Natura Premium Stevia Dried Leaf Eco , 45 g

SKUNA8436586480066

STEVIA - Dry Leaf 0045 Gr ECO

Regular price €3,00 6,67 € / 100gr
Sale price €3,00 Regular price €3,49
You are saving: -€0,49
6,67 € / 100gr
Natura Premium Stevia Dried Leaf Eco , 45 g
Natura Premium Stevia Dried Leaf Eco , 45 g
Regular price €3,00 6,67 € / 100gr
Sale price €3,00 Regular price €3,49
You are saving: -€0,49
6,67 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me