• Forza Vitale Cinnamon Composite (Silver) Spagyric Metal 10Ml.
-21% Promo FD

Forza Vitale Cinnamon Composite (Silver) Spagyric Metal 10Ml.

SKUFO8023966200101

It supports the body's purifying functions.

Regular price €42,80 428,0 € / 100ml
Sale price €42,80 Regular price €54,33
You are saving: -€11,53
428,0 € / 100ml
Forza Vitale Cinnamon Composite (Silver) Spagyric Metal 10Ml.
Forza Vitale Cinnamon Composite (Silver) Spagyric Metal 10Ml.
Regular price €42,80 428,0 € / 100ml
Sale price €42,80 Regular price €54,33
You are saving: -€11,53
428,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me